żele Original Source – czy ktoż wie, gdzie można kupić?

  • Autor
    Odp.
  • somsiadka
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 84
    • Zapaleniec

    czy ktoż zna może żele pod prysznic Original Source i wie, gdzie można je kupić? szukałam w różnych marketach, ale nie znalazłam. zakochałam się w czekoladowo-miętowym żelu będąc na imprezie u znajomej mojej znajomej – głupio było powiedzieć, że jej obwąchałam żel pod prysznic będąc w łazience i głupi było zapytać, gdzie go kupiła. dlatego pytam Was 😳

    rupka
    Participant
    • Tematów: 2
    • Odp.: 20
    • Bywalec

    Ja kupiłam w Rossmannie. Oni mają nie tylko rewelacyjne żele pod prysznic, ale także mydło w płynie i płyn do kąpieli. Mnie kompletnie zauroczyło mydło w płynie o zapachu białej gruszki i awokado.

    somsiadka
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 84
    • Zapaleniec

    dzięki za wiadomożc! muszę się w takim razie wybrać w weekend do Rossmanna. nie wiedziałam, że mają całą gamę różnych kosmetyków kąpielowych. oj, dobrze, że jestem po wypłacie, bo coż czuję, że zaszaleję jupi

    koala
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 15
    • Bywalec

    O, jak się na nie natknęłam w Rossmannie, to nie mogłam sobie odmówić. Tylko problem miałam, który w końcu zapach wybrać i zdecydowałam się na dwa różne (jeden dla mnie, drugi dla mojego męża). Czad. No i zaimponowało mi, że mają logo Vegan Society.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " żele Original Source – czy ktoż wie, gdzie można kupić?"

Przewiń na górę