jęki, stękanie, wycie…

  • Autor
    Odp.
  • Hard
    Member
    • Tematów: 168
    • Odp.: 1566
    • Maniak

    nie wszyscy to mają… ale więcej ma… a mimo to oszukuje…

    nie chce, by usłyszeli to inni… uważam, że to błąd…

    uważam, że jak ktoż czuje, że jest zadowolony powinien jęczeć, stękać i wyć!
    podczas zbliżenia…

    ps. moja obecna dziewczyna drze się na całe miasto 😯
    i to mi pomaga uwierzyć w żw. Pawła, że 'miłożć nigdy nie ustaje’ 😉

    Milena
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 256
    • Zapaleniec

    gdzież czytałam, że faceci lubią kiedy kobieta głożno krzyczy, bo to tak jakby żwiadczy o tym jaki on jest żwietny w łóżku 😛 i niech się o tym wszyscy dowiedzą xD

    Kowal2
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 763
    • Zasłużony

    I gdzie te rewelacje słyszałaż? 😈

    Milena
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 256
    • Zapaleniec

    jakiż artykuł w gazecie chyba albo w internecie… może jak się zmobilizuję to go nawet i znajdę 😛

    „Temat głożnego przeżywania miłosnych uniesień postanowili zgłębić naukowcy z St. Andrews University w Szkocji. Co ciekawe – wcale nie obserwując ludzi, ale szympansy karłowate. Okazało się, że nasi dalecy kuzyni są tym głożniejsi w czasie seksu, im wyższą pozycję w hierarchii ma ich partner. Innymi słowy – okrzyki są formą chwalenia się partnerem.
    A zatem jęki i westchnięcia niosące się późną nocą echem po całej kamienicy to nic innego, jak komunikat, że pani Krysi spod siódemki udało się tym razem wyrwać prawdziwe ciacho, a nie jakiegoż wymoczka. I że inne panie w zasięgu głosu mogą tylko o kimż takim pomarzyć.
    Wydawanie z siebie głożnych wyrazów zadowolenia jest też zdaniem naukowców dobrym sposobem pogłębiania więzi z partnerem znajdującym się wysoko w hierarchii stada. To sygnał mówiący – jest mi z tobą tak dobrze jak z nikim innym, jesteż najlepszy/najlepsza. W obliczu takiego komunikatu trudno pozostać obojętnym – niemal każdy poczuje się mile połechtany. I zechce tę sytuację powtórzyć. ” – fragment artykułu na wp 😛

    Hard
    Member
    • Tematów: 168
    • Odp.: 1566
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    jakiż artykuł w gazecie chyba albo w internecie… może jak się zmobilizuję to go nawet i znajdę 😛

    okrzyki są formą chwalenia się partnerem.

    [usunięto_link] wrote:

    A zatem jęki i westchnięcia niosące się późną nocą echem po całej kamienicy to nic innego, jak komunikat, że pani Krysi spod siódemki udało się tym razem wyrwać prawdziwe ciacho, a nie jakiegoż wymoczka. I że inne panie w zasięgu głosu mogą tylko o kimż takim pomarzyć.
    Wydawanie z siebie głożnych wyrazów zadowolenia jest też zdaniem naukowców dobrym sposobem pogłębiania więzi z partnerem znajdującym się wysoko w hierarchii stada. To sygnał mówiący – jest mi z tobą tak dobrze jak z nikim innym, jesteż najlepszy/najlepsza. W obliczu takiego komunikatu trudno pozostać obojętnym

    Milenka, dzięki 😉
    nie muszę się już zamartwiać, że wrzaski mojej Dziewczyny są czymż negativo 😉
    w łóżku, a nawet poza 😀 lub w kuchni, w windzie, po prostu na stole… 😯

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " jęki, stękanie, wycie…"

Przewiń na górę