pytanie do dziewczyn

  • Autor
    Odp.
  • lukysh
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    Witam
    Założyłem konto na tym portalu specjalnie, żeby poradzić się was w jednej sprawie..

    Otoż..

    Mam 18 lat, miałem kiedyż dziewczyny, byłem zakochany mniej lub więcej, nieważne bo tu nie o to chodzi, chodzi o to, że kiedyż przeglądałem znajomych kolegi na jednym portalu mianowicie „Nasza-Klasa” 🙂 zobaczyłem całkiem przypadkiem zdjęcie jeden dziewczyny, przejrzałem jej wszystkie zdjęcia i odszedłem od komputera, wyszedłem z kolegami i cały czas o niej myżlałem, wróciłem do domu i bardzo chciałem zobaczyć jej zdjęcie… oglądam jej zdjęcia od 4 dni już.. i teraz pytanie do was dziewczyny, czy potraktowały byżcie kogoż poważnie jeżli napisałby wam wiadomożć typu: „bardzo podobają mi się Twoje zdjęcia, chciałbym Cię poznać” ? nie chcę się zbłaźnić.. proszę o opinie, a może napisać coż innego?

    Pozdrawiam

    leila
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 63
    • Stały bywalec

    to jak to potraktuje tak na prawde bedzie zalezalo od tego czy jej sie spodoba twoj wyglad 🙂 8)

    lukysh
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    no a wy co byżcie zrobiły drogie kobiety? 🙂

    cropka
    Member
    • Tematów: 31
    • Odp.: 56
    • Stały bywalec

    wiesz ze ostatnio mialam podobny dylemat… i zagadalam do owego chhlopaka, ze znalazlam jego profil niechcacy , podczas gdy przegladalam znajomych pewnego jego znajomego na nk. Czulam sie troszke jak słodka idiotka, ze na n-k szukam faceta. Jak spytal czemu akurat do niego napisalam to odpowiedzialam mu ze moja intuicja mi podpowiedziala ze musze go poznac bo wydaje sie tego godny. No i pogadalam z nim troche na gg, potem sie umowilismy. I sie zawiodlam. bo jego wyglad na zywo duzo odbiegał od tego ze zdjęć. Ale przyznam ze mial tylko 2 zdjecia i to nie do konca wyrazne. I niestety juz sie z niim wiecej nie spotkalam, bo mi sie po prostu nie podobal. coz… 🙂

    sunny-007
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 49
    • Stały bywalec

    Ja wiele takich wiadomożci dostawałam, wszystkie zignorowałam może dlatego, że po pierwsze mam faceta a po drugie… żaden się nie podobał..

    Gdybym nie miała faceta a spodobałby mi się ten facet, który by włażnie coż takiego napisał to jak najbardziej chciałabym nawiązać głębszy kontakt:) i potraktowałabym to jako krok pierwszy do jakiegoż celu..:)[/code]

    alia
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 56
    • Stały bywalec

    Pamiętaj,że prawdziwe piękno tkwi we wnetrzu człowieka!
    Ja też mam faceta i raczej nie zareagowałabym na tego typu wiadomożć,ale gdybym była wolna to być moze…
    Zacznij może od tego aby zaprosić ją do swoich znajomych,może się skusi.
    Napisz coż w stylu: nie znasz mnie,ale możesz się przekonać że warto…
    Powodzenia!

    Intro
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 241
    • Zapaleniec

    eh… ta magia zauroczenia… 🙂
    i to rozczarowanie kiedy zauroczenie mija o zaczynamy dostrzegać prawdziwą osobowożć drugiej osoby… 🙁

    … ale próbować warto! Radziłbym zacząć od przedstawienia się i komentarza typu „Na zdjęciach wydajesz się interesującą kobietą/dziewczyną/osobą, chciałbym jednak przekonać się o tym osobiżcie”. Potem bez większego stresu zapytać czy ma coż przeciwko spotkaniu gdzież w kawiarni lub innym miejscu które jej odpowiada. Jak odmówi to się nie zrażaj, bo kobiety często same nie wiedzą czego chcą i jak będziesz konsekwentny oraz nie będziesz uprzykrzał jej życia, to z pewnożcią w końcu się zgodzi.

    nie chcę się zbłaźnić..

    One same również boją się odezwać do faceta który im się podoba włażnie w obawie że się ożmieszy.
    Jeżli ona jest dobrze wychowana to z pewnożcią się tak nie poczujesz. Tylko nie wyskakuj jej na dzień dobry z miłożcią itp. Jeżli Cię wyżmieje lub coż w tym stylu to nic tylko się cieszyć – pokazała swój niski poziom i dobrze że zrobiła to tak szybko, a nie dopiero kiedy sprawy zaszły za daleko…

    P.S. Fotki fotkami, ale uroda przemija (no i jest Photoshop który potrafi cuda zdziałać) więc lepiej szukać kobiety z klasą, ze zdrowym podejżciem do życia… no chyba że lubisz zmieniać partnerki 😈

