Co zrobić?? Chyba sie zakochałem/ pomoc dla nieżmiałego

  • Autor
    Odp.
  • zakochany
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 67
    • Stały bywalec

    Witam, mam otoz wielki problem. Chyba sie zakochałem w koleżance, pisze chyba, gdyż może to jest tylko wielkie zauroczenie, sam nie wiem, ale sądze że raczej to pierwsze :). Znamy się prawie rok, ale nie jest to pełna znajomożć, znamy się głownie z treningow capoeira, ona chodzi na treninig, ja tez, nasza znajomosc opiera sie bez rozmow, tzn. na treningach czasami razem cwiczymy, czasami chwile cos bąkniemy ze sobą, zazwyczaj jakies pytanie i odpowiedz nic wiecej, tak było do niedawna, przez ten okres czasu, nie bylem jakos tak bardzo nia zafascynowany, oczywiscie od poczatku mi sie podobala, nie tylko z wygladu, ale i z charakteru, usposobienia. Niedawno po prostu do niej cos poczulem cos wiecej niz tylko pociag fizyczny, chec bycia z nia, chec rozmawiania z nia, cwiczenia, nie tylko w czasie treningow ale i poza nimi. Niedawno zaczelismy troche wiecej ze soba slow zamieniac, ale tez niewiele. Sadze ze ona chyba mnie kokietuje, przepraszam jesli zle sie wyrazilem, ale nie wiem jak to nazwac inaczej, bardzo czesto cwiczy ze mna, po kilka razy na treningu, a musze powiedzic ze grupa jest duza, i cwiczyc z jakas osoba kilka razy jest naprawde ciezko, na kazdym treningu stoi obok mnie, i poprawia wlosy, to raz bluzeczke, abady, i patrzy na mnie, a ja na nia, przez ulamek sekundy patrzymy na siebie aby po chwili udac ze nikt na siebie nie spojrzal, nie moge od niej oderwac wzroku, patrze na nia, a ona na mnie, ale za kazdym razem ona zabiera wzrok, zauwazylem ze ona tez mi sie czesto przyglada, nigdy wczesniej tego nie robila, odkad tyle sie znamy, chcialbym poznac ja blizej, spotkac sie z nia poza treningami, ale jestem strasznie nieżmiały, szczegolnie w stosunku do pieknych kobiet, po prostu mam blokade, nie wiem co robic, codziennie myżle o niej, nie jest to jakies zboczone myslenie wrecz przeciwnie, mysle aby byc przy niej, spotykac sie z nia, cieszyc sie z nia zyciem, oczywiscie fizycznie tez mnie pociaga i to mocno, ale nie mysle o niej jako osoba na raz, na numerek, nie wiem co pisac, powiem tyle ze jestesmy mlodzi ja mam 18 lat, ona 16, wiadomo zwiazki w tym wieku nie trwaja dlugo i zazwyczaj sa przelotne, a potem sa nastepne i nastepne. boje sie wyznac jej co czuje do niej, sadze ze musze zaczekac, dac czasu dla mnie i dla niej, zobaczyc czy cos wyniknie z tego, ale powinienem sam działac prawda? a nie czekac az samo moze wyjdzie, dlatego czekam na wasze porady, co zrobic, aby z nia wyjsc, na spacer, porozmawiac, po prostu byc z nia wiecej niz tylko na treningach, codziennie mysle o niej, gdy spie, gdy rano wstaje, gdy jestem w sklepie, z kumplami, mysle o niej non stop,nie moge sie przelamac, aby sie z nia umowic, jest to dla mnie trudne gdyz jestem niesmialy co pisalem wczesniej, szczegolnie do niej, naprawde nie wiem co robic, czekam na odpowiedzi

    chrzaszcz
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Jedyne co ja mogę tu poradzić to nie czekaj na niewiadomo, co tylko poprostu się przełam, bo z tego co piszesz to jest tego warta. Ja też tak miałem ale niestety nie znalazłem w sobie w porę na tyle żmiałożci by do niej podejżć i gdzież zaprosić. Póżniej gdy to zrobiłem było już dużo za póżno i niestety usłyszałem „nie”, a teraz tylko się zadręczam, że nie zrobiłem tego co trzeba wtedy kiedy była na to pora. Nie popełniaj więc mojego błędu, bo nawet jeżeli jej na tobie również zależy to, jeżeli będzie się stale rozbijać o mur twojej nieżmiałożci da sobie w końcu spokuj.

