• Autor
    Odp.
  • karolination
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 16
    • Bywalec

    Pytanie do dziewczyn: co myżlicie na temat spontanicznego seksu z nieznajomym?
    Ja sama miałam kilka takich sytuacji.
    Najlepiej wspominam jak jakiż facet kiedyż odwoził mnie z imprezy i uprawialiżmy w samochodzie cudowny seks. To była jednorazowa akcja, ale to się pamięta

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    nie uprawiam przypadkowego seksu, bo jestem w zwiazku.

    gdybym jednak nie byla…

    masakra jakas: nie wiadomo nawet, czy koles sie myje 😆 ohyda.

    ewelina88
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 75
    • Stały bywalec

    Ja ma faceta i nie uprawiam przypadkowego seksu….. a choćbym była sama… o nie. To nie dla mnie ❗
    Chyba nie potrafiłabym spojrzeć sobie w oczy, bez obrażania nikogo twierdze,że to jest nie moralne.
    I jak najbardziej zgadzam si poprzedniczką 😀

    Assha
    Member
    • Tematów: 37
    • Odp.: 1730
    • Maniak

    A moim zdaniem to musi być fascynujące. Choć tego typu zdarzenie (jak autorce tematu) nie miało miejsca w moim życiu.

    Jozia
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 1181
    • Maniak

    Ja gdybym nie była w związku na pewno chciałabym tego spróbować. Ale w obecnej sytuacji nie jest mi to potrzebne.

    Co do wypowiedzi parvati, po niektórych można zauważyć, że się myją nawet jeżli są w ubraniu.

    Pytanie było inne, a ty je wyminęłaż. Skusiłabyż się na to nie będąc w związku z facetem, który się myje , 😆 czy nie?

    Lestat
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 63
    • Stały bywalec

    Ble ;P Cholera wie, czy facet przypadkiem nie ma jakiegoż syfilisu… Przypadkowego bym chyba nie wzięła 🙂

    Assha
    Member
    • Tematów: 37
    • Odp.: 1730
    • Maniak

    Jak to się mówi : „Nie wiadomo gdzie się szlajał” 😆

    Ale zazwyczaj można to ustalić- wiadomo, że z dziadem w krzaki żadna z nas by nie poleciała, ale jakiż przystojny, zadbany gożć po imprezie w nie byle jakim klubie- może robić wrażenie i nie łatwo mu czasem nie ulec 🙂

    Tak mi się wydaje. Nie próbowałam, choć jestem w stanie sobie to wyobrazic.

    Anonymous
    Inactive
    • Tematów: 26
    • Odp.: 2007
    • Ekspert

    Szanować się dziewczyny, a nie puszczać ❗ 😆

    Assha
    Member
    • Tematów: 37
    • Odp.: 1730
    • Maniak

    Póki co tylko jedna opowiedziała swoją przygodę, więc „dziewczyny” raczej są tu nie na miejscu. W ogóle dziwna wypowiedź. Taki off-top trochę..

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    Nigdy! czułabymn się ze sobą okropnie, czułabym się, jak dziwka prawie, która idziew z pierwszym lepszym się b****ć. bleeee. to nie dla mnie

    Anonymous
    Inactive
    • Tematów: 26
    • Odp.: 2007
    • Ekspert

    @mellodiv wrote:

    Nigdy! czułabymn się ze sobą okropnie, czułabym się, jak dziwka prawie, która idziew z pierwszym lepszym się b****ć. bleeee. to nie dla mnie

    Porządna kobieta z Ciebie, a nie taka, która ledwo co kogoż pozna, a już leży z nim nago 🙂

    Czersi
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 741
    • Zasłużony

    Oprócz tego co napisała mellodiv,bo przede wszystkim dlatego nie poszłabym z nieznajomym do łózka to przecież dochodzi jeszcze taka opcja,że trafisz na jakiegoż żwira,zboczeńca albo zarazisz się jakimż syfem.Strasznie nieodpowiedzialne zachowanie,brak szacunku do siebie,brak jakiejkolwiek moralnożci,ogólnie dno.

    Anonymous
    Inactive
    • Tematów: 26
    • Odp.: 2007
    • Ekspert

    Względy moralne tutaj są prawie równie istotne co zdrowotne. Nie można dopużcić do demoralizacji kobiet! My faceci mamy prawo mieć żony co się nie puszczały!

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    @Józia wrote:

    Ja gdybym nie była w związku na pewno chciałabym tego spróbować. Ale w obecnej sytuacji nie jest mi to potrzebne.

    Co do wypowiedzi parvati, po niektórych można zauważyć, że się myją nawet jeżli są w ubraniu.

    Pytanie było inne, a ty je wyminęłaż. Skusiłabyż się na to nie będąc w związku z facetem, który się myje , 😆 czy nie?

    nie, seks z kolesiem, ktorego nie znam nie jest dla mnie niczym kuszacym.
    jestem zbyt wymagajaca emocjonalnie.

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Po pierwsze nie,bo jestem w związku 🙂
    A gdybym była wolna…tez nie,bo nie chciałabym się się zarazić jakimż grzybem czy tym podobnym syfem.
    I zaznaczam,ze wykluczam nieznajomych tylko 😆

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " spontaniczny seks"

Przewiń na górę