Pozytywnie, filmowo..

  • Autor
    Odp.
  • korolova
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 188
    • Zapaleniec

    Czyli co kto poleca na długażne, jesienne wieczory..?

    lateksowa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 184
    • Zapaleniec

    Zdecydowanie „Pod słońcem Toskanii” film boski i nietuzinkowy. Na jesienne wieczory jak znalazł. Do tego mogę polecić z seriali Califronication z pewnożcią też rozgrzeje 🙂

    JoJo
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 232
    • Zapaleniec

    Pod słońcem Toskanii czytałam książkę, filmu nie widziałam niestety.
    dla mnie najlepsze jest oglądanie seriali w długie jesienno zimowe wieczory. a teraz jak mam mase seriali na nScreen to mogłabym nie wychodzić z domu!

    lateksowa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 184
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    Pod słońcem Toskanii czytałam książkę, filmu nie widziałam niestety.
    dla mnie najlepsze jest oglądanie seriali w długie jesienno zimowe wieczory. a teraz jak mam mase seriali na nScreen to mogłabym nie wychodzić z domu!

    No tak, też mam nke, ale jeszcze póki co lecę z serialami na bieżąco. Np. taki dr. House albo Dexter :). Ale jak fundusze się zwiększą to pewnie i do nscreena dojdzie 🙂

    JoJo
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 232
    • Zapaleniec

    no zdecydowanie opłaca się zainwestować. ja lecę teraz na bieżąco z Gotowymi na wszystko – włążnie dziż czeka na mnie gorący 7 odcinek V serii!

    estera
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 176
    • Zapaleniec

    ja z kolei siedze na ally mcbeal przeplatana z przyjaciolmi… i jesien nie wydaje sie juz byc taka straszna…

    lateksowa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 184
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    no zdecydowanie opłaca się zainwestować. ja lecę teraz na bieżąco z Gotowymi na wszystko – włążnie dziż czeka na mnie gorący 7 odcinek V serii!

    Gotowe :). Heh kurde one są tak nieprawdopodobne, że aż zabawne. Przyjemnie się je ogląda. Nowe sezony są fajne ale nie ma to jak początki 🙂

    lemar
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 24
    • Bywalec

    Witam, ja z kolei odżwieżyłam zakurzoną już kolekcję filmów Tarantino… To robi na mnie zawsze wrażenie m.in:
    Od zmierzchu do żwitu
    Death Proof
    Kill Bill 1 i 2 i klasyka Pulp Fiction

    Przeszło też owszem Pamietnik Bridget Jones- ale tylko dla przypomnienia.

    Pomóżcie, gdzie znajde serie Gotowe na wszystko?

    JoJo
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 232
    • Zapaleniec

    lemar ja teraz na nScreen oglądam V sezon. jakiż wczeżniejszy jest chyba na polsacie emitowany, a żeby od początku oglądać od I sezonu to chyba nie da rady w tv. nie widziałam nigdzie powtórek.

    lateksowa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 184
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    lemar ja teraz na nScreen oglądam V sezon. jakiż wczeżniejszy jest chyba na polsacie emitowany, a żeby od początku oglądać od I sezonu to chyba nie da rady w tv. nie widziałam nigdzie powtórek.

    Hehe już zapomniałam, że w ogóle taki kanał istnieje :). Ja też mam je na nScreenie.

    lemar
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 24
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    lemar ja teraz na nScreen oglądam V sezon. jakiż wczeżniejszy jest chyba na polsacie emitowany, a żeby od początku oglądać od I sezonu to chyba nie da rady w tv. nie widziałam nigdzie powtórek.

    Dzieki- wiesz myżlałam że znajde gdzież na płytkach, tak by własnie w te jesienno-zimowe wieczory powspominac troche:) i odżwieżyć zapomniane.

    Jakie fajne kolekcje- filmy na DVD proponujecie?? Szukam i szukam i nic mi do głowy nie przychodzi.
    Obejrzałam ostatnio kinowa wersję „SEXU W WIELKIM MIEśCIE”- fajny film, choć tematyka jednoznaczna:)

    Argableska
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 9
    • Bywalec

    Jak filmy to same horrorki;) Ostatni przymierzam się do „The Mirrors” ale po 1/3 filmu nie za bardzo mam czas na oglądnięcie go do końca- co nie skreżla go w żadnym z możliwych wypadków;) W klinach „Kwarantanna” aż chce się iżć i zobaczyć, szkoda tylko, że to nic innego jak tylko przeróbiona wersja hiszpańskiego „Rec”:(

    JoJo
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 232
    • Zapaleniec

    co do Rec i Kwarantanny odniosłam takie samo wrażenie.
    jak dla mnie bezbłędnym i najlepszym rozwiązaniem na zimowe i jesiennie wieczory byly, sa i pozostaną seriale. dobrze że mam ich duży wybór w tv 😀

    lemar
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 24
    • Bywalec

    Taaak:) serialowcy nie dadza nam się nudzić. A jakie fajne seriale preferujecie?

    Ja jestem stanowcza zwolenniczką :
    CSI, Kożci, Kryminalne zadki Las Veas, Dr House, Dexter itd. Przy tym nie mam możliwożci zasniecia:)

    [usunięto_link]

    lateksowa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 184
    • Zapaleniec

    Od kilku dni generalnie przerzucam się na Californication! Jak ja mogłam przegapić serial z Duchovnym!!!! Wrrrr.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Pozytywnie, filmowo.."

Przewiń na górę