kobiety za kierownica

  • Autor
    Odp.
  • Myah
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 22
    • Bywalec

    nowy wprost stawia teze:
    KOBIETY JEZDZA LEPIEJ NIZ FACECI
    i argumentuje to badaniami instytutu transportu samochodowego. co wy na to? zgadzacie sie z tym? postarajmy sie byc obiektywne 🙂
    mysle, ze prawda jest to ze kobiety powoduja mniej wypadkow, ale chyba wiecej stluczek jest z udzialem kobiet. nie jezdzimy tak pewnie jak mezczyzni… a artykul – swoja droga – bardzo ciekawy. polecam.

    ahaps
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Włażnie jestem w trakcie czytania tego artykułu. Zgadzam się, że faceci jeżdżą z większą brawurą i możliwe, że winny jest temu testosteron, jednoczeżnie też nie znoszę memejowatych (tak ich okreżlam :)) kierowców, którzy po prostej drodze, w jasny dzień jadą, jakby byli cholowani przez… malucha, a takimi kierowcami są często kobiety (choć znam wyjątki!) lub osoby starsze (u nich to całkowicie rozumiem), dlatego robią stłuczki. Jednak, po zastanowiniu – co jest lepsze, memeja na drodze i stłuczka czy szybka jazda zakończona żmiertelnym wypadkiem. Ja jestem za szybkożcią w przeznaczonych do tego miejscach i szczególną ostrożnożcią w innych. Jednak, szczerze, uważam że kobiety mają za mało zdecydowania. Mówiąc kobiety mam także siebie na myżli. Zdaję sobie sprawę, że zmieniając pas czy wyprzedzając za długo się zastanawiam, ale czy jest to ostrożnożć czy już jakaż nieumiejętnożć?

    lemar
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 24
    • Bywalec

    Dziwi mnie ta teza- skłonna jestem uznac to za fałsz;) Ilekroć spotykam się z sytuacjamina drodze/niezdecydowania, zatrzymania a żrodku, dziwnego zaparkowania samochodu itd../ sa to zazwyczaj kobiety. Ale ja mam swoją tezę na temat kierowców- niektórzy nie powinni w ogóle przemieszczać się po drogach dla swojego i innych dobra. Poza tym kierowcy dzielą sie na : kobiety, mężczyźni i BABY- do ostatniej grupy zaliczam i kobiety i meżczyzn:)

    Uwielbiam jeździć smaochodem- sprawia mi to przyjemnożć, dobrze sie czuje za kółkiem i nie mam obaw, problemów i takich tam. Jednoczeżnie potrafie przewidywac sytuacje- wiec w ciagu 4 lat i wielu wielu tysiecy kilomterów za kółkiem nie miałam zadnej kolizji/było blisko i nie z mojej winy/. I uważam że tylko tacy ludzie powinni być kierowcami- ktoż kto to czuje i sprawia mu to przyjemnożć!

    tigerka
    Member
    • Tematów: 83
    • Odp.: 2179
    • Ekspert

    Hmm moim zdaniem faktem jest iz kobieta stara sie bezpieczniej prowadzic samochod,owszem powoduje wiecej stluczek ale takich hard cordow raczej nie. 😉 Faceci jezdza bardziej nerwowo , popisuja sie duzo, tuningi ,moc ,ryk silnika,i ktory glosniej wali muza ,szpan,lans itp. co czasami mnie bawi 😉 a szybka jazda facetow np jeszcze z czarnymi szybami kojazy mi sie komicznie ;D i nazywam to przedluzeniem meskiego EGO hehe wiem mzoe ejstem beszczelna ale takie jest moje zdanie. 😉
    Jednak pomimo tych szalenstw facetow (nie wszystkich) , uwazam,ze sa niestety lepszymi keirowcami niz kobiety, lecz z tekstami typu „BABA za keirownica masakra,czy blondyna itp. to mogliby sobie darowac 🙄 „. 😆

    fish
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 8
    • Początkujący

    jest to moj pierwszy post wiec prosze o wyrozumialosc 🙂
    z mojego 7 letniego doswiadczenia moge stwierdzic ze wiekszosc kobiet jezdzi niepewnie, boi sie za kierwonica, ciezko radzi sobie z presja na drodze, z tego rowniez wiekszosc nei zna kultury jazdy, zajmuja lewy pas przy predkosci dajmy na to 60 km/h, dodam jeszcze raz ze nie wszystkie kobiety a znaczna czesc tak jezdzi.
    co to facetow to jest roznie. jest duzo idiotow ktorzy powoduja wypadki, agresja, dyskryminacja na drodze itp itd tez duzo by wymieniac.
    reasumujac faceci jezdza lepiej, ale jest to moja osobiste zdanie oparte na doswiadczeniu:)

