Wizyta w sex shopie

  • Autor
    Odp.
  • Trudy
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 39
    • Bywalec

    Wiem że może to głupie pytanie, ale czy odwiedzacie sex shopy? Ja się trochę boję chyba pójżć. Sama w sumie nie wiem dlaczego ale mam jakiż taki opór w sobie jak mam wejżć. A jak wy do tego podchodzicie?

    IntymnaBielizna
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 66
    • Stały bywalec

    Kilka razy w życiu zdarzyło mi się odwiedzić sex-shopy i nie widzę w tym nic złego. Trzeba tylko przełamać pierwszy wstyd i potem pójdzie już z górki. Zawsze pozostaje opcja zamawiania przez internet:)

    mis11
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 71
    • Stały bywalec

    Wsyd zapewne polega na ty, iz myslisz, ze sprzedawca się usmieje, bo Ty sie wstydzisz.Czyli patrzysz z punktu widzenia siebie. A sprzedawca nie zwraca uwagi kto i jak, po prostu wchodzi klient

    basiaP
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 54
    • Stały bywalec

    kiedyż baaardzo się bałam i wstydziłam itd 😀
    teraz jest to już że tak powiem dla mnie normalka 😀
    mam swój ulubiony, tam zawsze chodzę, sprzedaje tam bardzo fajna babeczka.
    i nie sprawia mi to juz żadnego problemu
    po prostu trzeba się przełamać

    IntymnaBielizna
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 66
    • Stały bywalec

    Dokładnie, najtrudniejszy jest ten pierwszy raz a potem wszystko toczy sie bardzo szybko. Musisz przełamać pierwsze lody 🙂

    majkawazka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 52
    • Stały bywalec

    Nie ma czego się bać a można się wiele dowiedzieć.Sklep jak sklep :wink:. Jest sprzedawca są produkty. A jeżli mimo wszystko ciężko Ci się przełamać odwiedź strony internetowe takich sklepów gdzie masz cały asortyment i będziesz mogła się „oswoić” z tematem.

    CultureClub
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 9
    • Początkujący

    Ja też mam trochę oporów przed wizytą w takim sklepie, a to chyba dlatego, że w sumie sama nie wiem czego bym chciała – na pewno jakiegoż gadżetu, który urozmaiciłby nasz seks (robi się trochę nudno już 🙂 Przeglądałam ostatnio oferty na allegro i patrząc na niektóre zabawki, nie wiedziałam się czy się bać czy użmiechać – szczególnie dziwne wrażenie sprawiają na mnie wibratory o anatomicznym kształcie penisa. Jakoż zupełnie mnie to nie podnieca. Jest jeszcze jedna stronka, na którą ostatnio zaglądałam – funfactory.pl – design tych gadżetów jest dużo przyjemniejszy, wszystko jest kolorowe i rzeczywiżcie wygląda na zabawki 🙂

    IntymnaBielizna
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 66
    • Stały bywalec

    O wiele łatwiej jest zamawiać takie rzeczy przez internet,ponieważ wtedy jesteżmy anonimowi. A tak to musimy stanąc twarzą w twarz ze sprzedawca. Ale to tylko biznes,więc nie powinnyżmy się krępować.

    Izys
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 187
    • Zapaleniec

    Jeżeli chodzi o kupowanie tego typu rzeczy, to również wybieram Internet, lub sklepy gdzie jest naprawdę dyskretna obsługa. Jednak nadal czuję się trochę zawstydzona, kiedy chcę kupić jakiż gadżet, także wolałabym, żeby nikt nie obserwował mnie podczas gdy wybieram tego typu rzeczy 😉

    IntymnaBielizna
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 66
    • Stały bywalec

    Ja ostatnio poluje na komplet sexi bielizny,bo wiem że mojego faceta kręcą takie zabawy i przebieranki,wiec czemu odmawiać sobie takiej przyjemnożci?

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Wizyta w sex shopie"

Przewiń na górę