Nie wiem co robić?

  • Autor
    Odp.
  • Myszka19912
    Participant
    • Tematów: 3
    • Odp.: 0
    • Początkujący

    Hej. Mam 28 lat od 3 lata jestem z chłopakiem i chodzi mi w skrócie o to że on oczekuję ode mnie ze ja mam cały czas mu usługiwac bo on jest mężczyzną i tak powino być. Jego mamusia wyszytsko pod nos podstawiała i teraz ja mam tak samo typ sniadanie,obiad, kolacje. I robie to ale jak mam swoje dni ze mi się nie chce lub ze złe się czuję to Od razu awantura bo on musi sam sobie zrobić bo mi się nie chce i inne pierdoly i gada że ja będę tak się zachowywać to on poszuka sobie inną laske która będzie mu usługiwac i robić to co on powie i ze mogę się pakować. Zaznaczę że on mam już 34 lata i do tego nie chce ślubu A na dzieci mam jeszcze czas.

    nikaa
    Participant
    • Tematów: 1
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    Hej. Rozumiem, że pytasz o radę, ponieważ kochasz swojego faceta, jednak powinnaś się poważnie zastanowić czy rzeczywiście chcesz żeby tak wyglądało Twoje życie. W związku nie ma pana i służącej, jest za to dwoje partnerów na równych zasadach, którzy się wspierają i szanują. Tutaj niestety wygląda na to, że Twój mężczyzna jest roszczeniowy i Cię wykorzystuje. Moim zdaniem powinnaś spróbować z nim na spokojnie porozmawiać, a jeśli to nie przyniesie żadnych efektów to skorzystaj z jego rady i rozważ wyprowadzkę, ponieważ nie ma co marnować czasu na kogoś, kto nawet nie planuje z Tobą ślubu.

    kropla deszczu
    Participant
    • Tematów: 4
    • Odp.: 133
    • Zapaleniec

    Duży dzidziuś bez poczucia odpowiedzialności, szanowania swojej kobiety i planów???

    Porozmawiaj szczerze, a jeśli to nic nie zmieni zostaw go!

    Drzazga
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 15
    • Bywalec

    Serio marnujesz czas na kogoś takiego? W życiu, by mi się nie chciało niańczyć. Fakt robię trochę więcej w domu niż mój facet, ale dlatego że szybciej kończę pracę. Jednak jak najbardziej on też gotuje, sprząta, chodzi na zakupy, robi pranie i zmywa naczynia.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Nie wiem co robić?"

Przewiń na górę