- Ten temat ma 6 odpowiedzi, 5 głosów, a ostatnio został zaktualizowany 18 lat, 6 miesięcy temu przez
Ula99.
-
AutorWpisy
-
28 stycznia 2008 o 17:57 #3057
nowa1987
Członek- Tematów: 1
- Odp.: 1
- Początkujący

witam wszytskich bardzo serdecznie, mam pytanie i jesli ktos jest w stanie dac mi odpowiedz bede bardzo szczesliwa. A wiec od miesiaca stosuje antykoncepcje hormonalna, po 3 tyg zazywania pigulek zrobilam przerwe i dostalam bardzo dziwne krawienie, nie takie samo jak przed pigulkami. Wczoraj kiedy zmienialam tampona za nim ciagnely sie blony, bo inaczej nie moge tego nazwac. Jestem przerazona. Czy ktoras z Was miala kiedys podobne? Co to moze oznaczac? Prosze pomozcie
28 stycznia 2008 o 18:04 #105569Zielonooka
Członek- Tematów: 30
- Odp.: 3140
- Guru

pierwsze 3 opakowanie tabletek mogą nieżć ze sobą „takie niespodzianki”, mnie się okres skrócił do 2 dni, nie ejst obfity ani specjalnie bolesny
28 stycznia 2008 o 18:47 #105570nowa1987
Członek- Tematów: 1
- Odp.: 1
- Początkujący

dziekuje za odpowiedz 🙂
To jest moj pierwszy ”okres” od listopada, wczesniej nie bralam tabletek, uzywalam prezerwatywy podczas stosunku (chociaz dwa razy zdarzylo sie bez) i bylam bardzo zmartwiona czemu nie mam okresu tak dlugi okres czasu. Robilam testy ciazowe, wszytkie byly negatywne, wiec poszlam do lekarza i powiedzial mi, ze najlepiej bedzie jak zaczne brac tabletki to pozwoli mi wyregulowac okresy. Troche zmartwilam sie tymi blonami, bo naprawde w calym moim zyciu nigdy czegos takiego nie widzialam. Ale skoro mowisz, ze tak jest zwlaszcza przez pierwsze 3 miesiace to jest dobrze 🙂28 stycznia 2008 o 19:00 #105571Zielonooka
Członek- Tematów: 30
- Odp.: 3140
- Guru

Ogranizm musi się przystosowac do dawki hormonów, ja miałam plamienia, ale po miesiącu ustąpiły. Nie masz się czym martwić:)
28 stycznia 2008 o 21:47 #105572taisa
Członek- Tematów: 6
- Odp.: 189
- Zapaleniec

tez mialam plamienia miedzy miesiaczkowe a w 2 miesiacu bóle w klatce piersiowej i problem ze sluchem, ale wszytko ustapilo. Lekarze powiedzieli ze 2 miesiac niesie najwiecej rewolucji ze soba i nie ma sie czym martwic.
Co to tego co z Ciebie wypłyneło-ja bym się nie martwiła, tak jak mówi Zielonooka-wiele dziwnych rzeczy może się dziać. Z regóły jak juz sie wszystko unormuje, okres powinien stać się mniej obfity i krótszy niż przed hormonami.Głowa do góry ;]
20 lutego 2008 o 17:09 #105573Divay
Członek- Tematów: 6
- Odp.: 224
- Zapaleniec

[usunięto link] wrote:
pierwsze 3 opakowanie tabletek mogą nieżć ze sobą „takie niespodzianki”, mnie się okres skrócił do 2 dni, nie ejst obfity ani specjalnie bolesny
zazdroszczę …
mnie zalewa jak z wiadra przez ok tydzień a brzuch mnie boli jak sam sku…25 kwietnia 2008 o 09:48 #105574Ula99
Członek- Tematów: 0
- Odp.: 37
- Bywalec

U mnie okres jest tak skąpy, że czasami się zastanawiam czy to wogole okres. tzn. nawet mnie to cieszy, bo przed braniem tabletek mialam bardzo obfity i czasem nawet nie moglam sie ruszyc z domu. poza tym okres bardziej regularny po regulonie, wiec to na plus.
-
AutorWpisy
- Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.

