• Autor
    Odp.
  • magaszka
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    Też miałam spory problem z cellulitem, ale jakiś czas temu stwierdziłam, że czas na zmiany. Zaczęłam zamawiać catering dietetyczny (w firmie Diet4u, wegetariańska opcja), regularnie ćwiczę i co ważne, masuję się bańką chińską. Efekty widać gołym okiem 🙂

    Juleczka21
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Peeling kawowy i szczotkowanie na mokro. 😉

    Aggie
    Participant
    • Tematów: 1
    • Odp.: 35
    • Bywalec

    Peeling kawowy to jest to! Dodałabym masaż bańką chińską i ćwiczenia!

    konik_polny_86
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    ja szczerze to przede wszystkim polecam ćwiczyć i zdbac do zdrowa diete 🙂

    lidka28
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 42
    • Bywalec

    Witaj, żadne zabiegi czy kuracje bez chociażby najmniejszego wysiłku nie przybliżą Cię do wymarzonej sylwetki. Najważniejsze w tym wszystkim jest zdrowa dieta, pozbawiona szybkich, tłustych potraw , słodyczy itd oraz wysiłek fizyczny. Nie jest tajemnicą iż w celu uzyskania założonego efektu musisz pracować nad całym ciałem a nie tylko częścią a więc może być rower, dłuższe spacery, może aerobik, basen czy siłownia? Warto także pomyśleć nad środkiem przyspieszającym redukcje wagi. Z mojej strony mogę polecić Efedrynę, lek często używany przez sportowców, kulturystów który przyczynia się do budowania beztłuszczowej sylwetki opartej na ładnie zarysowanych mięśniach. Zamawiam ją cyklicznie już od dłuższego czasu od Agaty (kom. 517 614 677), pewna i sprawdzona sprzedawczyni, zawsze pomocna. Sama przesyłka bardzo szybka, dodatkowo jak coś można sprawdzić zawartość przed zapłatą.

    kchmiel93
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    Można też spróbować zawalczyć z cellulitem zawalczyć „od środka” 😉 Mianowice można sobie zrobić sok z cytryny z pieprzem cayenne. Wyciskamy całą cytrynę do szklanki, resztę zalewamy wodą i dodajemy wspomnianą wcześniej przyprawę. Taki napój pijemy 2-3 razy dziennie. Powinno to pomóc, ale pamiętajmy, że najważniejsze są jednak ćwiczenia i to jest tylko wspomagacz.

    lidka28
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 42
    • Bywalec

    Witaj, żadne zabiegi czy kuracje bez chociażby najmniejszego wysiłku nie przybliżą Cię do wymarzonej sylwetki. Najważniejsze w tym wszystkim jest zdrowa dieta, pozbawiona szybkich, tłustych potraw , słodyczy itd oraz wysiłek fizyczny. Nie jest tajemnicą iż w celu uzyskania założonego efektu musisz pracować nad całym ciałem a nie tylko częścią a więc może być rower, dłuższe spacery, może aerobik, basen czy siłownia? Warto także pomyśleć nad środkiem przyspieszającym redukcje wagi. Z mojej strony mogę polecić Efedrynę, lek często używany przez sportowców, kulturystów który przyczynia się do budowania beztłuszczowej sylwetki opartej na ładnie zarysowanych mięśniach. Zamawiam ją cyklicznie już od dłuższego czasu od Ady- 731 154 299, pewna i sprawdzona sprzedawczyni, zawsze pomocna. Sama przesyłka bardzo szybka, dodatkowo jak coś można sprawdzić zawartość przed zapłatą.

    DobroJutro
    Participant
    • Tematów: 1
    • Odp.: 24
    • Bywalec

    1. masaż

    2. bańki chińskie

    3. szczotkowanie na sucho

    4. dieta

    5. ćwiczenia

    6. zimne prysznice

    7. peelingi z kawy, oliwy i cukru

    8. maski z kawy, cynamonu, oleju kokosowego, imbiru

    9. nawilżające kosmetyki które pobudzą krążenie i usuną lipidy

    10. picie duuuużej ilości wody (przy cellulicie wodnym polecam zielone herbatkę) 🙂

    fenneco
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    o zielonej herbacie i w sumie o masce z kawy nie słyszałam, ale spróbuję to włączyć do tego co teraz robie :p

    DobroJutro
    Participant
    • Tematów: 1
    • Odp.: 24
    • Bywalec

    A tą maskę to ile trzeba na sobie trzymać?

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " straszny cellulit"

Przewiń na górę