Prezent dla chrzeżniaka?

  • Autor
    Odp.
  • wojasaga
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    Zastanawiam się nad prezentem, mój chrzeżniak 10 stycznia kończy 3 latka. Nie mam pomysłu, pomyżlałam o jakimż fajnym rowerku na wiosnę, może jakiż taki bez pedałów żeby uczył się utrzymywać równowagę? Co myżlicie? Zabawek mu kupiłam już całe mnóstwo, samochodzików, klocków itd, chciałabym coż ciekawszego niż kolejną wyżcigówkę do kolekcji.

    adelajdakuc
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    rowerek to super pomysł! możesz się też zastanowić nad jakimż takim czterokołowym autkiem zamiast rowerka, w sklepach jest teraz tego cała masa, na pewno coż znajdziesz 😉

    eliza104
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 111
    • Zapaleniec

    To jakaż sztuka walki tak?

    eliza104
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 111
    • Zapaleniec

    Tak myżlałam 😉 i jak mu się podoba po pierwszych zajęciach?

    Wilady.pl
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 68
    • Stały bywalec

    Bardzo fajny,pomysłowy prezent dzięki czemu dziecko spędzi przynajmniej czas aktywnie a nie tylko siedząc przed komputerem. Daj znać w miarę możliwożci czy prezent się spodobał i jak mu idzie:)

    skowronka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 87
    • Stały bywalec

    Najlepsze są edukacyjne zabawki i książki.

    eliza104
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 111
    • Zapaleniec

    No cóż, w takim przypadku taki konik nie zbyt większego sensu

    Wilady.pl
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 68
    • Stały bywalec

    Konik nie,natomiast gry planszowe dla młodszych czy puzzle już moim zdaniem jak najbardziej tak iw sumie teraz kiedy zbliża sie dzień dziecka,warto poszukać w dobrych sklepach internetowych.

    eliza104
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 111
    • Zapaleniec

    Jeżli rodzice będą też chcieli wziąć odpowiedzialnożć za to to można pomyżleć o jakimż piesku. Moim zdaniem dobrze jest jak dziecko wychowuje się ze zwierzakiem, chociaż oczywiżcie nie wymagajmy od trzylatka pełnej opieki nad nim.

    monia86
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 40
    • Bywalec

    Najlepiej kupić coż takiego, z czego szybko nie wyrożnie. Mój chrzeżniak zaraz skończy 4 latka i też mam problem co mu kupić.

    akerowa
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 127
    • Zapaleniec

    Dla takich maluchów zabawki są najważniejsze nie oszukujmy się i nie ma co wymyżlać jakiż innych prezentów.

    Wilady.pl
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 68
    • Stały bywalec

    Żadne zwierze nie powinno być prezentem dla dziecka bo i tak opiekę nad nim przejmują rodzice,a często jest to niczym innym jak tylko dodatkowym kłopotem,więc wg mnie pomysł z kupnem pieska jest totalnie bez sensu.

    sultanka
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 283
    • Zapaleniec

    Szwajcarskie scyzoryki (victorinoox) oryginalne mają dożywotnią gwarancję!

    folke
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 183
    • Zapaleniec

    jeżli to jest 3 latek to chyba raczej wybór jest banalnie prosty przecież nie powie ci że jest do niczego takie dzieci cieszą się z każdej zabawki

    Lucy88
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 125
    • Zapaleniec

    Klocki, książka – dużo jest możliwożci.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Prezent dla chrzeżniaka?"

Przewiń na górę