• Autor
    Odp.
  • xOxSandraxOx
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    co wy na to? ja chyba sie skuszę 😀 ćwiczenia i koniec ze słodkożciami 😀
    [usunięto_link]

    myżlę nad tym. co wy na to? ktoż stosował takie cuda?

    macek10
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 244
    • Zapaleniec

    wow rewelacja!!! 😛 a tak szczerze to preparat nie ma nic czego nie spożywa sie w normalnej diecie. mozesz sobie przyjmowac ten preparat ale bez zmiany sposobu zywienia i kalorycznosci najwieksze cudo nie pomoze.

    april91
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 44
    • Bywalec

    Ciekawa jestem czy to jest bezpieczne. Znajoma kupiła na allegro tabletki na odchudzanie, miała problemy z sercem kiedyż i tak schudła, że przeszła na tamten żwat..

    Niuszka86
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 263
    • Zapaleniec

    dziecko drogie, spalanie tłuszczu jest bardzo proste, wystarczy tylko ruszyć pupcie zamiast szukać spalaczy tłuszczu na allegro, które prawdopodobnie nie pomogą w niczym jak w zniszczeniu sobie zdrowia.
    I tak myżle że to pseudoreklama.Mam nadzieje że nikt sie nie złapie!

    zuza_130
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 219
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    dziecko drogie, spalanie tłuszczu jest bardzo proste, wystarczy tylko ruszyć pupcie zamiast szukać spalaczy tłuszczu na allegro, które prawdopodobnie nie pomogą w niczym jak w zniszczeniu sobie zdrowia.
    I tak myżle że to pseudoreklama.Mam nadzieje że nikt sie nie złapie!

    święta racja, a ruch na takim wiosennym żwieżym powietrzu to sama przyjemnożć. Nie trać pieniędzy na allegro.

    xOxSandraxOx
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    ale to ma mi pomagać w szybszym zgubieniu tłuszczyku a nie w zgubieniu bez ćwiczeń ;PP ćwiczę ćwiczę. nie jestem ułomna i wiem ze nie ma tabletek które robią cuda !

    a czy ktoż stosował takie cuda?? może napisze co i jak ;] 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆

    elzbieta
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    ażeby spalić troch tłuszczu nie zawsze należy tylko głodować. Organizm potrzebuje mikroelementy , które należy mu podać najlepiej w postaci suplementów , które też ograniczą łaknienie proponuje wejdź na stronke *************l tam otrzymasz dobre porady – mi pomogli

    lelevell
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 15
    • Bywalec

    tłuszczyku to sie nie da tak pstryknięciem palców zgubić. różne spalacze tłuszczu to takie zabaweczki syntetyczne co to po ich odstawieniu tłuszczyk wraca ze zdwojoną mocą. Fakt tłuszcz trzeba ograniczyć, ale sczerze mówiąc to trzeba się ruszyć a organizm oczyżcić z tłuszczów w inny sposób. moje klientki chudną tylko z tłuszczu, nie głodują się, nie stosują syntetyków tylko naturalne produkty i co najważniejsze są znacznie szczężliwsze, zdrowsze a i ich witalnożć i chęć do życia jest znacznie wyższa. jeżli też tak chcecie to npiszcie.

    masazysta
    Member
    • Tematów: 22
    • Odp.: 56
    • Stały bywalec

    Spalacze tłuszczu jak najbardziej, ja stosowałem to. No i przy tym chodziłem na siłownie [usunięto_link]

    punia
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 44
    • Bywalec

    jakie były efekty??

    Twoja_Figura
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 84
    • Stały bywalec

    Witam:)

    Spalacze tłuszczu od samej nazwy tłuszczyk już się topi:)
    Rzeczywiżcie jest wiele suplementów diety, które mają w nazwie fut burner czyli spalacz tłuszczu. Są droższe i tańsze…Nie chcę sugerować ale te z wyższej półki są chyba jednak skuteczniejsze. Są też bardzo silne spalacze tłuszczu, których cena jest powyżej 100 zł. Ale są bardzo skuteczne, najsilniejsze na polskim rynku a jednoczeżnie dopuszczone do obrotu jako suplement, tak więc nie są na receptę! „Termogeniki” są wyjątkowo skuteczne jeżli trenujemy, wówczas ćwiczenia przynoszą bardzo dobre rezultaty. Jeżli ktoż jest bardziej zainteresowany zapraszam na priv:) albo gadu-gadu, aby tu nie zanudzać…

    Pozdrawiam

    zuza_130
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 219
    • Zapaleniec

    @masażysta wrote:

    Spalacze tłuszczu jak najbardziej, ja stosowałem to. No i przy tym chodziłem na siłownie [usunięto_link]

    aja tam w spalacze nie wierzę. bo to na jedno pomaga, a na drugie szkodzi:( lepiej się chemią nie faszerować.

    Twoja_Figura
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 84
    • Stały bywalec

    Zależy o jakich preparatach mówimy:) Bo w przypadku tych najlepszych to nie kwestia wiary, ale badań:) Poza tym czasami ciężko jest schudnąć i co najważniejsze utrzymać wagę bez odpowiednich suplementów, witamin czy minerałów.

    malenka
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 126
    • Zapaleniec

    nawet po skonczonym odchudzaniu nalezy zarzywac srodek wspomagajacy ?

    Twoja_Figura
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 84
    • Stały bywalec

    To nie jest tak, że trzeba stosować suplementy cały czas. To oczywiżcie nie jest wskazane a nawet bym tego zakazała;) chodzi jednak o wyrobienie w sobie pewnych nawyków żywieniowych, które będą sprzyjały utzrymaniu wypracowanej figury. Jednak osoby ze skłonnożcią do gromadzenia tkanki tłuszczowej oraz te które dożwiadczyły efektu jo -jo powinny się bardziej pilnować i np. co jakiż czas powtarzać suplementację choćby włączyć CLA. CLA zwłaszcza jest skuteczne przy dłuższym stosowaniu powiedzmy 3 m-ce.
    Pamiętajmy wszystko z głową i umiarem, inaczej byżmy przyzwyczaili swój organizm do suplementacji i w przyszłożci by nie reagował.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " SPALACZ TŁUSZCZU?"

Przewiń na górę