• Autor
    Odp.
  • marcyy
    Participant
    • Tematów: 8
    • Odp.: 43
    • Stały bywalec

    w lecie używam dużo mnie kosmetyków, rano myję buzie, nakładam krem i na usta pomadkę ochronną, mój hicior na lato to oeparol sunnyday, świetnie chroni usta przed wysuszeniem przy okazji też przed promieniowaniem uv bo ma filtr

    listeczkowa
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    Dla mnie hitem ostatnio jest puder transparentny 😀 Dopiero poznałam i się zachwycam 😀

    emila22
    Participant
    • Tematów: 17
    • Odp.: 57
    • Stały bywalec

    nie używam za dużo kolorówki, więc jeśli mogę polecić to produkty bardziej pielęgnacyjne, w lecie w torebce zawsze oprócz chusteczek mam pomadkę ochronną, fajna jest oeparol sunnyday, ma olej z wiesiołka i filtr spf

    dilmah
    Participant
    • Tematów: 2
    • Odp.: 83
    • Stały bywalec

    Ja też akurat kolorówki nie używam na co dzień dużo, ale staram na dobrej jakości pielęgnację. Ważne, żeby kosmetyki miały naturalny skład, od jakiegoś czasu używam tych z marki Aegli Premium Organics, kupiłam kiedyś na próbę krem i moja skóra naprawdę odżyła.

    maliwia
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Marka Bielenda, jak dla mnie nr 1. Polskie i bardzo dobre kosmetyki. Polecam spróbować tą naturalną linie Eco Nature, cudowna moc roślin

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Wasze kosmetyki godne polecenia"

Przewiń na górę