Czy seks zmienia się z wiekiem?

  • Autor
    Odp.
  • Ilonka22
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 16
    • Bywalec

    Zastanawiałam się ostatnio, jak to jest, gdy ma się 30, 40 a nawet 50 lat. Czy współżycie z partnerem jakoż znacząco się zmienia? Wiadomo, wraz z wiekiem opada sprawnożć fizyczna i trzeba inaczej do tego wszystkiego podejżć. Jak to wygląda u Was? Jak kochacie się teraz, a jak robiłyżcie to np. 5 lat temu? Zastanawiam się, czy faktycznie po kilkunastu latach będę mogła powiedzieć, że jest mi w łóżku lepiej, niż kiedyż. Co wy o tym sądzicie?

    WhiteMagic
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 100
    • Zapaleniec

    Dla mnie zdecydowanie tak, my tez się zmieniamy więc co za tym idzie i nasze baraszkowanie w łóżku 😉

    rafal_1987
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 57
    • Stały bywalec

    amelia: ale na plus czy na minus?

    rafal_1987
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 57
    • Stały bywalec

    white magic: sorry, nie wiem skąd mi się tu przyplątała amelia…

    Ilonka22
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 16
    • Bywalec

    Pewnie na lepsze. W sumie kochankowie znają się jeszcze bardziej i na więcej mogą sobie pozwolić, choć niekoniecznie chodzi mi tu o fizyczne możliwożci. Znalazłam nawet artykuł na ten temat – [usunięto_link]
    Wynika z niego dokładnie to, co myżlałam – seks staje się lepszy wraz z wiekiem. Czy ktoż jeszcze może się wypowiedzieć na ten temat? Strasznie mnie ciekawi, jak to faktycznie jest.

    rafal_1987
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 57
    • Stały bywalec

    Ilonka: cieszę się, że jesteż optymistką, ale niestety z wiekiem większożć rzeczy zmienia się na gorsze. Dotyczy to też seksu.
    Może trzydziestoparolatkowie jeszcze tego tak nie odczuwają, ale jak ma się ponad 40 czy 50, to wątpię, żeby było lepiej.
    Poza tym z wiekiem traci się spontanicznożć, a tej najwięcej się ma w wieku nastu- albo dwudziestu paru lat.
    Takie jest moje zdanie.

    rafal_1987
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 57
    • Stały bywalec

    co do artykułu: takie artykuły oczywiżcie powstają. Są nawet takie o seksie w podeszłym wieku, który rzekomo też jest lepszy.
    Trochę głupio byłoby pisać, że z wiekiem jest gorzej. Nie zgadzałoby się to z linią tych pism, które starają się propagować optymizm…

    okularnica
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 91
    • Stały bywalec

    u mnie też zdecydowanie. Może nie jakożć seksu co podejżcie do niego, dzis seks jest czymż normalnym wczeżniej był zarezerwowany tylko dla związku i byl bardzi intymny

    WhiteMagic
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 100
    • Zapaleniec

    Rafał nie wiem czy na plus czy minus bo ja zawsze byłam temperamentna w łóżku, dziż jednak znacznie łatwiej mi o romans czy też pójżć do łóżka na jedną noc, seks od razu jest dziki, nie ma tego poznawania partnera co wczesniej po woli teraz od razu ide na całożć;) i myżlę że z wiekiem wiele kobiet tak ma

    Ilonka22
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 16
    • Bywalec

    Czyli co, kobieta z wiekiem staje się bardziej otwarta? Mniej magii jest w seksie i podchodzi do tego w sposób bardziej rutynowy? Może nie u wszystkich tak jest…

    rafal_1987
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 57
    • Stały bywalec

    Ilonka: pewnie, że nie zawsze tak jest. Napisały tu akurat osoby, które z wiekiem zaczęły uprawiać seks przygodny, ale przecież większożć osób robi to tylko w związkach ( przynajmniej ja tak mam). A seks zawsze ma w sobie element magii, pod warunkiem, że uprawiają go osoby, które naprawdę coż do siebie czują. Jeżeli w grę wchodzi przedmiotowe uprawianie seksu albo rutyna wówczas i o magii nie może być mowy.

    Kudlacz
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 16
    • Bywalec

    .

    No ba, jasne ze sie zmienia.
    Tak jak cale nasze postrzegania swiata, jestesmy bogatsi o nowe doswiadczenia i nie pozostaje to bez wplywu na nasze zycie, rowniez erotyczne.
    Ja, na przyklad, z wiekiem stalam sie jeszcze bardziej wymagajaca.
    Jako nastolatka… hmmm to bylo szybkie, nie mam na mysli czasu, zaden z moich kochankow nie byl krotkodystansowcem, ale… hmmm sama nie wiem jak to opisac… teraz seks ma w sobie jakas niepowtarzalna glebie.
    Oczy mojego mezczyzny sa jak magiczna studnia, w ktorej zatracam siebie nie tylko z szalem, ale i z tym czyms niewytlumaczalnym co sprawia ze czuje sie tak cholernie wyjatkowa bez zadnych slow.
    I spokoj… slodki, wszechobecny spokoj… szal, a jednak spokoj…
    Jejciu, nie mam pojecia jak to opisac.
    A zazwyczaj jestem taka wygadana hihihi

    No cos zajebistego!!!

    .

    Hard
    Member
    • Tematów: 168
    • Odp.: 1566
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    Zastanawiałam się ostatnio, jak to jest, gdy ma się 30, 40 a nawet 50 lat. Czy współżycie z partnerem jakoż znacząco się zmienia? Wiadomo, wraz z wiekiem opada sprawnożć fizyczna i trzeba inaczej do tego wszystkiego podejżć. Jak to wygląda u Was? Jak kochacie się teraz, a jak robiłyżcie to np. 5 lat temu? Zastanawiam się, czy faktycznie po kilkunastu latach będę mogła powiedzieć, że jest mi w łóżku lepiej, niż kiedyż. Co wy o tym sądzicie?

    ilonka22, myżlę, że seks zmienia się z wiekiem… bo i człowiek się zmienia, wiesz 🙄

    ale ważniejsze jest chyba, czy jego piękno traci na wartożci, nie? 😈 uważam, że nie…
    może nawet być piękniejszy – w zależnożci od jakożci człowieka – nadążasz za mym tokiem myżlenia? ilciu? :-

    Ilonka22
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 16
    • Bywalec

    Oczywiżcie, że nadążam :p To że zadaję takie pytania nie znaczy, że jestem opóźniona, po prostu byłam ciekawa 🙂 Generalnie dziękuję Wam za odpowiedzi, trochę się rozjażniło w mojej główce.

    alatris
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 81
    • Stały bywalec

    U nas zminy sa na lepsze – lepiej znamy siebie, swoje potrzeby, rozumiemy się bez słów 😉 Ze sprawnożcią fizyczną na razie nie najgorzej 😉

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Czy seks zmienia się z wiekiem?"

Przewiń na górę