• Autor
    Odp.
  • bella123
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 49
    • Stały bywalec

    Uwielbiam jak ktoż ma czerwoną pomadkę na ustach – niestety sama nie jestem na tyle odważna, żeby taka pomadkę nosić ale strasznie mi się to podoba na takich eleganckich dziewczynach – np, mała czarna i tylko czerwona pomadka 🙂

    mrowka
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 764
    • Zasłużony

    mi osobiżcie czerwona pomadka sie nie podoba, okropnie wygladają takie czerwone usta, a jeszcze gorzej według mnie jak jest biała cera a szminka czerwona

    hard-man
    Member
    • Tematów: 87
    • Odp.: 2351
    • Ekspert

    uwielbiam czerwoną pomadkę na ustach mej dziewczyny…

    jest taka… sexy… czuła… i w ogóle fantastycxznaaa… -=

    dlatego bardzo lubię podarować jeje róże :]]

    carriebradshaw
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 52
    • Stały bywalec

    Uwielbiam czerwoną szminkę. Zawsze, kiedy chcę poczuć się wyjątkowo sexy i skupić na sobie uwagę to spinam włosy w koka i maluję się czerwoną szminką. Nie noszę jej do rozpuszczonych włosów, jakoż wydaje mi się, że za dużo się wtedy wokół twarzy dzieje. Jednak, jeżli tylko wam do twarzy w czerwonej szmince, nożcie ją. Nie ma nic seksowniejszego 🙂

    jagoda4
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 871
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    Uwielbiam czerwoną szminkę. Zawsze, kiedy chcę poczuć się wyjątkowo sexy i skupić na sobie uwagę to spinam włosy w koka i maluję się czerwoną szminką. Nie noszę jej do rozpuszczonych włosów, jakoż wydaje mi się, że za dużo się wtedy wokół twarzy dzieje. Jednak, jeżli tylko wam do twarzy w czerwonej szmince, nożcie ją. Nie ma nic seksowniejszego 🙂

    Proszę bardzo jaka fajna rada:)do tego szpilki?
    Też tak czasami robię.
    Pozdrawiam

    eBoska
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 468
    • Pasjonat

    a ja czego na bank nie moge miec na twarzy to wlasnie czerwonej szminki ale nadrabiam innymi glebokimi zblizonymi do czerwieni 😥 😥

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    Czemu nie możesz?

    eBoska
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 468
    • Pasjonat

    bo wygladam jak klaun poprostu 😕

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    Musiałbym zobaczyć i ocenić ,ale skoro tak mówisz, w końcu Ty wiesz najlepiej.

    eBoska
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 468
    • Pasjonat

    uwierz na slowo…a szminke tez trzeba umiec nosic

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    Wierzę.

    conis
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 52
    • Stały bywalec

    Przecież istnieje wiele odcieni czerwieni. Czasami nawet taki sam ton wygląda inaczej na ustach rożnych osób. Myżlę, że małą czerwoną szminkę każda kobieta powinna mieć w swojej kosmetyczce. bywają chwile kiedy ma się ochotę na taki akcent w makijażu. A co myżlicie o malowaniu się konturówką?Mi to nigdy nie wychodzi więc zaprzestałam 😉

    sylwia441
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 29
    • Bywalec

    Wole odcienie brązu lub różu jednak

    magda70045
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 54
    • Stały bywalec

    ja wole błyszczyk niż pomadkę 🙂

    Pamaluk.Sklep_pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 16
    • Bywalec

    Ja natomiast wolę bezbarwną pomadkę,czerwona może być np szminka do ust i tego się trzymam,ale to przecież nic innego jak kwestia gustu:)

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Czerwona pomadka"

Przewiń na górę