• Autor
    Odp.
  • zolcia
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Jaki jest najlepszy puder sypki, i taki by był tani? cio? znacie może kjakież? 8)

    Khushi
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 50
    • Stały bywalec

    Cukier puder? 😀

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    ale jaki puder?

    sypki, w kamieniu?

    Zauroczona
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 592
    • Zasłużony

    dobry i tani może być tylko jabcok 😉
    A na powaznie, to ja wolę wydac więcej, ale za to cieszyć się kosmetykiem dobrej jakożci.
    Z pudrów w kamieniu (bo tylko takich uzywam) polecam Bourjois.

    Lady_Kala
    Member
    • Tematów: 45
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    Zwróćcie uwagę,że dziewczyna ma 13 lat… Co jak co ale Diora raczej nie kupi!

    Ja uważam,że w wieku 13 lat nie powinno się z kosmetykami przeginać! Jakiż lekki krem tonujacy-nawet nie fluid i powinno wystarczyć!

    Mój ukochany puder to Cream Puff z Max Factora… wydatek około 40-kilku złotych!

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    to tynk, nie puder!!!!!

    😯

    Lady_Kala
    Member
    • Tematów: 45
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    Tynk? Jest bardzo delikatny… daje satynowe wykończenie! No ale cóż,różni ludzie-różne potrzeby… Zresztą na każdym dany kosmetyk inaczej leży: zależy to od tekstury skóry itd…

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    [usunięto_link] wrote:

    Tynk? Jest bardzo delikatny… daje satynowe wykończenie! No ale cóż,różni ludzie-różne potrzeby… Zresztą na każdym dany kosmetyk inaczej leży: zależy to od tekstury skóry itd…

    ja mam skore bardzo ladna, zadbana i delikatna i dlatego zadna szpachla z talkiem nie wchodzi u mnie w gre.

    tylko LU estee lauder.

    Lady_Kala
    Member
    • Tematów: 45
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    Sugerujesz,że ja ma pewnie,brzydką i zaniedbaną?!
    😆
    Ehhh te dyskusje z Tobą…

    u mnie CreamPuff się sprawdza! I to się liczy!

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    sugeruje, ze uzywasz kiepskiego pudru.

    Lady_Kala
    Member
    • Tematów: 45
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    Skoro mi odpowiada to co Tobie do tego?! 😯
    Nie za dużo chciałabyż wszystkim sugerować? …

    Zresztą to było jasne,że się ze mną nie zgodzisz… Napewno by Ci to w jakimż stopniu uwłaczało :lol Mam nadzieję,że będzisz miała przez to dzisiaj lepszy dzień-już sie dowartożciowałaż! Jaka to nie jestem wspaniała… Tylko Estee Lauder… Wszędzie naokoło tylko wypisujesz jaka to nie jesteż wspaniała,idealna,i jak to znikim bys się na nic nie zamieniła-moze Ty poprostu jesteż zakompleksiona jak jasna cholera i każdemu musisz pocisnąć bo się wtedy lepiej czujesz?! Coż czuję że Estee Laudera to Ty tylko w Sephorze widziałaż i tyle! Internet daje w jakimż stopniu anonimowożć ale nie oznacza to,że zaraz robi się z siebie nie wiadomo kogo! Dziewczyna ma 13 lat a Ty polecasz jej Estee Laudera 🙄

    Nigdzie,w żadnym temacie nie umiesz nikomu pomóc,doradzić zgodnie z tematem-wszedzie wykorzystasz okazję żeby się powywyższać,żałożnie poprzechwalać czego to nie używam…

    Max Factor to dobra firma!

    Zauroczona
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 592
    • Zasłużony

    A ja tak w ogóle nie polecałabym żadnego pudru.
    dziewczyna ma dopiero 13 lat!
    Domyslam się, że ten puder to na zamaskowanie trądziku pewnie. W takim wypadku radziłabym zainwestować w dermatologa, krem, mażć, żeby się go (trądziku) pozbyć, a nie tuszować.

    jesli natomiast masz ochote na puder bo… chcesz sie po prostu malować, to hmm.. dziewczyno, będziesz używac kosmetyków całe zycie! Nie żpiesz się… Korzystaj z tego, że masz jeszcze młodziutka, delikatna cerę – nie szpachluj się zadnymi fluidami/pudrami, masz na to jeszcze czas.

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    polecam cos, co jest naprawde dobre i nie zawiera kilogramu talku, ktory po prostu szkodzi skorze.

    jesli zas chodzi o dowartosciowywanie sie: TAK!!! ZWIEDZAM SWIAT, UZYWAM DROGICH KOSMETYKOW…cos jeszcze jest dla ciebie problemem? 😆

    Lady_Kala
    Member
    • Tematów: 45
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    Nie mam żadnych problemów-a już napewno nie z Tobą związanych!

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    [usunięto_link] wrote:

    Nie mam żadnych problemów-a już napewno nie z Tobą związanych!

    taaa…

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " No to jaki?"

Przewiń na górę