Admin prożba- nowy dział plisss :D

  • Autor
    Odp.
  • kiziaa
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 265
    • Zapaleniec

    prosba do Admina: może warto umieżcic dział; szkoła m.in gimnazjum, srednia i studia…

    Kto lubi szkołę? Nikt? Prawie nikt? Wiadomo 😀 Ale co tam – ściąga czy wypracowanie przyda się każdemu :] A matura coraz bliżej 🙁 oooo. takie cosik na podobę 🙂 hmm?

    minia
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 67
    • Stały bywalec

    oo ja jestem tez za tym 😀 ..tylko nie piszcie ze jak o szkole chcemy pisac czy cos takiego to ze do tego forum sie nienadajemy poprostu w kazdej sytuacji chcemy szukac pomocy a mam nadzieje ze tu bedzie mozna taka znalesc 🙂 ze szkola jest tez duzo problemow wiec jestem za:) …
    byloby mozna sie tu pouzalac nad np.:nauczycielami ,osobami z klasy i szkoly jak jest w naszych szkolach,jak oceniaja uczniow,czy nawet sprawy z matura czy sie boimy jaki przedmiot wybralismy itp ..
    mnie osobiscie BARDZO WKURZA MOJA SZKOLA 👿 i jak z niej wracam z mila checia wygadalabym sie w takim dziale bo tak to gdzie moge napisac?..na tym forum sa osoby w roznym wieku i naprzyklad tacy co pracuja to moga sobie pogadac o pracy(hmm cos kiedys czytalam ale niewiem czy tylko ktos posta niezalozyl)no a ci co chodza do szkoly(bo sa tacy8) )mogliby pogadac o szkole no…
    probowalam namowic wyzsza wladze 😀 i zobaczymy co oni na to 🙂
    a wlasnie a jest jeszcze ktos za tym??piscie 🙂

    xyz
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 1277
    • Maniak

    Tak myżlę że taki dział przydałby się – zwłaszcza mi w tej chwili. Mój brat cioteczny poprosił mnie o pomoc w napisaniu pracy domowej z polskiego. I teraz proszę o małą pomoc. Musi chłopak napisać opowiadanie narracyjne z punktu widzenia bohatera. Czy to mogłoby być tak jakby dany bohater pisał pamiętnik? No bo wtedy można pracę wzbogacić w dialogi. Praca ma być na poziomie gimnazjum

    minia
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 67
    • Stały bywalec

    xyz z tego ca ja mysle to moze byc a nawet bym powiedziala ze o to chodzi 🙂
    ja nielubie wypracowan pisac i jak mamy jakies w domu napisac to ze 5godzin pisze bo corusz cos zminiam 😕

    daj znac o to chodzilo jak mu juz sprawdza 🙂

    Meg77
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 193
    • Zapaleniec

    eech …. czasy szkolne … kiedy to było … ??? pamiętam że też nie lubiłam pisać wypracowań – dla mnie najgorzej było zawsze je zacząć. ale jak już zaczęłam, to potem szło 😀

    Zielonooka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 3393
    • Guru

    O Boże, ja uwielbiałam pisać i nadal uwielbiam, moi nauczyciele zawsze mnie chwalili, ale szkółka się skonczyła:(

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Przede mną tez matura…kuzyna 😀 oczywiscie wybrał sobie taki temat,który ja miałam,potem wybrał go mój brat (słowo w słowo z mojej epopei 🙂 ) a teraz czas pomóc kuzynowi 😀 Niezawodna siostra znów w akcji 😆
    Lubiłam pisac wypracowania,ale ja mam skłonnożci do lania wody,więc moja specjalnoscia były dłuuuugie eseje,z milionem wątków,skojarzeń(a moje skojarzenia wszyscy tu znacie chyba… ) i dygresji 😀 Ehhh…stare dobre czasy…
    Oczywiscie popieram nowy dział 😀

    Meg77
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 193
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    …ale ja mam skłonnożci do lania wody,więc moja specjalnoscia były dłuuuugie eseje,z milionem wątków,skojarzeń(a moje skojarzenia wszyscy tu znacie chyba… )

    ojjjj tak WarnGirl 😀 skłonnożci do skojarzeń to Ty masz 😆 😆 😆

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    😳 😉

    Assha
    Member
    • Tematów: 37
    • Odp.: 1730
    • Maniak

    ja rowniez jestem za wprowadzeniem takiego działu.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Admin prożba- nowy dział plisss :D"

Przewiń na górę