26 lat i jeszcze nic

  • Autor
    Odp.
  • Krol
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Mam na imię ADAM , 26 lat i nic nie r****łem.Nie miałem dziewczyny a nawet się nie lizałem

    Trudno dla mnie się z nimi dogadać.Są głupie. Ale ja nie pedał one mnie kręcą aby nie umiem nic zrobić.
    Z domu wychodzę i wogóle .Sporo imprezuje z wyglądu to nie wiem jak wyglądam chyba nie źle.

    Myżlę czy nie iżć na dziwki. Ale musiałbym znaleźć taką do 50zł bo nie mam pracy.Nie wiem czy warto się w to pakować 😆 Takie przy trasie chyba są za tyle, myżlę że na pierwszy taka wystarczy.

    Nie wiem czy za zrobienie dla niej minety muszę dopłacić?
    I podobno nie całuje się dziwek to za lizanie musiałbym fest dopłacić
    Trochę szkoda dla mnie nawet tych 50zł zresztą nie wiem czy będzie za tyle.Ale przynajmniej dla znajomych bym się pochwalił że iebałem a czężć z nich jeszcze nie 8)

    Nie wiem czy kiedyż będe miał dziewczyne i czy dla niej by przeszkadzało że ktoż nie iebał, czy bardziej że rypał dziwke

    Doradźcie coż to bym to miał z głowy

    Zauroczona
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 592
    • Zasłużony

    Zasadniczy? 😆

    err
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 115
    • Zapaleniec

    Doradźcie coż to bym to miał z głowy

    a więc na początek doradzam nauczyć się ładnego wysławiania się. Teksty w stylu „nie lizałem”, „nie r****łem” na normalne dziewczyny nie działają.
    Zmień też o nich osąd. Twój osąd o płci pięknej zapewne wychodzi w trakcie rozmowy z potencjalną ofiarą.
    Znajdź pracę. Masz 26 lat i nie masz za co nawet głupich gumek kupić… ech.
    Jeżli sporo imprezujesz to pewnie też sporo pijesz (czyt. odstraszasz od siebie potencjalne ofiary). Zrób coż z tym.

    A poza tym to najpierw skończ gimnazjum a potem myżl o współżyciu a nie ruchaniu.

    że też tacy jak Ty łażą po tym żwiecie….[/quote]

    Krol
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Gimnazjum skończyłem nawet rok studiowałem ale dla mnie się nie chciało tam jeździć.
    Co do słownictwa to nie wiem czy dziewczyny też tak mówią.

    Jak mam zmienić osąd jak tutaj mam następny przykład:
    Same tak mówią, a dla mnie nie wolno. Piszecie że za dużo piję tak jakby kobiety wogóle nie piły. Bez sensu.

    Pracy chwilowo nie mam i nie mam na nic .Gumek to i tak bym się wstydził kupić. Z d****ą nie wiem czy dało by się bez, bo z normalną dziewczyną to chyba tak.

    Ale pracę to niedługo jakąż będę miał

    err
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 115
    • Zapaleniec

    jeszcze tylko napisz że wszystkie tak mówią i wszystkie piją.
    z takim podejżciem to albo nigdy nikogo nie znajdziesz albo każda którą znajdziesz będzie Ciebie warta albo każda którą znajdziesz będzie przez Ciebie płakać.

    ps. Wiem że to prowokacja.

    Krol
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Chvja tam prowokacja.

    Nikt nie będzie przeze mnie płakać bo jestem dobrym człowiekiem . Już prędzej żadnej nie znajde 😥

    A to prawda że kobiety to iebane hipokrytki bo wszystkiego by zabroniły co same robią.

    Już prędzej pójdę na dziwki to aby najtańszej poszukam ale trochę się boję czy dla mnie stanie i czy mnie będzie chciała obsłużyć
    Minetę to chyba dla niej idzie zrobić.
    Ale czy będzie chciała się lizać bo dziwki się nie całują, to nie wiem

    I nie wiem czy czekać chvj wie na co , czy aby z d****ą to zrobić.

    Anonymous
    Inactive
    • Tematów: 26
    • Odp.: 2007
    • Ekspert

    Jak mogłeż chodzić do gimnazjum, skoro masz 26 lat? śmierdzi prowokacją. Jakbyż się użalał nad sobą, to byż takiego słownictwa nie używał

    Zwyczajna
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 171
    • Zapaleniec

    Po pierwsze: err uciekaj z tego tematu!

    Po drugie: dla mnie jesteż „p*****em”, bo to obrazliwe okreżlenie, które spokojnie można ci przypisać, w dodatku dla mnie żadnego związku z homoseksualizmem nie ma .

    Dlatego: won pedale.

    Anonymous
    Inactive
    • Tematów: 26
    • Odp.: 2007
    • Ekspert

    Spokojnie Zwyczajna, to prowokacja

    Krol
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Jakiego gimnazjum?
    To ktoż dla mnie napisał żebym skończył gimnazjum, a ja napisałem że już dawno skończyłem.

    I wcale się nie użalam, tylko prosiłem o doradzenie . A na docinki typu pedał nawet nie reaguje 😆 Pjerdole to w dvpe.

    Zauroczona
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 592
    • Zasłużony

    to raczej „samk” , „samyk”, „smkk” czy pod jaką postacią on tam jeszcze wystepuje 🙂

    Anonymous
    Inactive
    • Tematów: 26
    • Odp.: 2007
    • Ekspert

    @Król wrote:

    Jakiego gimnazjum?
    To ktoż dla mnie napisał żebym skończył gimnazjum, a ja napisałem że już dawno skończyłem.

    I wcale się nie użalam, tylko prosiłem o doradzenie . A na docinki typu pedał nawet nie reaguje 😆 Pjerdole to w dvpe.

    Jak masz 26 lat to nie mogłeż chodzić do gimnazjum, więc sam się wkopałeż 😆

    Krol
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    A no taa racja, było przed reformą 😆

    Zauroczona
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 592
    • Zasłużony

    upssssss…… 😉

    Zwyczajna
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 171
    • Zapaleniec

    @zasadniczy wrote:

    Spokojnie Zwyczajna, to prowokacja

    Jeżli prowokacja, to tym bardziej, proponuje nie odpisywać w tym temacie.

    Inna propozycja – nieco odważniejsza – zamykać takie tematy, bo nic nie wnoszą, a jedynie obniżają poziom tego forum. Dodatkowo są tak absurdalne, że użytkownicy zastanawiają się, czy to możliwe, że ktoż takie bzdury wypisuje na prawdę. Mi zastanawiać się nie chce.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " 26 lat i jeszcze nic"

Przewiń na górę