fluid przeciwzmarszczkowy – co polecacie?

  • Autor
    Odp.
  • somsiadka
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 84
    • Zapaleniec

    szukam jakiegoż dobrego przeciwzmarszczkowego fluidu, macie jakież sprawdzone podkłady?

    Wiera
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 62
    • Stały bywalec

    No jeżli na zmarszczki to chyba vichy. Specjalizuja sie w końcu w problemach skóry dojrzałej.
    Mialam ich próbke podkładu flexilift tient. Gładziutka piekna skórka.

    medewa
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    Nie chce spamowac niepotrzebnie, bo same pewnie juz znacie (odkad w drogeriach stoja spejcalne ekrany :), ale ja naprzyklad sporo sie nauczylam z rossnet.pl Zwlaszcza, ze raczej do makijazu podchodze z rezerwa :))

    Wiera
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 62
    • Stały bywalec

    …Ja o żadnych ekranach nie wiem, może nie zwróciłam uwagi.
    A czego można się nauczyć z rossnet? Rozumiem, ze to jakaż informacja sieci rossman. Napisz, bo w ogóle nie wiem o co chodzi 😳

    A co do podkładów przeciwzmarszczkowych, to na prawde wybór jest duży. Tylko efekty marne. Piszą cuda niewidy na temat magicznego działania. więc jestem raczej sceptyczna. No ale vichy się z pewnożcią wyróżnia jakożcią. Wiec bierz próbki i testuj!

    ada212
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    do cery dojrzałej wskazane będą podkłady o działaniu liftingującym… delikatnie rozżwietlające
    pozdrawiam.

    juliakowalska333
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 20
    • Bywalec

    Myślę, że lepszą opcją niż fluid byłby krem BB, który zarówno zakrywa zmarszczki jak i im zapobiega. Polecam Ci z firmy Mizon, jest dostępny na Skin79.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " fluid przeciwzmarszczkowy – co polecacie?"

Przewiń na górę