Glinka i mydełko ziołowe kontra trądzik.

  • Autor
    Odp.
  • kin-gor
    Participant
    • Tematów: 1
    • Odp.: 0
    • Początkujący

    Hej,
    Od niedawna zaczęłam stosować 2 nowe „kosmetyki” naturalne i czuję się dzięki nim o wiele lepiej. A dokładnie moja twarz zaczęła oddychać i stawać się z dnia na dzień ładniejsza. Dziwny zbieg okoliczności, swego czasu używałam mydełka do włosów Sesa i szukając go po allegro natknęłam się na inne mydło tej firmy czyli Dermafex za 6 zł . Jak się okazało mydło do włosów nie jest już produkowane .. ale robią do twarzy naturalne Indyjskie mydło. Pogrzebałam im po profilu na allegro i znalazłam białą glinkę kaolin, poczytałam , porównałam ceny na ceneo i na allegro przesortowałam i ok glinka u nich 25 zł wszędzie 29 zł. Dzwonię … pytam na co to i wyszło, że super bo współwłaścicielka sklepiku hennuje włosy i robi mehendi, i zna temat naturalnych kosmetyków. Powiedziała, że warto spróbować bo sama używa i nie żałuje. Zaufałam i powiem jedno dziękuję raz jeszcze publikując ten post i polecając !!! A magiczne mydło kosztowało 6 zł … i po co drogo i nie wiadomo czym było się faszerować ? Sama nie wiem … To ich magiczne mydełko:
    allegro.pl/oferta/dermafex-ajurwedyjskie-mydelko-z-ziolami-outlet-8866309747
    Polecam , polecam i jeszcze raz polecam. Nie płaćcie milionów nie warto, czasem prosta rzecz wystarczy !

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Glinka i mydełko ziołowe kontra trądzik."

Przewiń na górę