A może by tak się odmłodzić?

  • Autor
    Odp.
  • kingasieczka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 0
    • Początkujący

    Co o tym sądzicie ? Myżlałam już dawno o tym, żeby zrobić sobie makijaż permanentny ale trochę się obawiam (mam 40 lat). Koleżanka poleciła mi Biotekpolska , sama chodziła tam do dziewczyn. Nie wiem już sama, pomóżcie ! 🙁

    e-Fontanna.pl
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 80
    • Stały bywalec

    Odmłodzić można się na wiele sposobów,naprawdę uważasz że tutaj makijaż Ci pomoże i to w dodatku permanentny? Bo moim zdaniem absolutnie nie i postaw raczej na dobre kosmetyki naturalne,zadbaj o swoją cerę zamiast częstować ją tego typu makijażem,wg mnie to mija się z celem.

    magdalenamarysia
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    nie polecałabym makijażu permanentnego. Lepiej zainwestować w dobrej jakożci kosmetyki i naturalnie poprawić cerę, zmienić dietę bo to też pomaga, zacząć ćwiczyć. Zabieg permanentnego makijażu to takie pójżcie na łatwiznę.

    Melata
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 100
    • Zapaleniec

    Zgadzam się makijaż wcale nie odmładza. Najważniejsza jest pielęgnacja. Odpowiednie, dokładne oczyszczanie skóry, nawilżanie. Odpowiednia dieta i relaks 🙂

    elizaca
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 27
    • Bywalec

    aby skóra wyglądała na młodszą, musi być odpowiednio zadbana, nawilżona, wtedy wyglądać będzie na żwieższą, a tym samym i młodszą 🙂

    bettts
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Skórze dojrzałej nie wystarczą tylko kosmetyki, czasem trzeba wspomóc się odpowiednimi zabiegami medycyny estetycznej lub kosmetycznymi

    akerowa
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 127
    • Zapaleniec

    nie koniecznie od razu zabiegi.. polecam domowe masaże wystarczy odpowiednia szczotka do ciała brista jest spoko, z naturalnego włosia, drewniana, idealna jak dla mnie poza tym dbanie o odpowiednie nawilżenie skóry

    Kapitanka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 68
    • Stały bywalec

    po pierwsze nalezy zaczac uprawiac jakis sport, pic duzo wody, nie miec zanych nałogów (alk, papierosy) masaże tez wpływają korzystnie..

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " A może by tak się odmłodzić?"

Przewiń na górę