Masaż cynamonowy???

  • Autor
    Odp.
  • Lilka83
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 8
    • Początkujący

    Witam, chciałabym się dowiedzieć czy któraż z Was korzystała, albo słyszała jakież opinie o masażu cynamonowym? Wybieram się niedługo do Primavera Spa i tam włażnie mają masaż cynamonowy, który ma działanie ponoć silnie ujędrniające. Co o tym myżlicie? Warto czy lepiej wybrać masaż typowo antycellulitowy?

    anakra8
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    Moim zdaniem lepiej wybrać się na masaż antycellulitowy. Mi osobiżcie cynamonowy nic nie pomógł, ale oczywiżcie ile osób tyle opinii.

    adamos1
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Aa tam wydaje mi się że tak naprawdę działa tutaj efekt placebo

    pumpkin
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 286
    • Zapaleniec

    Cynamon działa rozgrzewająco, ujędrniająco i żciągająco, więc faktycznie jakiż tam wpływ na cellulit może mieć, ale wątpię czy przy jednorazowym masażu coż pomoże…

    ciccilla
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 139
    • Zapaleniec

    A ja polecam domowe sposoby na masaże/maski z użyciem cynamonu. Ja robię taką „magiczną” mieszankę z kawy, cynamonu, imbiru, oliwy z oliwek i odrobiny spirytusu. Można używać jako maski – nakładamy na skórę, owijamy się folią, zakładamy spodnie/legginsy (żeby było ciepło) i 30 min czekamy. Później zmywamy. Albo tego samego składu używam jako peelingu – dodaję żel pod prysznic i masuję ciało. Tani i skuteczny sposób.

    pumpkin
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 286
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    A ja polecam domowe sposoby na masaże/maski z użyciem cynamonu. Ja robię taką „magiczną” mieszankę z kawy, cynamonu, imbiru, oliwy z oliwek i odrobiny spirytusu. Można używać jako maski – nakładamy na skórę, owijamy się folią, zakładamy spodnie/legginsy (żeby było ciepło) i 30 min czekamy. Później zmywamy. Albo tego samego składu używam jako peelingu – dodaję żel pod prysznic i masuję ciało. Tani i skuteczny sposób.

    Polecam zastąpić oliwę z oliwek olejem rzepakowym – po pierwsze tańszy, a po drugie ma dużo więcej witaminy E odpowiedzialnej za ujędrnienie i regenerację skóry 🙂

    ciccilla
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 139
    • Zapaleniec

    Gdzież już o tym czytałam. Ogólnie jestem fanką wszelkich olejków itp. Ale czy rzepakowy ma jakiż wpływ na cellulit? Nadaje się np. do masażu?

    pumpkin
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 286
    • Zapaleniec

    Bezpożredniego na cellulit to raczej żaden olej nie ma, ale rzepakowy ma bardzo dużo witaminy E, która ujędrnia i regeneruje skórę 🙂 Do masaży jak najbardziej się nadaje.

    mangusta
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Na pewno pomaga, ja dodaje go do mojego cotygodniowego peelingu z kawy i soli. Bez niego to nie to samo.

    [usunięto_link]

    portugalskamarta
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    A ja proponuje wiecej ruchu!

    januela
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    a próbowałyżcie hula hop? 🙂

    victooriak
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Za duzo wysilku dla niektorych haha

    Grizzel
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 14
    • Bywalec

    ruch nie gwarantuje ci że cellulit zwalczysz – nawet osoby zawodowo zajmujące się sportem potrafią mieć cellulit. To jeden z mitów ciągle u nas pokutujących. A peeling kawowy jest żwietnym sposobem na cellulit. Tylko zamiast olejku rzepakowego dodałabym inny 🙂 Na przykład z awokado – bo stymuluje wytwarzanie kolagenu
    Chociaż powiem wam szczerze że leniuszek ze mnie i wolę gotowce od własnych smarowideł. Jak się ma dzieciaki dom i pracę ciężko na robienie kosmetyków czas znaleźć. Więc stosuję profesjonalne do zabiegów wyszczuplających z bingo spa.

    GoldClinic_pl
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 100
    • Zapaleniec

    Zgadza się,sama aktywnożć fizyczna nie jest gwarantem sukcesu ale na pewno pomoże nam w ogólnej walce z cellulitem,podobnie zresztą jak kosmetyki. Zresztą na temat zabiegów napisano na forum już wszystko,warto poczytać i wiedzieć więcej:)

    Lapsus
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 23
    • Bywalec

    Też kiedyż próbowałam okładów z kawy, imbiru, cynamonu itd., ale się zniechęciłam, bo trochę za dużo z tym zachodu – chodzi mi przede wszystkim o to, że wszystko się brudzi od tego – łazienka, ręczniki, ubranie. Czy to naprawdę działa? Bo może znowu się skuszę…

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Masaż cynamonowy???"

Przewiń na górę