• Autor
    Odp.
  • MarynaSz
    Participant
    • Tematów: 9
    • Odp.: 57
    • Stały bywalec

    Pod koniec sierpnia byłam z rodzinką w Krakowie, mąż znalazł świetny nocleg w ApartHotelu Miodosytnia na Kazimierzu więc wszędzie mieliśmy blisko. Kraków uwielbiam staramy się co jakiś czas tam jeździć i zobaczyć coś nowego, a trochę tych miejsc jest. 😉

    Dorota
    Participant
    • Tematów: 4
    • Odp.: 16
    • Bywalec

    Lubię podróżować i poznawać świat więc zawsze wolna chwilę temu poświęcam. Najbliższe wolne parę dni, które będę miała we wrześniu przeznaczyłam na wyjazd do Maroka. Wybrałam opcję wycieczki objazdowej z Wytwórnią Wypraw. Spędzę tam  dni podczas, których mam nadzieje poznać urokliwe miejsce tego kraju i jego kulturę. Plan wycieczki jest bardzo ciekawy i różnorodny więc tak jak lubię.

    1kropelka
    Participant
    • Tematów: 5
    • Odp.: 193
    • Zapaleniec

    ja bardzo lubię zwiedzać stare zamki. Staram się zawsze wybrać takie miejsce na urlop żebym mogła dużo pozwiedzać. 😀

    Ewelina Jelen
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    Nam na wakacje nie udało się nigdzie wyrwać niestety, ale jedziemy niedługo do Janowa Podlaskiego na zamek biskupi. Tamtejsze spa to wszystko czego mi trzeba 😉

    kasia24
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Ja uwielbiam polskie morze i już dłuższy czas jeżdzę z rodziną do Gdańska, pokoje wynajmujemy zawsze w apartament-gdańsk. Pokoje są czyste, przestronne i wszędzie blisko 🙂

    fenneco
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    Ja bym zdecydowanie pojechała gdzieś w zielone tereny, gdzie jest cisza i sposób.. a i ludzi mniej, także chyba wychodzi, ze mazury? 🙂

    Magdam
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Ja z uwagi na panującą epidemię oczywiście planuję wakacje w Polsce. Na pewno zdecyduję się na wyjazd w swoje ukochane góry, w których nie byłam już bardzo dawno. Zarezerwowalam pobyt w Hotelu Klimek SPA w Muszynie, bo zależy mi na ciszy i spokoju oraz na możliwości skorzystania z zabiegow odnowy biologicznej. Jest tam też Aquapark, więc nie trzeba wychodzić z budynku, by się popluskać i zrelaksować. Mam nadzieję, że będę zadowolona, zwłaszcza że zakupiłam voucher aż z 30 procentowym bonusem, który mogę wykorzystać na miejscu. Super!

    kropla deszczu
    Participant
    • Tematów: 4
    • Odp.: 133
    • Zapaleniec

    No właśnie, a czy ktoś planuje wyjazd zagraniczny. Mam wykupione bilety na listopad do Brazylii i boję się, że moje marzenie przepadnie 🙁

    samosia
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    Ja chciałam jechać do Niemiec, bo mam tam rodzinę, ale chyba ten plan nie wypali, więc jestem lekko zdenerwowana.

    olsh
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 16
    • Bywalec

    Chciałabym nawet nad polskie morze pojechać…

    Judi
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 9
    • Początkujący

    Ja z wiadomych nam wszystkich przyczyn(pandemia) zostaję w tym roku w Polsce. Tutaj też mamy wiele pięknych miejsc – jezior,gór…  Przymierzam się obecnie do zakupu dobrej lampy owadobójczej – może tak wezmę tą Adler AD 7934 ze względu na długą żywotność świetlówki i resztę parametrów. Podróżuję z dziećmi i psem dlatego takie rozwiązanie jest najbezpieczniejsze

    dluga192
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 30
    • Bywalec

    w tamtym roku nie, mam nadzieję, ze w tym się uda

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Urlop"

Przewiń na górę