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    bądź dzielny i napisz do niej. Cały romantyzm na tym polega- na zdobywaniu kobiety.
    Aaa i napisz jakie były skutki, bo często ludzie wchodzą na forum, by się poradzić w jedynej sprawie a potem takich jak ja ciekawożć zżera 😉
    powodzenia!

    lukysh
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    nie lubię zmieniać partnerek, szybko się przyzwyczajam i potem mi bardzo ciężko.. no ale to już chyba nie aktualne, bo napisałem jej wiadomożć, że chciałbym ją poznać i w ogóle, a ona w ogóle nie odpisała na nią, a na „NK” była więc chyba ma gdzież moją wiadomożć 🙁

    Intro
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 241
    • Zapaleniec

    Nie bądź faja! Twardym trzeba być nie miętkim! 8) Od razu najczarniejszy scenariusz w głowie, nie rozumiem was ludzie… kobietom taka postawa się nie podoba, one chcę faceta pewnego siebie i konsekwentnego, a nie kogoż kto rezygnuje od razu, bo jak z takim iżć przez życie?

    Ja jak raz napisałem maila do dziewczyny w której się podkochiwałem to czekałem ponad tydzień pomimo że wiedziałem iż go przeczytała wczeżniej. Po tych kilkunastu dniach napisałem do niej ponownie i okazało się że była zaskoczona i nie wiedziała co odpisać, musiała to przemyżleć 😉

    Twoja wybranka pewnie teraz będzie robić dochodzenie na Twój temat wżród znajomych bo pewnie nie wie o Tobie zbyt wiele. Możliwe oczywiżcie jest też że olała Twoją wiadomożć i oleje też kolejne, ale powiem Ci że kobiety często (czasem żwiadomie czasem nie) testują tak faceta włażnie czy jest pewny siebie i konsekwentny. Np. zagadasz do niej to odpowie Ci że ma chłopaka, pomimo że go nie ma… jak od razu odpużcisz no to pomyżl sam o czym to żwiadczy? Przykładów jest wiele, ale ten jest najprostszy do pojęcia przez nas facetów – reszta jest bardzo często nielogiczna dla nas 👿

    Tak więc nie łam się nie rezygnuj, daj jej trochę czasu i zaatakuj ponownie. Możesz jej napisać żeby nie obawiała się że Ty sobie już nie wiadomo co wyobrażasz… po prostu chcesz ją poznać na razie bez żadnych zobowiązań.

    Pozdrawiam, życzę wytrwałożci i powodzenia.

    bernasia5
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 25
    • Bywalec

    Napiszę Ci tylko tyle, że tak kiedyż się poznałam z facetem… 🙂 także..do dzieła i powodzenia:P

    Agadka69
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 23
    • Bywalec

    Ja Ci powiem moje odczucia w tym kierunku 🙂 Jak większożć społeczeństwa w Naszym kraju również mam profil na nk. Pewnego dnia moja drukarka siadła i poszłam do pobliskiego sklepu komputerowego by skserować moje cv. Niestety pech chciał, że gożciowi się spodobałam. Odpisał moje dane osobowe a nr telefonu napisał cyferkami na kalkulatorze. Odezwał się nie minął jeden dzień nawet. Zaczął pisać, że nie może myżleć o moich wielkich oczach i innego typu komplementach. Nie powiem, że nie mam powodzenia u facetów dlatego jestem nauczona do takich tekstów, i je ignoruje po prostu. Wymieniłam kilka zdań z Nim, ale ze względu na to że mam faceta nie robiłam nic co by nie było miłe dla Niego. Jak się okazało gożciu ten ma dziewczyne od kilku lat a ja mialam byc przygoda w jego życiu. Facet doradził mi iżć do sklepu że wykorzytsał moje dane osobowe znajdujac na jakims portalu ale stwierdzilam po co mi to. Byłam winna bo odpisałam mu kilka razy. Dlatego z reguły jak pisze mi jakiż gożciu coż nie uważam tego wiadomożć ląduje od razu w koszu. Zdjęcie nie jest zawsze odzwierciedleniem prawdy. Istnieje przecież wiele programów do retuszu. I z brzydkiego kaczątka można stać się DODA 😀

    XxKasioolaxX
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 33
    • Bywalec

    Oj skąd ja to znam 😉
    Ja np nie traktuje poważnie takich wiadomożci bo jestem w stałym związku, ale gdyby nie to pewnie bym odpisała 🙂
    Tak czy siak nigdy nie wiadomo czy to coż poważnego czy komuż się nudzi 😉

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Nie wiem,co powinienes zrobić.Wiem natomiast co ja robie,gdy otrzymuję tego typu wiadomożci.Otóz ja je ignoruje,nie odpisuję,nie reaguję,po prostu olewam 😉

    awgusta
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 380
    • Pasjonat

    lukysh Myżlę ze odpisałabym nieznajomemu na jego wiadomożć, wszystko zależy od tego co by tam było napisane 😆

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " pytanie do dziewczyn"

Przewiń na górę