Bielizna po mastektomii

  • Autor
    Odp.
  • korta
    Participant
    • Tematów: 27
    • Odp.: 157
    • Zapaleniec

    Jak sobie radzicie? Co robicie, żeby dobrze wyglądać? W ogóle można dobrze wyglądać? Nie chodzi o mnie, tylko bliską mi osobę, która póki co jest podłamana i całkowicie straciła pewność siebie. Jak sobie radzić?

    Obcasik
    Participant
    • Tematów: 3
    • Odp.: 58
    • Stały bywalec

    Nie dotyczy to mnie, tylko osoby mi bliskiej, ale ogólnie – teraz naprawdę wszystko można zatuszować i jeśli ktoś nie wie, to nie zauważy, że jesteś po mastektomii. Kwestia odpowiednich ciuchów i nie tylko, a być może nawet bardziej nastawienia. Wiadomo, że u każdego to przechodzi inaczej, ale w końcu wraca się do normalności. Wygrana z chorobą to chyba już coś, prawda?

    korta
    Participant
    • Tematów: 27
    • Odp.: 157
    • Zapaleniec

    Tak, ale wiesz. Każdy ma inaczej. Zazwyczaj takie problemy siedzą po prostu w głowie… Napiszesz coś więcej? W jaki sposób zatuszować? Tak, wiem, że nie piszesz o sobie, ale może coś wiesz?

    Obcasik
    Participant
    • Tematów: 3
    • Odp.: 58
    • Stały bywalec

    Marka Amoena. Znajdziesz w Google. Masz u nich bieliznę i protesy piersi. Możesz wyglądać po prostu jak każda inna kobieta.
    Zobacz sobie nawet zdjęcia, które widać na stronie głównej. Czy Twoim zdaniem nie wygląda to atrakcyjnie?
    Trzeba po prostu skończyć z myśleniem o tym i zacząć żyć normalnie. Też jesteś piękna i również możesz o siebie dbać.
    Jak wszystkie inne kobiety.

    reddragon
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 479
    • Pasjonat

    Kiedyś własnie słyszałam o protezie piersi.
    Wszystko chyba zależy od tego jak duży jest czy był biust, czy została jedna pierś czy nei ma obu…

    korta
    Participant
    • Tematów: 27
    • Odp.: 157
    • Zapaleniec

    Ale tutaj nie chodzi o mnie, tylko o kogoś bliskiego. Pokazałam stronę Amoeny, te historie, bieliznę, protezy. Moim zdaniem jest lepiej. Nie twierdzę, że od zobaczenia tego, chyba po prostu czas leczy rany i ona zaczyna widzieć, że może żyć całkiem normalnie. No bo w sumie taka jest prawda. Musi powrócić do normalności i zacząć też normalnie funkcjonować.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Bielizna po mastektomii"

Przewiń na górę