Tabletki antykoncepcyjne

  • Autor
    Odp.
  • Bognakoko
    Participant
    • Tematów: 2
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Cześć,od jakiegoś czasu biorę tabletki antykoncepcyjne, po zmianie innych i No po prostu kiepsko się czuję, mam.problemy żołądkowe. Widocznie nie służy mi to. Na co ja mam zamienic te tabletki, plastry, czy coś innego byście poleciły?

    Kokoszka88
    Participant
    • Tematów: 1
    • Odp.: 9
    • Bywalec

    ja osobiście używam diafragmę dopochwową, jest to niehormonalna metoda antykoncepcji, no ale po pigułkach tez kiepsko się czułam, najgorsze było libido i waga

    Bognakoko
    Participant
    • Tematów: 2
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    No właśnie natknęłam się ostatnio na jakiejś stronie na diafragmę caya, to chyba to, prawda? W takim razie zamawiam 🙂 Dzięki

    ade
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 25
    • Bywalec

    A faktycznie słyszałam o takiej antykoncepcji ale ja od lat biorę tabletki, ostatnio nawet ginekolog zmieniła mi je na vines bo są niskodawkowe, takie bardziej nowoczesne

    AniaKkK5
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Wiesz co zależy na jaką metodę chcesz się zdecydować. Jakaś mechaniczna, czy może objawowo- termiczna. Najlepiej jakbyś zerknęła na portal Naturalna Płodność i tam coś dla siebie znajdziesz na pewno 🙂

    amigdalina
    Participant
    • Tematów: 6
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    Tabletek jest mnóstwo, dostępnych jest wiele tańszych zamienników, tylko trzeba prosić o wypisanie takowych. Po e-receptę można obecnie zgłosić się do lekarza na lekarzonline.eu

    nancy11
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 22
    • Bywalec

    Nie poleca się leków. Tabletki antykoncepcyjne dobiera ginekolog, i to powinno być poprzedzone badaniami.
    <div class=”SnapLinksContainer” style=”margin-left: 0px; margin-top: 0px; display: none;”>
    <div class=”SL_SelectionRect”></div>
    <!– Used for easily cloning the properly namespaced rect –>

    </div>

    Doris_Toris
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    ja po ciaży przeszłam an diafragme dopochwową, nie ingeruje w cykle no i jest zupełnie niewyczuwalna przy nawet głębokim stosunku

    listeczkowa
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    Dla mnie to nie jest higieniczne.. Tzn. takie mam wrażenie.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Tabletki antykoncepcyjne"

Przewiń na górę