• Autor
    Odp.
  • magda70045
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 54
    • Stały bywalec

    No ja musze zaczać jakież maseczki stosować 😛
    kupić 😀 🙂

    Rzesy-Sklep_pl
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 143
    • Zapaleniec

    Zamiast maseczki wystarczy tylko dobry podkład do cery wrażliwej czy trądzikowej i nie bezie problemy z wypryskami czy podrażnieniami,wiem to z własnego dożwiadczenia,może któraż z bas Nivea przypadnie ci do gustu.

    Patrycja Kokot
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 47
    • Bywalec

    Bielenda ma w swojej ofercie fajna perlowa baze 🙂 Uzywam jej czasem, jednak na codzien wole krem nawilzajacy, szczegolnie teraz-zimą.
    Natomiast zawsze pod cienie do powiek nakladam baze, mam z GR Eyeshadow primer, swietnie podbija kolor, utrwala makijaz i jest latwa w nakladaniu. Przez caly dzien nie musze robic poprawek.

    rafandynka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 113
    • Zapaleniec

    Maseczki sa super z glinka, np z loreala albo tez fajna jest z avonu blotna maseczka. Bazy pod makijaz uzywam, ale raczej w chlodniejsze dni, bo boje sie ze mi sie to wszystko przy upale czy cieple rozplynie. Na cieple dni wybieram puder tranpsarentny, bardzo fajny mam z GR, Long Wear Finishing Powder. Jest bardzo lekki, nie zapycha a super utrwala makijaz i zapobiega swieceniu sie cery co dla mnie jest ogromnym atutem.

    juliakowalska333
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 20
    • Bywalec

    Przed makijażem lubię nawilżyć sobie skórę maseczką, a jako bazę najlepiej sprawdza mi się krem BB. Sprawdź produkty od Skin79, mają duży wybór maseczek koreańskich i kremów pod makijaż 🙂

    juliakowalska333
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 20
    • Bywalec

    Ja bardzo polecam wszystkie maseczki z firmy Skin79! Jeśli masz skórę mieszaną to świetnie powinna ci się sprawdzić ta minimalizujaca pory <3 Mają teraz promocje na stronie, więc warto sprawdzić!

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " bazy pod makijaz, maseczki??"

Przewiń na górę