Co sądzicie o sklepie z bielizną MULKON

  • Autor
    Odp.
  • lukkon
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    Proszę o opinie na temat sklepu „mulkon”. Zalezy mi na obiektywnych i prawdziwych opiniach, zarówno pozytywnych, jak i negatywnych. Proszę tylko aby te drugie jeżeli już będą, były rzeczowe i nie złosliwe.

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    bardzo uboga rozmiarowka: prawie wszystkie modele stanikow zaczynaja sie od obwodu 70 (czyli na raczej tezsze kobiety), a miseczki wiekszosci z nich koncza sie na literce d.

    nie ma nic z brytyjskich marek.

    wzornictwo…bardzo srednie, wybor maly…

    nie ma wyszukiwarki rozmiaru.

    znam duuuzo lepsze sklepy internetowe.

    Zauroczona
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 592
    • Zasłużony

    Bielizna damska nie powala, przeciętne te kompleciki, nie znalazłam nic, co by mnie powaliło na ziemię…
    Jestem za to pod wrażeniem bielizny męskiej – ta powala 😉

    Czersi
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 741
    • Zasłużony

    Majtkokrawat? 😯

    Zauroczona
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 592
    • Zasłużony

    model „Borat” 😆

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    ale wiocha:))))))))

    lukkon
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    Jesli chodzi o liczbę produktów to sukcesywnie będzie powiększana. Co do rozmiarów, no cóż nie za bardzo da się coż w tym względzie zrobić, to już wina producenta. Trzeba będzie pomysleć o znalezieniu producenta, który oferuje bieliznę w innych rozmiarach tj. poniżej 70. Tylko tu jest inny problem, takie rozmiary bardzo słabo się sprzedają i zamawiając w hurtowni czy u producenta nie zawsze da się tylko jedną czy kilka sztuk, bardzo często są minimalne kwoty zamówień i zamawiając np. bieliznę w tym rozmiarze u producenta za kwotę co najmniej minimalną ryzykuje się, że reszty mozna nie sprzedać ….. itd. To musiałaby być firma, która produkuje bieliznę zarówno w małych, jak i większych rozmiarach, jeżeli znacie jakiegoż fajnego producenta bielizny to proszę o pomoc.
    Cenna uwaga o wyszukiwarce rozmiarów, o tym faktycznie nie pomyżlano.
    Dziękuję za opinie i proszę o kolejne. 😀

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    wiekszosc moich kolezanek nosi obwod 60 czy 65.

    nie znam zadnej kobiety, ktora przekroczylaby 75.

    to, co oferujecie, w porownaniu z tym, co oferuje np. dopasowana, to po prostu zalosc.

    i jakos im sie oplaca sprzedawac staniki z roznymi obwodami…ba…nawet drozsze niz ten chlam, ktory wy oferujecie.

    w polsce jest OGROMNE zapotrzebowanie na staniki z malym obwodem. i dobrze zorientowane sklepy na tym zarabiaja.

    lukkon
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    To ciekawe co piszesz bo własnie najwięcej bielizny sprzedaje się w przedziale 70-85. Jeżeli uda się znaleźć producenta, który oferuje bieliznę w szerokim zakresie rozmiarów i dojdziemy z nim do porozumienia, to również ten rozmiar będzie w sprzedaży. Jesli chodzi o ofertę to powtarzam, ta będzie sukcesywnie powiększana, na razie skupiliżmy się na bieliźnie erotycznej, która bardzo dobrze sprzedaje się przez internet. Już w najbliższym czasie wprowadzone będą nowe produkty, a w jakich rozmiarach to już będzie zależało od producenta.

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    [usunięto_link] wrote:

    To ciekawe co piszesz bo własnie najwięcej bielizny sprzedaje się w przedziale 70-85. Jeżeli uda się znaleźć producenta, który oferuje bieliznę w szerokim zakresie rozmiarów i dojdziemy z nim do porozumienia, to również ten rozmiar będzie w sprzedaży. Jesli chodzi o ofertę to powtarzam, ta będzie sukcesywnie powiększana, na razie skupiliżmy się na bieliźnie erotycznej, która bardzo dobrze sprzedaje się przez internet. Już w najbliższym czasie wprowadzone będą nowe produkty, a w jakich rozmiarach to już będzie zależało od producenta.

    90% babek ma zle dobrane staniki. po prostu.

    ja mam dobrany dobrze, dlatego nic bym u was nie kupila. po prostu.

    Zauroczona
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 592
    • Zasłużony

    Źle dobrane też. (nic zabawniejszego niż stanik wrzynający się w tłuszcz pod pachami, bo laska na chama twierdzi, że ma obwód 65, a nie 70)

    Ja np jestem wysoką, postawną babką, tzw. „grubej kożci” i choćby nie wiem co, w 70cm się nie wcisnę. Dlatego zawsze kupuję 75.

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Ja źle dobierałam biustonosze.Uparcie twierdziłam,ze powinnam nosić 75 podczas gdy najodpowiedniejszy dla mnie biustonosz to 65.Większożć moich koleżanek ma podobne gabaryty do moich,więc nie rozumiem skąd przeżwiadczenie o tym,że mały obwód jest rzadkożcią… 😉

    Jozia
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 1181
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    90% babek ma zle dobrane staniki. po prostu.

    ja mam dobrany dobrze, dlatego nic bym u was nie kupila. po prostu.

    Tak się tym szczycisz, a gdyby desperatehousewife nie napisała tu kilku stosownych postów, to pewnie do tej pory chodziłabyż w 70C (bodajże).

    Powiem szczerze, że ja też na tym forum dowiedziałam się o tych bardziej zróżnicowanych rozmiarówkach. Mam teraz wiele staników DOBRZE dobranych, ale porównując moje nowe staniki 60F do starych 65B stwierdzam, że większożć z nich jest podobna. Tzn tak samo wygodne, szerokożć paska, wielkożć miseczek jest podobna.

    W związku z tym nie wiem po co się tak podniecać tym, że 80% ( bo ponoć 80, a nie 90%) kobiet ma niedopasowany stanik, gdy tak naprawdę do końca nie jest 😉

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    @Józia wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    90% babek ma zle dobrane staniki. po prostu.

    ja mam dobrany dobrze, dlatego nic bym u was nie kupila. po prostu.

    Tak się tym szczycisz, a gdyby desperatehousewife nie napisała tu kilku stosownych postów, to pewnie do tej pory chodziłabyż w 70C (bodajże).

    Powiem szczerze, że ja też na tym forum dowiedziałam się o tych bardziej zróżnicowanych rozmiarówkach. Mam teraz wiele staników DOBRZE dobranych, ale porównując moje nowe staniki 60F do starych 65B stwierdzam, że większożć z nich jest podobna. Tzn tak samo wygodne, szerokożć paska, wielkożć miseczek jest podobna.

    W związku z tym nie wiem po co się tak podniecać tym, że 80% ( bo ponoć 80, a nie 90%) kobiet ma niedopasowany stanik, gdy tak naprawdę do końca nie jest 😉

    a ja uwazam, ze tak jest.

    miedzy moimi starymi stanikami a tymi nowymi roznica jest kolosalna i w zyciu nie ubralabym stanika w starym rozmiarze.

    marysia
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    Fajny sklep z bielizną – La Senza. Można go znaleźć np. w Browarze w Poznaniu (nowa czężć)

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Co sądzicie o sklepie z bielizną MULKON"

Przewiń na górę