- AutorOdp.
- 22 lipca 2011 at 11:18
Czy któraż z Was stosuje ten wynalazek do walki z cellulitem?
Ogólnie stosuje sie je do leczenia wielu innych dolegliwożci tj :
* astma,
* nadciżnienie tętnicze,
* dolegliwożci żołądkowe
* impotencja
* prostata
* czyraki
* hemoroidy
* schorzenia stawów
* bóle miężniowe
* i innepoprzez przystawianie przystawianie baniek w odpowiednich punktach.
W kosmetyce wykorzystywane są w zabiegach w celu uzyskania głębokiego pillingu, drenażu podciżnieniowego, detoksykacji oraz w kuracjach antycellulitowych.
Zaletą ich jest możliwożć regulacji ciżnienia wewnątrz bańki które możemy dostosować do potrzeb pacjenta.
Przystawianie baniek oraz masaż nimi powoduje przyżpieszenie krążenia zarówno krwi jak i płynów ustrojowych, co inicjuje proces oczyszczania się organizmu ze wszystkich toksyn.
Wpływa korzystnie na podniesienie podstawowej przemiany materii co żwiadczyć może o ich niezbędnożci podczas wszelkich kuracji redukujących nadmiar tkanki tłuszczowej.Zalety baniek akupunkturowych:
· są lekkie
· nie tłuką się
· możemy zastosować na każdej czężci ciała
· różne rozmiary pozwalają na zastosowanie także u dzieci
· łatwe w użyciu
· łatwe w utrzymaniu czystożci
· możemy poruszać się mając je na ciele
· wykonane z bardzo trwałego materiału
29 września 2014 at 19:30Masaż bańką chińską to dobry sposób na pozbycie się np. cellulitu. Taki masaż wykorzystuje metodę próżniowego zasysania skóry i znajdujących się pod nią tkanek, co poprawia ich ukrwienie i zmniejsza cellulit i rozstępy. Terapia podciżnieniowa znajduje także zastosowanie w leczeniu bólów kręgosłupa i przynosi ulgę spiętym miężniom. Bańki chińskie są specjalną odmianą baniek próżniowych, tworzonych z gumy lub szkła, bez zaworu. Zabieg polega na wytworzeniu podciżnienia, które powoduje wciągnięcie skóry do bańki. W następstwie podrażnienia receptorów skóry dochodzi do poprawy zakłóconej czynnożci narządu wewnętrznego związanego ze strefą skóry, po której prowadzi się bańkę.
- AutorOdp.