• Autor
    Odp.
  • Julietta9878
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 8
    • Bywalec

    Jakież kilka dni temu pojawiły się w necie newsy i zwiastuny najnowszej czężci igrzysk 😉
    znalazłam też przepiękne zdjęcie Katniss w ruinach domu z dystryktu 12. Premiera ma jakoż w listopadzie 🙂

    Mokka_Latte
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 90
    • Stały bywalec

    Dokładnie to za 5 tygodni premiera 😉 Sceny jak wraca do rodzinnego dystryltu na pewno bedą wzruszające i przerażajace. Jej dom zostal zniszczony, ocalała tylko wioska zwycięzców. W ogóle ta czeżc będzie inna , bo tu nie ma juz igrzysk – tu Katniss przyjmuje rolę twarzy rebelii.

    Julietta9878
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 8
    • Bywalec

    mi tylko trochę żal wszystkich „niewinnych” którzy zginęli… z drugiej strony żwietnie to pokazuje jaki jest naprawdę skrajny system totalitarny.

    Sweet Coffee
    Member
    • Tematów: 15
    • Odp.: 193
    • Zapaleniec

    W każdej wojnie giną niewinni :/
    Ten film nie jest jak niekórym się wydaje kolejną historyjką bez sensu jak Zmierzch, to naprawdę wartosciowa seria. Katniss może być też wzorem dla dziewczyn – taka silna, nieugięta, a jednak ma chwile słabożci kiedy potrzebuje pomocy i to też jest godne podziwu.
    W ogóle jeszcze fajnie wygląda Donald Sutherland w bieli.

    Julietta9878
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 8
    • Bywalec

    dobrze wiem że w każdej wojnie największe straty są pomiędzy niewinnymi osobami! i w sumie igrzyska od początku dobrze to pokazywały ;/ tylko teraz będą walki na całego…

    paprocwielkosc
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 51
    • Stały bywalec

    bo igrzyska to nie efekciarska saga dla nastolatek, tylko madra opowiesc o problemach spoleczno-politycznych, ktore tworzysza ludzkosci od zarania dziejow. ogladajac film naprawde warto wlaczyc myslenie…

    Sweet Coffee
    Member
    • Tematów: 15
    • Odp.: 193
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    bo igrzyska to nie efekciarska saga dla nastolatek, tylko madra opowiesc o problemach spoleczno-politycznych, ktore tworzysza ludzkosci od zarania dziejow. ogladajac film naprawde warto wlaczyc myslenie…

    Zgadza się! Najlepszy dowód to, te wydarzenia z Tajlandii…
    A byliżcie w kinie, jak wam się podoba prolog do finałowej rozgrywki?
    Ja jestem po raz kolejny pod wrażeniem. Dobre sceny z odbiciem Peety i już w trzynastce…

    paprocwielkosc
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 51
    • Stały bywalec

    @Sweet Coffee wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    bo igrzyska to nie efekciarska saga dla nastolatek, tylko madra opowiesc o problemach spoleczno-politycznych, ktore tworzysza ludzkosci od zarania dziejow. ogladajac film naprawde warto wlaczyc myslenie…

    Zgadza się! Najlepszy dowód to, te wydarzenia z Tajlandii…
    A byliżcie w kinie, jak wam się podoba prolog do finałowej rozgrywki?
    Ja jestem po raz kolejny pod wrażeniem. Dobre sceny z odbiciem Peety i już w trzynastce…

    byłam i jak dla mnie mega. wolniejsze tempo niz poprzednie czesci, ale dzieki temu mozna lepiej przyjrzec sie psychologi boahterów. klimat ciszy przed burzą jednym słowem… a i ta piosenka żpiewana przez Katniss – The Hanging Tree – meeeeeeeeega <3

    Mokka_Latte
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 90
    • Stały bywalec

    Też byłam i nie zawiodłam się 🙂 Piosenka faktycznie super, w ogóle moim zdaniem najlepsza rola aktorska Jennifer, dałabym Oscara. Walka na propagity super, scena w dwunastce wzruszająca, atak rebeliantów na tame jeszcze bardziej, no i wisienka na torcie czyli „gorący użcisk” Peety z Katniss :-p Czekam na finał…

    beti27s
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 22
    • Bywalec

    Trzecia czężć wypada bardzo słabo, a najgorsza jest gra aktorska Jennifer. Najlepsza zdecydowanie 1!

    mycha007
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 38
    • Bywalec

    Jedynka i dwójka całkiem dobre, trójka już naciągana

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Kosogłos"

Przewiń na górę