• Autor
    Odp.
  • Tasla
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 17
    • Bywalec

    [usunięto_link]
    co myslicie na temat czerwonej zastawy, ja wrecz uwielbiam ten kolor i nawed mam w domu podobny

    Virginia 013
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 41
    • Bywalec

    mnie sie bardzo podoba ..uwielbiam kolorwe szkło swietnie wyglada:”) ja mam taki niebieski zestawik:)

    Figa
    Keymaster
    • Tematów: 61
    • Odp.: 910
    • Zasłużony

    ja mam fioletowe i granatowe:))))
    Ale na białym też jadam

    Virginia 013
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 41
    • Bywalec

    taka kolorowa zastawa fajnie wyglada na stole aż jesc sie zachciewa:)

    estera
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 176
    • Zapaleniec

    bardzo mi sie podoba, mam troche sowjej zastawy ktora dostalam na nowe mieszkanie, a czesc mam jeszcze takiej odlskulowej po dziadku ale tez wyglada swietnie

    Magdallena
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    Ja też mam czerwony komplet 😀 Wygląda żwietnie na granatowym obrusie, a kiedy jeszcze dostawię jakież [usunięto_link], do tego jakież fajne kwiatki na żrodku stołu i już mogę nie wychodzić z domu, tylko mogę się wpatrywać godzinami 😛 Nie mówiąc o tym, że strasznie moją próżnożć rozwijają 'ochy’ i 'achy’, kiedy ktoż widzi kompozycje (jakbym to ja produkowała te naczynia, a nie tylko je kupiła 😉 ))

    wernona
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 383
    • Pasjonat

    Czerwony to taki luksusowy kolor, nie dziwie się, że nie chce Ci sie od tych dobroci wstawać. Ja lubię czerwień ale sprzętu kuchennego np. ekspress do kawy, czajnik,,,ładnie to wygląda 😆 szkło zielone mnie bardziej inspiruje niż czerwone

    martyna1
    Member
    • Tematów: 14
    • Odp.: 306
    • Pasjonat

    Czerwone szkło wydaje się być baardzo eleganckie – zwłaszcza, jeżli w mieszkaniu nie ma zbyt dużo rzeczy, jest estetyczne (prawie ascetyczne;)). Warto pamiętać, urządzając mieszkanie, że każdy kolor ma na nas jakiż wpływ, np. fioletowy pobudza myżlenie, ale jeżli jest go za dużo lub w miejscu, w którym spędzamy dużo czasu, to może nas drażnić.

    metixii
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 37
    • Bywalec

    jak dla mnie super wygląda-czerwony to mój kolor 🙂

    Anika80
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 112
    • Zapaleniec

    Widziałam taka niedawno i była cudowna, niestety ciężko do takiej zastawy dobrać dodatki, ale na pewno robi coż takiego wrażenie. Wyobrażam sobie kolacje wigilijną z taka zastawą – bajer:)

    wernona
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 383
    • Pasjonat

    Ostatnio w Leroy Merlin widziałam piękna ekspozycję łazienki – kafelki czerwone i mebelki białe – ładniutko.

    tucci
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 303
    • Pasjonat

    W życiu nie zdecydowałabym się na czerwoną łazienkę

    wernona
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 383
    • Pasjonat

    Fakt- łazienka ma nas uspokajać, a nie ładować energią… 😆 Chociaż te są niezłe: [usunięto_link] ewentualnie mozna sobie dodac jakis czerwony sprzęt jak nie ma za dużo czerwonego wokół np. dywanik, czy pralka …

    szaloona
    Participant
    • Tematów: 26
    • Odp.: 289
    • Pasjonat

    A czemu nie ?? Taki kolor może żwietnie ożywić nasze pomieszczenie.. wszelkie intensywne kolory bardzo pozytywnie działają. Cieszy mnie to, że można teraz kupić naczynia w bardzo pięknych kolorach, a nie jak było jeszcze do niedawna tylko biały, i koniec….
    Ja sobie wypatrzyłam takie zielone talerze [usunięto_link]
    w końcu zielony kolor nadziei i optymizmu;)

    4mala_s
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 39
    • Bywalec

    Jak podoba wam się kolorowe szkło to warto popatrzeć tu Mam Komplet deserowy w Kolorze fioletowo-złotym [usunięto_link] bajka
    Ale ta patera po prostu mnie powaliła
    [usunięto_link]

    [usunięto_link]

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Czerwone szklo"

Przewiń na górę