błyszczyk dla dziewczynki

  • Autor
    Odp.
  • Monika
    Participant
    • Tematów: 8
    • Odp.: 66
    • Stały bywalec

    Kochane bardzo lubię się malować i moja córka dzielnie mi towarzyszy i obserwuje wtedy każdy mój ruch. Chciałabym jej sprawić przyjemność i kupić jej coś tylko dla niej, ale czy są bezpieczne kosmetyki do malowania dla dzieci? Ma dopiero 5 lat. Macie jakieś sprawdzone marki, coś o dobrym składzie godnego polecenia.

    Julcia
    Participant
    • Tematów: 1
    • Odp.: 38
    • Bywalec

    Ja bym postawiła na jakiś przeźroczysty błyszczyk do ust aby wyglądał naturalnie ale znając dzieci to pewno długo  nie ostanie się na usteczkach :).

    Madejra54
    Participant
    • Tematów: 1
    • Odp.: 15
    • Bywalec

    Ja chyba bym się jeszcze wstrzymała z kosmetykami dla dzieci. Przyjdzie jeszcze na nie  odowiedni czas.

    matrona12
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    Odnośnie kosmetyków dla dzieci zaczęłabym od kupna jakiegoś fajnego zestawu upominkowego, jakiś żel szampon z fajną bajkową etykietką na notino widziałam sporo pozycji a potem bym kupiła coś do malowania jakby podrosła.

    Dorota123
    Participant
    • Tematów: 28
    • Odp.: 1610
    • Maniak

    Bardziej niż na ładną etykietę patrzałabym na skład. Mojego syna uczulały te wszystkie „bajkowe” kosmetyki. Przy córce jednak byłam już mądrzejsza i byle czego nie kupowałam, nieważne jak ładnie wyglądało 😉 No i jeśli o kosmetyki do malowania chodzi, to jak najbardziej bezbarwny błyszczyk, jak Julcia mówi, tibu kids ma fajne, bez cukru, więc nawet dziecko zlizuje to nie naje się cukru 😉 Poza tym np. mają też cienie do powiek o zapachu waty cukrowej i lakiery do paznokci zmywalne wodą, a wyglądają jak prawdziwe

    lakier

    lalka50
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    Ja bym zapodała zwykła wazeline. Jest bezbarwa, bezpieczna i usta mogą wyglądać fajnie, świeżo i błyszcząco.

    Dorota123
    Participant
    • Tematów: 28
    • Odp.: 1610
    • Maniak

    No tak, swoje zadanie spełni, ale co to za frajda 😉 Skoro można mieć błyszczyk jak mama, który też nawilża, a do tego pięknie pachnie i wygląda jak „dorosły kosmetyk”

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " błyszczyk dla dziewczynki"

Przewiń na górę