    Malinka
    Member
    • Tematów: 40
    • Odp.: 599
    • Zasłużony

    Jak bedzie Roda to wchodz wtedy kiedy ona, poswiecaj jej jak najwiecej uwagi to moze sama zrozumie co jest grane i zrobi pierwszy krok 🙂

    zakochany
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 67
    • Stały bywalec

    to tez jest myżl, chociaz troche tak glupio ze strony faceta czekac na jej pierwszy krok, powinienem, tak sadze pierwszy zrobic wlasnie ten krok 🙂 Chociaz z tego co czytalem na forum to wiele osob, czeka z tym krokiem, daje czas dla tej osoby, zanim powie co do niej czuje, i wlasnie sie boje, ze jesli bede zadlugo czekal to ja strace, a jesli zakrotko to moze cos wyjsc nie tak ;/ jestem w kropce dzieki za odpowiedzi

    Czerwona
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 886
    • Zasłużony

    Sprobuj poswiecac jej wiecej uwagi, przedluzac rozmowy zeby nie trwaly ulamki sekund.Wiem ze to trudne ale to jedyne wyjscie.Nie mozesz sie zamykac w sobie, bo taka platoniczna milosc jest trudna.
    A moze porozmawiaj z ktoras z jej kolezanek? Na pewno bedziesz mial mniejsza bariere wstydu niz masz w stosunku do swojej wybranki 🙂 Powiedz /tej kolezance swojej wybranki/wprost, ze zainteresowales sie nia i zapytaj czy masz jakies szanse.Po co czekac 😛

    zakochany
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 67
    • Stały bywalec

    dzieki za porady natchneliscie mnie do działania 🙂 Jutro trening, juz nie moge sie doczekac, kiedy ja spotkam, porozmawiam z nia, postaram sie z calych sil, aby przelamac sie, i wyznac to co do niej czuje dzieki pozdrawiam

    Czerwona
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 886
    • Zasłużony

    Bedzie dobrze tym bardziej ze z tego co mowisz ta dziewczyna zwrocila na ciebie uwage 😀
    Powodzenia i napisz jak tam sie sprawy maja 🙂

    zakochany
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 67
    • Stały bywalec

    co sadzicie o tym, abym porozmawiał wpierw na gg, czy moze sie ze mna spotkac bo mam cos dla niej waznego do powiedzenia, wyznania, oczywiscie poza treningiem, sadze ze w czasie treningu moge nie przezwyciężyć swojej nieżmiałożci, a tak gdybym zagadal na gg, i gdyby sie zgodzila mam nadzieje, to musialbym na 100% pojsc, i wyznac wszystko, sadze ze to lepsze rozwiazanie, nie wiem co o tym sadzicie, PS: Co kupic kobiecie na pierwsze spotkanie?? Jakies kwiaty??

    Czerwona
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 886
    • Zasłużony

    No to jest troszke ryzykowne tak od razu wyznawac jej wszystko. Pogadaj z nia na gg o roznych pierdolach, zawiaz kontakt…Piszcie do siebie czesciej i czesciej i dopiero po jakims czasie zaproponuj jej spotkanie, gdy juz bedziecie w dobrych stosunkach. Bo gdybys jej teraz powiedzil wszystko co do niej czujesz tak prosto z mostu dziewczyna mogla by sie przestraszyc….Mysle ze nie jest na to gotowa i potem moglo by sie tak zdarzyc ze bedzie cie unikac.
    Takze zagaduj do niej na tym gg, a gdy za jakis czas znajdziecie wspolny jezyk i zaproponujesz spotkanie kup jej kwiat, ale tylko jeden nie caly bukiet 😉 Wiazanke kupisz jej jak juz bedziecie para 🙂
    Powodzenia!

    zakochany
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 67
    • Stały bywalec

    dzieki wielkie, zastosuje sie do tych porad 🙂 Pozdrawiam

    Czerwona
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 886
    • Zasłużony

    Napisz jak tam Ci idzie w zacisnianiu kontaktu z Nia 😀 Powodzenia!

    zakochany
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 67
    • Stały bywalec

    bede pisal na biezaco 🙂 trzymajcie kciuki pozdrawiam

    kiziaa
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 265
    • Zapaleniec

    przełam niesmiałosc… jedyna rada jaka moge zaoferowac. bo czekanie aż ona cos zrobi przewaznie jest nikome. chłopak i tak ma lepiej moim zdaniem.. dziewczyny no cóz ze tak powiem nie proszą chlopaka o chodzenie tylko: czekają bo co maja zrobic ;] ! pozdrawiam i zycze sukcesow ;p

    zakochany
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 67
    • Stały bywalec

    witam, niestety nie bylo mojej ukochanej na ostatnim treningu, ma problem z kolanem, , porozmawialismy na gg, teraz rozmawiamy prawie codziennie :), na poczatku jakos tak troche na sile, zaczalem rozmowe, tak mi sie zdaje, ale pozniej juz rozmowa szła nam gładko :), pozatym ona potrafi jako pierwsza zagadac do mnie na gg, rozmawiamy o tym co nam na mysl przyjdzie, wymieniamy sie piosenkami :), napisalem do niej ze wiecej ze soba rozmawialismy do tej pory przez gg niz na zywo w realu,a ona odpisala ze ma nadzieje ze to sie zmieni, jestem strasznie szczesliwy z tego powodu, nie moge juz doczekac sie jej na wtorkowym treningu, jestem strasznie szczesliwy :), mam nadzieje ze na zywo nie spieprze nic przez swoja niesmialosc, ktorej staram sie pozbyc 🙂 Pozdrawiam i 3majcie kciuki za mnie, ahhhhhhhhhh milosc wielka rzecz

    kiziaa
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 265
    • Zapaleniec

    hehe trzymamy kciuki, trzymamy 🙂 badz soba 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Co zrobić?? Chyba sie zakochałem/ pomoc dla nieżmiałego"

Przewiń na górę