• Autor
    Odp.
  • mery
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 171
    • Zapaleniec

    Ostatnio wpadłam na pomysł, by wziąć udział w castingu do filmu. Czy któraż z Was brała kiedyż udział w czymż takim? A jeżli tak to jak było? Myżlicie że takie granie jest trudne?

    Maariolkaa
    Member
    • Tematów: 34
    • Odp.: 1508
    • Maniak

    Nie brałam udziału w castingach 🙂
    Ale życzę powodzenia 🙂

    Lady_Kala
    Member
    • Tematów: 45
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    Myżlę,że granie jest dla ludzi,którzy się do tego nadają! To nie jest kwestia tego czy to jest łatwe czy trudne tylko tego czy ktoż ma do tego jakież predyspozycje! Jeżli jesteż otwarta,expresyjnie wyrażasz emocje,potrafisz odgrywać scenki,jestes przekonująca,wygląda to naturalnie to ok a jeżli nie to daruj sobie!

    Nie ma nic gorszego niż kiepscy aktorzy z tzw. „łapanki”… W serialu W11 tak jest-łatwo się dostać ale amatorka taka,że ręce opadają:sztuczni aktorzy,zachowuja się bardzo wymuszenie,nie przekonują…

    mery
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 171
    • Zapaleniec

    Lady_Kala, dzięki za trafne uwagi:) Ja to może tak chcę traktować bardziej jako zabawę niż „pracę”, myżlę że głównej roli w filmie by mi nikt nie dał 😀

    Lady_Kala
    Member
    • Tematów: 45
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    Pewnie nie,ale zawsze to jakaż szansa,żeby gdzież sie pokazać,zaistnieć-nie od razu Kraków zbudowano,kto wie co będzie dalej:p

    Podejrzewam,że skoro chcesz iżć na casting to raczej nie jesteż chorobliwie nieżmiałą,bojąca się kontaktu z ludźmi i drżącą na samą myżl o powiedzeniu czegoż publicznie dziewczyną…
    Trochę przebojowożci,niezachwianej pewnożci siebie i będzie dobrze!

    mery
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 171
    • Zapaleniec

    Mam nadzieję:) Znalazłam ciekawy [usunięto_link] o castingu, myżlicie że warto się angażować?

    matinka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Ja z chęcią wybrałabym się na taki casting, zwłaszcza że pachnie to nie złą zabawą. Myżlę że nie trzeba do tego podchodzić na serio i jest to propozycja przede wszystkim dla osób mających ogromny dystans do samego siebie. Dajcie znać jeżli uda Wam się tam pokazać lub jak dowiecie się czegoż więcej.

    mery
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 171
    • Zapaleniec

    Ja znalazłam żmieszne filmiki na youtube z tego castingu, jeden z nich możesz zobaczyć sobie [usunięto_link]. Myżlę że warto się w to pobawić, a jeszcze jest czas.

    matinka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Całkiem całkiem ten filmik. Gożciu wypadł jeszcze nie najgorzej. Zobaczcie mojego faworyta jak dosłownie wymiata
    [usunięto_link] . 😀

    mery
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 171
    • Zapaleniec

    Znalazłam fajny filmik: [usunięto_link] pokazuje że każdy może zabłysnąć, nawet bez talentu:)

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " castingi"

Przewiń na górę