• Autor
    Odp.
  • Agnieszka_27
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 32
    • Bywalec

    Zaczyna mnie to wkurzać. Czy się wyspie czy nie to zawsze mam takie sine pod oczami. Macie jakies rady na to? Co zrobic?

    mia1980
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    moja kolezanka zawsze miała podkowy pod oczami…. i okazało sie że ma problemy z nerkami[kamień]. Moja mama ma zawsze z rana podpuchniete oczy i okazało sie ża ma na nerce cyste od urodzenia. Nieraz juz słyszałam, że sińce bądź podpuchniete oczy są oznaką chorób nerek. Choroby nerek są tez główną przyczyną nadciżnienia.

    Agnieszka_27
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 32
    • Bywalec

    Ale mi chodzi o jakis krem, dobry korektor, zeby to zamaskowac…

    mia1980
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    są tam jakież kremy pod oczy likwidujące takie since[musisz popytać w aptece bądż dobrej drogerii] są jeszcze takie sztyfty[wyglądaja jak szminka tylko kolor cielisty bądź zielony] myslę że jakbyż pokryła to zielonym a potem przypudrowała to by był jakis efekt. Moja kolezanka kiedys uzywała zielonego fluidu potem puder i nawet dobrze to kryło. Ale na twoim miejscu pomyslałaby też o wizycie u lekarza moja kolezanka w wieku 23l[teraz ma 27l] zaczeła mieć kłopoty z nerkami a juz długo wczesniej miała 'podbite’ oczy lekarz leczył ja tabletakami[żadnych zabiegów] i teraz nie ma sińców pod oczami.

    Jeżli chodzi o tuszowanie to nie wiem czy uzyskasz zadowalajacy efeky gdyż nadmiar pudrów itp będzie nieefektownie wygladać w tym miejscu[skóra jest tam delikatna i nieco zmarszczona więc puder będzie się zbierał w zagłebieniach] no chyba że jakis dobry krem da temu radę

    Agnieszka_27
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 32
    • Bywalec

    O nie, do lekarza nie pojde. Mam ich dosc. Pochodze po sklepach moze cos znajde.

    Nela
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 410
    • Pasjonat

    Ale sklep tego nie zlikwiduje! Wystarczy zrobic badanie moczu-to nie boli i wyleczyc sie z choroby, a zadne tuszowanie nie bedzie ci potrzebne.

    Agnieszka_27
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 32
    • Bywalec

    Ale moze to nie choroba?

    mia1980
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    jeżli to nie choroba to wieksze szanse na pozbycie sie tego kremami, a jesli choroba to zaden krem ci nie pomoze. Zrób sobie badanie moczu dla spokojnej głowy

    MidianOna
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 75
    • Stały bywalec

    Niestety mam ten sam problem 🙁

    eta
    Member
    • Tematów: 49
    • Odp.: 1449
    • Maniak

    niestety tez to mam… jestem zdrowa jak „kon” wiec chyba taka moja uroda 🙂
    nic tylko podklad pod oczka daje 🙂

    maljoanna
    Member
    • Tematów: 18
    • Odp.: 300
    • Pasjonat

    Polecam FLOS-LEK
    ŻEL ZE śWIETLIKIEM I BABKĄ LANCETOWATĄ DO POWIEK I POD OCZY

    barbara987
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 9
    • Początkujący

    A może zimny okład – najbardziej popularny; możemy robić go z plastrów ogórka, żelowej maski czy rozkruszonych kostek lodu owiniętych w chusteczkę. to wszystko redukuje cienie i worki pod oczami zmniejszając opuchliznę, daje także uczucie orzeźwienia ,można również kupić w aptece odżywkę Nanobase,która żwietnie chroni delikatną skórę wokół oczu przed negatywnym wpływem czynników zewnętrznych. oczy odzyskują blask, oznaki zmęczenia

    afrodytaspa.pl
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 40
    • Bywalec

    Najbardziej popularnym żrodkiem jest zimny okład – powinien pobudzić krążenie i pomóc w pozbyciu się problemu. Innym sposobem są zabiegi kosmetyczne poprawiające dotlenienie skóry – stosując je od czasu do czasu powinnaż poprawić kondycję skóry pod oczami (polecam np. zabiegi tego typu ****************************

    aneczka25
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Też miałam duże podkowy pod oczami. Problem znikł, kiedy stosuję systematycznie relaksujący żel pod oczy i na powieki Eva Natura Komfort młodej skóry. Doskonale zmniejsza obrzęki pod oczamii rozjażnia cienie 🙂
    Co jeszcze…? Bardzo fajnie pachnie 🙂

    Orinutka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 19
    • Bywalec

    Jeżeli to nie choroba , to może być brak wystarczającej ilożci snu i brak ruchu na żwieżym powietrzu. Wystarczy zmienić nawyki i….pić duuużo wody mineralnej.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Podkowy pod oczami"

Przewiń na górę