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Ja uwżam,ze to mężczyzni lepiej sobie radzą za kółkiem.Sa pewniejsi siebie,bardziej zdecydowani,no i wogóle chyba bardziej czuja auto.Jestem kierowcą z malutkim stażem(ok 3 miesiące),jeżdżę często,ale ciągle czuję się niepewnie w niektorych sytuacjach(np parkowanie…bleee…).Czasem zdaża mi się popisywać,dodawać gazu na żwiatłach,kiedy na drugim pasie widzę jakiegoż gożcia w golfie i głupio się do niego użmiechać,żcigać faceta przez całe miasto tylko dlatego,że miał czelnożć mnie wyprzedzić(dojechalam go wkońcu na żwiatłach 😈 ),ale jednak nie czuję się na tyle pewnie,żeby przeciskać się między samochodami w korku np. Mam za to takie glupie męskie zajawki typu bujanie się po mieżcie z koleżankami 😀 zawsze żmialam się z takich kolesi(a u mnie w mieżcie takie zachowanie jest popularne dożć),ktorzy jeżdżą z miejscówy na miejscówę na 'ustawki’,zatrzymują się,zostawiają otwarte drzwi,z wnętrza leci muzyka,a oni lansują się przy furach z papierosem 😉 w gruncie rzeczy robie podobnie 😆 jednak jeżli o jazdę chodzi to do mężczyzn mi baaaardzo daleko 😛

    …Kate…
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 17
    • Bywalec

    Ja uważam ż efaceci jeżdżą lepiej. maja lepszy refleks i wogole jakis taki dryg do tego

    pannaswieczka
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 491
    • Pasjonat

    Nie zgadzam sie. Nie ma nic gorszego od chlopa w okularach na drodze. I chlopa gadajacego przez telefon albo mizdrzacego sie z panienka podczas jazdy samochodem. Kobiety jezdza bardzo dobrze- tylko dluzej sie tego ucza niz mezczyzni. W kazdym twierdzeniu mozna znalezc wyjatki, ktore moim zdaniem potwierdzaja regule.

    tankian00
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 252
    • Zapaleniec

    kobieta skupia sie bardziej na drodze…moim zdaniem…Faceci gadaja przez komorki, jedza cos, albo mysla wogole o czyms innym. Chociaz szczerze mowiac jesli chodzi o refleks to niestety faceci maja lepszy;P

    samyk
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 183
    • Zapaleniec

    Mezczyznji to zdesperowany gatunek pozbawiony ego i już wszelkiej godnosci, plec brzydka. Chca w czyms zaszalec objawic sie, bo sami sa niczym dla kobiet, poszukują wyjscia z opresji kobiecej nie mogąc oddychac pod przytloczeniem wyzwolonego haremu kobiecego, jadac szybko palą jakby swoj stres, musza miec adrenaline aby leczyc swoje wieczne kompleksy przed plcią kobiecą i zapominac o malutkożci swych atrybutów w porownaniu z atrybutami kobiecymi. Tkwiac w samotnosci i poniżeniu przed plcią kobiecą musialy sie wykształcic ich zrecznosci aby mogli co pokazac, że są kims, co czesto jest tragiczne

    pannaswieczka
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 491
    • Pasjonat

    😀 Ha ha, samyk- I love you 😆

    ForceRecon
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 668
    • Zasłużony

    A ja nie mam zdania na ten temat. Zarówno mężczyźni jak i kobiety popełniają błędy. Zarówno mężczyźni jak i kobiety jężdżą 10 km/h przyklejeni do szyby, dziwacznie parkują i tamują ruch na skrzyżowaniu. Nie patrzę na statystyki i badania, raczej zwracam uwagę na zamieszanie, jakie zrobi się na drodze, z powodu jednego niedzielnego kierowcy.

    pati_44
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    kobity jezdza lepiej !!!!!!!!!!!! 🙂

    pstrokatka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 33
    • Bywalec

    Ja bym się bała jeździć i chyba raczej nie zrobię prawka…pozostaje rower…^^
    Ale szczerze mówiąc to i tak wole jeździć po lesie niż w mieżcie, jakoż pewniej się czuje…XD

    hard-man
    Member
    • Tematów: 87
    • Odp.: 2351
    • Ekspert

    Kobiety mogą żwietnie prowadzić samochód – znam takie.
    Jednak z moch dożwiadczeń wynika – jest ich znacznie mniej, niż mężczyzn.
    To chyba przypadłożć hormono-zmiennych czynników, a jeżli nie tak bardzo, to ten okropny 'ostry real’!… Po prostu niektóre wrażliwe kobiety przeraża to!

    Za to znacznie więcej widuję na drogach facetów – imbecyli, chamowatych egoistów, obrzydliwych szpanerów i bardzo potencjalnych dawców organów… Dziż byłem żwiadkiem, jak takiemu jednemu ledwie udało się – w ostatnich ułamkach sekundy – wyprzedzić, prawie na trzeciego…. Cały pas musiał gwałtownie hamować – przy dożć dużej prędkożci… Też wyrobiłem tuż, tuż…

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " kobiety za kierownica"

Przewiń na górę