CELLULIT- JEDYNY SKUTECZNY SPOSÓB dla zainteresowanych.

  • Autor
    Odp.
  • themarpis
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Skoro nie interesuje was zlikwidowanie cellulitu i znalazłyżcie swój sposób na cellulit w postaci dłuższej kiecki lub nowego dywanu czy stolika to co robicie na tym forum? Nic nie ma za darmo. Na dłuższą kieckę też trzeba wydać pieniądze i to więcej niż na któtką , bo potrzeba więcej materiału:-) .Musicie wiedzieć, że są osoby, dla których samoakceptacja i dobre samopoczucie w krótkiej spódniczce bez cellulitu jest ważniejsze niż ….umeblowanie. Ja wolę pozbyć się cellulitu niż kupić sobie nowe ciuchy, bo uważam , że lepiej się wygląda i czuje w starych ciuchach bez cellulitu niż w nowych, modnych z przebijającą pomarańczową skórką! A fe! Ja tez musiałam trochę poodkładać na mezoterapię bezigłową ale nie żałuje bo nie mam już cellulitu i teraz mogę inwestować w fatałaszki. poleciłam zabieg, który jest medycznym hitem w USA i nie kończy się wyrzuceniem pieniędzy w błoto, tylko powaznym, profesjonalnym podejżciem do problemu. A o ile mi wiadomo płatnożć za zabiegi można rozłożyć na kilka wpłat więc nie kpijcie z poważnych ludzi.

    Misia
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 281
    • Zapaleniec

    jaka jest cena takiej kuracji?

    Hot4You
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 87
    • Stały bywalec

    8 na 10 kobiet na swiecie ma cellulit i tak naprawde nie ma na to sposobu mozna go jedynie zmniejszyc ale same kremy czy jakies bloto nie pomoga najskuteczniejszy jest masaz 1 dziennie po 10 min. i same mozemy to zrobic . Juz po tygodniu zobaczycie DUZA roznice !!!

    fiona188
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 314
    • Pasjonat

    tak naprawdę jest wiele metod i różnie one działają. chyba tak samo jest z wieloma zabiegami kosmetycznymi. mi pomógł ruch, zmiana diety i pływanie

    styleo
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 8
    • Początkujący

    Jest tylko jeden skuteczny sposób na cellulit i jest to aktywny i zdrowy tryb życia. Używajcie kremów i zabiegów tylko dla uzupełnienia. Jednak najlepszy efekt da Wam zwykły ruch tj. basen, fitness i inne aktywnożci pozwolą wam zachować piękne i jędrne ciało. Osobiżcie znam kobiety, które mają pod 40 lat a uda i pożladki mają jak nastolatki 🙂

    fiona188
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 314
    • Pasjonat

    moja mama na przykład. 🙂
    słyszałam, że spacery w podciżnieniu dużo dają, ale sama nie stosowałam. ale to fitness napracować się też trzeba.
    w wawie np tu
    [usunięto_link]

    styleo
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 8
    • Początkujący

    Nie znam medycznego podłoża tej przypadłożci. Jednak uważam, że można sobie ze wszystkim poradzić chociażby znacznie zredukować efekty wizualne. Może to nie na temat, ale ja przykładowo mam genetyczne tendencje do tycia, jednak dzięki aktywnemu trybowi życia udaje mi się utrzymać sylwetkę osoby szczupłej. Co do tej dziewczyny z nogami z drewna to może ma dobrego masażystę, albo coż w tym stylu? Może też korzystać z gabinetów odnowy biologicznej.

    Niuszka86
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 263
    • Zapaleniec

    Kobity!Nie czarujmy się, nie ma cudów!Żadne kremidła, mażcidła i drogie zabiegi kosmetyczne nie pomogą w walce z celulitem tak jak lodowata woda i szorstka szczota z trawy morskiej.Trzeba codziennie przez kilka minut wyżej wspomnianą szczotą masować miejsca dotkniete celulitem kolistymi ruchami (nie na sucho!na żelu pod prysznic albo peelingu!),a potem płukać się naprzemiennie zimną i ciepłą wodą, nastepnie wysmarować się oliwką dla niemowląt.Po kilku tygodniach ciało będzie wyraźnie gładsze,gwarantuje!
    Przekonanie się do lodowatej wody to koszmar,wiem(mi pomaga powtarzanie sobie z zacisniętymi zębami powiedzonka mojej babci: jak w dzieciństwie rozczesywała mi splątane włosy to mówiła „dla urody trzeba cierpieć” :D), ale warto!

    Banka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 128
    • Zapaleniec

    prawde piszesz tez ma taka szczotke i sa efekty a do etgo lykam jeszcze CLARINOL CLA I mysle ze ladna bede do wakacji:)

    blue moon
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 106
    • Zapaleniec

    na moje oko to ta kuracja jest bardzo droga a ja stosuje ciepla woda i zimna na przemian i luzik cellulitu brak ale juz ponad rok jak to robie …poczatki byly cioezkie:)

    SylwiaSylwia86
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 9
    • Początkujący

    Hej. to bedzie moj 1 post tuitaj na forum wiec witam się 🙂

    ja powiem szczerze ze od miesiaca jakos lykam clarinol CLA i mi pomaga. cellulit zmniejszyl sie sporo :)))

    udabiodrabrzuch
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 25
    • Bywalec

    koszt mezoterapii..zaleznie od ilożci zużycia preparatu, no i ożrodka odnoy biologicznej.
    Ale jest to przedział od 300zł do 700zł…
    mozna takze pomyslec o zabiegach rzeźbiących sylwetkę. zabiegi te maja dzialanie bardzo intensywnej niwelacji cellulitu…koszt 240zł

    hostessa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 653
    • Zasłużony

    hmm ja z cellulitem walcze tez od jakiegos czasu…przyznaje ze coraz bardziej przekonuje sie do zakupu taki baniek do masazu po slyszalam duzo dobrych opinii na ich temat a mysle ze swietnie skomponują sie moja kuracja czyli ćwiczenia w polaczeniu z Clarinolem, do tego zimny prysznic na uda ale przyznaje sie do jednego nie umiem zrezygnowac z picia kawy a podobno to powoduje cellulit to prawda??

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " CELLULIT- JEDYNY SKUTECZNY SPOSÓB dla zainteresowanych."

Przewiń na górę