Chatka spowiednika

  • Autor
    Odp.
  • diabolinka
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 54
    • Stały bywalec

    Witam!
    Zaispirowana pewną fajna niemiecką stronką, postanowiłam tutaj też założyć taki wątek. Można tu wyspowiadać sie z wszystkiego co nas męczy lub i nie męczy, co kiedyż komuż zrobilismy, czego się wstydzimy, coż o czym nikomu nie powiedzieliżmy, lub zwyczajnie ulżyć sobie na duszy.
    No to ja zacznę od siebie.
    Kiedyż, gdy mój bardzo toksyczny związek się zakończył, a mój juz ex nie chciał się wyprowadzic z mieszkania i robił mi na złożć, chodząc specjalnie w brudnych butach po mieszkaniu, bałaganiąc gdzie i jak popadło, postanowiłam się zemżcić. Codziennie czyżciłam jego szczoteczką do zębów muszlę klozetową, do dnia aż się wyprowadził. Moja była zawsze zakamuflowana w moim kuferku na szyfr. Nie żałuje i n****ętniej chciałabym żeby to przeczytał.
    😀 😀 😀 Zapraszam do spowiedzi.

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    podobno ludzi z klasa poznaje sie to tym, jak sie rozstaja…widocznie wam jej brak.

    nie robie innym ludziom swinstw. nie mam sie z czego spowiadac. a bycie dumnym z robienia swinstw, chwalenie sie tym…jest maksymalnie zalosne.

    diabolinka
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 54
    • Stały bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    podobno ludzi z klasa poznaje sie to tym, jak sie rozstaja…widocznie wam jej brak.

    nie robie innym ludziom swinstw. nie mam sie z czego spowiadac. a bycie dumnym z robienia swinstw, chwalenie sie tym…jest maksymalnie zalosne.

    Nie proszę Cię o ocenę, ani o osądzanie. Zachowaj swoje mądrożci dla siebie. Nie masz nic do powiedzenia w temacie, to po co się dopisujesz i osądzasz innych? Za księdza tu jesteż?

    afro_disiac
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 785
    • Zasłużony

    no dobra – to teraz ja – wiem ze to fatalnie o mnie swiadczy – ale przespalam sie z moim bylym w momencie jak on mial juz inna dziewczyne

    pewnie znalazloby sie jeszcze pare rzeczy z mojego zycia za ktore bede sie smazyc w piekle, ale narazie tyle napisze bo mi nic innego do glowy nie przychodzi, poza tym moglybyscie mnie tu zlinczowac;)

    diabolinka
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 54
    • Stały bywalec

    Seks ze swoim ex jest podobno najlepszy ;-))) A osądzaniu i ocenianiu mówimy stanowczo NIE! ;-)))
    Pozdrówki
    dia

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Uhhh…moje grzeszki nie nadają sie do publikacji… 😉

    afro_disiac
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 785
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    Seks ze swoim ex jest podobno najlepszy ;-))) A osądzaniu i ocenianiu mówimy stanowczo NIE! ;-)))
    Pozdrówki
    dia

    no skłamałabym jakbym powiedziała, że miło nie było 😉

    ps- dzieki za powstrzymywanie sie od kazania;) chociaz obawiam sie ze ktos mi moze jeszcze przywalic ad moich zwierzen w tym temacie 😉

    afro_disiac
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 785
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    Uhhh…moje grzeszki nie nadają sie do publikacji… 😉

    WarnGirl no dajesz dajesz;) nie krepuj sie 8) bo mnie ciekawosc zzera;) jakos tak przeczuwalam ze niezle z ciebie ziolko;)

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    😳

    Julia23
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 416
    • Pasjonat

    afro_disiac, ja to samo zrobiłam. I nie żałuję. A co do żałowania, to żałuję, ze spałam z kolesiem bez zabezpieczenia. Ale na szczężcie nic nie było poważnego z tego. Uff…….
    WarnGirl, czekamy na zwierzenia ….:-)

    diabolinka
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 54
    • Stały bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    😳

    No dawaj, nie daj się prosić grzesznico jedna 😀 Aż takie straszne masz te grzeszki? 😀

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    He he,nie ma opcji 😀 to są moje słodkie sekrety oszołoma… 😉

    rusalka
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 372
    • Pasjonat

    dobra to teraz ja
    ze 4 lata temu chodzilam z takim chlopakiem ale dlatego ze bral mnie na imprezy byl nizszy ode mnie :d zblizala sie studniowka i nie chcialam z nim isc to mu powiedzialam ze to jest studniowka klasowa i zaprosilam innego kolege

    Olgus
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 1262
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    ze 4 lata temu chodzilam z takim chlopakiem ale dlatego ze bral mnie na imprezy byl nizszy ode mnie :d

    Chyba powinnaż stawiać znaki interpunkcyjne, bo z Twojej wypowiedzi wynika, że chłopak był niższy od Ciebie, dlatego, że zabierał Cię na imprezy. 😉

    diabolinka
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 54
    • Stały bywalec

    @Olguż wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    ze 4 lata temu chodzilam z takim chlopakiem ale dlatego ze bral mnie na imprezy byl nizszy ode mnie :d

    Chyba powinnaż stawiać znaki interpunkcyjne, bo z Twojej wypowiedzi wynika, że chłopak był niższy od Ciebie, dlatego, że zabierał Cię na imprezy. 😉

    Czepialskim też mówimy stanowczo NIE! 😀 😀 😀

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Chatka spowiednika"

Przewiń na górę