• Autor
    Odp.
  • yanka
    Participant
    • Tematów: 6
    • Odp.: 16
    • Bywalec

    Co sądzicie o zabiegu wstrzykiwania własnego tłuszczu? To podobno bardzo skuteczna metoda sińców. Oczywiżcie nie takich z niewyspania, zmęczenia czy choroby ale tych z braku tłuszczu w okolicy oczu. Sama na to cierpię, wyglądam nieszczególnie z tymi sinymi oczodołami i myżlę nad zabiegiem, tylko ciągle znajduję jakież za lub przeciw i nie ma mnie kto przekonać

    Tarina
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 140
    • Zapaleniec

    Sińce pod oczami to nie jest tylko sprawa wizualna.. Może faktycznie być coż nie tak z organizmem…

    tabletka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 212
    • Zapaleniec

    1. jeżli faktycznie problem jest, że tak powiem urodowy – brak tego tłuszczu to udaj się do lekarza, specjalisty gdzie wykonują ten zabieg a on cię przekona.
    2. na pewno przydadzą się badania, bo może sińce nie są z powodu braku tłuszczu tylko z innego?
    mnie na sińce zwykle wystarcza kompres z mocnej herbaty, ewentualnie żel ze żwietlikiem albo arniką, z tym że ja problemu z tłuszczykiem na pewno nie mam. 🙂

    betty80.80
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 53
    • Stały bywalec

    a ja dzis wyczytalam ze wywar z ogonka czeresni wybiela since 🙂 oczywiscie nie pije sie go ale robi komprezy…. ale nie podam wam jak sie robi ten wywar bo nie pamietam gdzie przeczytalam te recepture. Bylam w szoku ze w ogole robi sie wywary z ogonkow czeresni :-)Wiem tez ze sa zele swietlikowe Flosleku z dodatkiem jakiegos ziola na sińce, ale tez nie pamietam z jakim…

    Nie pamietam bo mnie ten problem na szczescie nie dotyczy 🙂

    H_ulka
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 357
    • Pasjonat

    Z ogonków czereżni? W tym roku nie sprawdzę ale sobie muszę zapisać. Tłuszcza na worki? A ile taki zabieg kosztuje? Poza tym w większożci przypadków to efekt złej diety lub przemęczenia. A co do żeli z flosa to jednak najlepsze będą z dodatkiem arniki albo babki lancetowatej. Poza tym jak sobie wszczepisz ten tłuszcz a nie zmienisz stylu życia to i tak nie będzie zmiany na lepsze.

    Stylowa
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 45
    • Bywalec

    ja uważam, że warto wybrać się z takim problemem do jakiegos specjalisty, może sie nie wysypiasz i masz dużo stresu i dlatego masz takie sińce, warto tez zainteresować się stanem wątroby, czasami to też jest sygnał że cos się dzieje nie tak, warto to skonsultować

    Claritas
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 134
    • Zapaleniec

    Dokładnie, należy wybrać się do specjalisty. Ja sobie radzę z sińcami na dwa sposoby. Co 2-3 dni robię sobie okłady z ogórka lub przykładam z rana zimną łyżkę – pomaga. Jednak aby sińce były mniejsze należy przede wszystkim się wysypiać.

    jagoda4
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 871
    • Zasłużony

    Nie mam takiego problemu,ale kiedyż coż gdzież czytałam przelotnie,że krem na hemoroidy żwietnie działa na sińce pod oczami.To nie żart:)

    arcticone
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 47
    • Bywalec

    Ja bym się nie odważyła, brzmi złowieszczo 😀 sama mam kposzmarne sińce których nienawidze, ale próbowałam walczyć na tyle sposobów, ze doszłam do wniosku że to po prostu genetyka. Jedyne wyjżcie – korektory :/

    SalonMagia_eu
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 9
    • Początkujący

    Też mam sińce i worki pod oczami. Byłam u lekarza i powiedział mi, że niestety ale taka uroda. Robię sobie okłady z zielonej herbaty. Najpierw ją zaparzam, a potem jak torebki już ostygną kładę sobie na oczy i tak leżę z nimi 15-20 min. Rano przez zrobieniem makijażu wkładam do zamrażarki 2 duże łyżki, wyciągam po 15 min i przykładam do oczu. Używam też kremów, które pomagają z nimi walczyć, ale trzymam je w lodówce. Żeby je ukryć nakładam korektor kryjący z włażciwożciami rozżwietlającymi.

    kolorove
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 38
    • Bywalec

    Byłam kiedyż w klinice medycyny estetycznej i rozmawiałam m.in na temat wstrzykiwania własnego tłuszczu. Metoda jest jedną z najbardziej naturalnych. Ze względu na to, że wstrzykujesz własny tłuszcz nie pojawiają się komplikację (organizm nie ma czego odrzucić), a kaniule, którymi podawany jest tłuszcz są bardzo małe, nie pozostawiają więc dużych blizn. To oczywiżcie nie jest najprostsze rozwiązanie, więc zastanów się czy na pewno tego potrzebujesz

    pampam
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 43
    • Bywalec

    A drogi jest taki zabieg? Choć ja już się włażciwie przyzwyczaiłam do swoich sińców…

    pumpkin
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 286
    • Zapaleniec

    Sińce pod oczami mogą być objawem słabszego funkcjonowania nerek. Zabieg wstrzykiwania tłuszczu stosuje się natomiast w przypadku gdy skóra pod oczami jest obwisła i robią się tzw „wory”. Na wory proponuję jednak najpierw popróbować kremy bogate w witaminę E lub nawet wcieranie zwykłego oleju rzepakowego który ma tej witaminy (nota bene zwanej witaminą młodożci) sporo. Wstrzykiwanie tłuszczu to ostatecznożć w walce z workami…

    MACROVITA
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 43
    • Bywalec

    Też mam sińce i worki pod oczami. Byłam u lekarza i powiedział mi, że niestety ale taka uroda. Robię sobie okłady z zielonej herbaty. Najpierw ją zaparzam, a potem jak torebki już ostygną kładę sobie na oczy i tak leżę z nimi 15-20 min. Rano przez zrobieniem makijażu wkładam do zamrażarki 2 duże łyżki, wyciągam po 15 min i przykładam do oczu. Używam też kremów, które pomagają z nimi walczyć, ale trzymam je w lodówce. Żeby je ukryć nakładam korektor kryjący z włażciwożciami rozżwietlającymi.

    wiola84
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 17
    • Bywalec

    no niestety też mam ten problem… zawsze wydawało mi się że po prostu taką mam urodę i jedyne co mogę zrobić to je tuszować ale po ostatniej wizycie u lekarza mam nutkę nadziei ze może uda mi się ich pozbyć .. kazał mi zrobić kilka badań i trochę zmienić dietę …

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Sińce pod oczami"

Przewiń na górę