• Autor
    Odp.
  • cristianoo3344
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    Ale bezsens… Bez komentarza…

    moze dla ciebie bezsens ale dla niektórych kobiet to normalne,ciekawe co bys powiedziala na miejscu kobiety ktora bije maz,awanturuje sie,pije alkohol,akobieta sluzy tylko do zamiatania i podania do stolu afacet ma ja za nic,traktuje jak nie powiem co…mysle ze taka kobieta bylaby zadowolona ze zmiany rol gdzie ona by tresowala takiego delikwenta ktory powinien sam za te szkody ktore jej wyrzadzil poddac sie tresurze zeby kobieta miala lepiej,wygodniej…

    taka kobieta powinna sie czym predzej postarac sie o rozwod z orzekaniem o winie, zasadzic wysokie alimenty i puscic kutasa z torbami. dodatkowo mozna jeszcze poprosic brata czy dobrego kumpla, zeby z nim zrobili porzadek. kto podnosi reke na kobiete, nie jest godny tego, by nazywac go mezczyzna.

    podawanie plaserkow salami ani uzywanie jako podnozka nie sprawi, ze facet przestanie tluc babe.

    no wreszcie konkluzja: twoj watek jest debilny. jesli nie jest prowojacja, to ty jestes totalnym kretynem. nie osmieszaj sie wiecej.

    co masz na mysli prowokacja?NIE OBRAZAJ MNIE OK?moze dla innych nie jest debilny?napewno nie osmieszam sie,chyba ze ty……sadze ze gdyby sady byly inne i od razu orzekaly takiego typa jako winnego,powinni nakazac byc jemu np potulnym jak baranek,sniadanie zonie do lozka,przejecie obowiazkow domowych i inne rzeczy zeby kobiecie zrekompensowac trudy zycia z takim typem,bo kobiety powinny moim zdaniem byc traktowane jak ksiezniczki….jesli by sie nie zgodzil,to do wiezienia z takim facetem pfuu typem

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    [usunięto_link] wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    Ale bezsens… Bez komentarza…

    moze dla ciebie bezsens ale dla niektórych kobiet to normalne,ciekawe co bys powiedziala na miejscu kobiety ktora bije maz,awanturuje sie,pije alkohol,akobieta sluzy tylko do zamiatania i podania do stolu afacet ma ja za nic,traktuje jak nie powiem co…mysle ze taka kobieta bylaby zadowolona ze zmiany rol gdzie ona by tresowala takiego delikwenta ktory powinien sam za te szkody ktore jej wyrzadzil poddac sie tresurze zeby kobieta miala lepiej,wygodniej…

    taka kobieta powinna sie czym predzej postarac sie o rozwod z orzekaniem o winie, zasadzic wysokie alimenty i puscic kutasa z torbami. dodatkowo mozna jeszcze poprosic brata czy dobrego kumpla, zeby z nim zrobili porzadek. kto podnosi reke na kobiete, nie jest godny tego, by nazywac go mezczyzna.

    podawanie plaserkow salami ani uzywanie jako podnozka nie sprawi, ze facet przestanie tluc babe.

    no wreszcie konkluzja: twoj watek jest debilny. jesli nie jest prowojacja, to ty jestes totalnym kretynem. nie osmieszaj sie wiecej.

    co masz na mysli prowokacja?NIE OBRAZAJ MNIE OK?moze dla innych nie jest debilny?napewno nie osmieszam sie,chyba ze ty……sadze ze gdyby sady byly inne i od razu orzekaly takiego typa jako winnego,powinni nakazac byc jemu np potulnym jak baranek,sniadanie zonie do lozka,przejecie obowiazkow domowych i inne rzeczy zeby kobiecie zrekompensowac trudy zycia z takim typem,bo kobiety powinny moim zdaniem byc traktowane jak ksiezniczki….jesli by sie nie zgodzil,to do wiezienia z takim facetem pfuu typem

    a kazda kobieta marzy po prostu o tym, zeby dostawac sniadanie do lozka od typa, ktory cale zycie ja tlukl…

    aaa i ja nie chcialabym miec potulnego mezczyzny.

    potrzebuje faceta, ktory ma silny charakter, wlasne zdanie i ktory bedzie mnie traktowal jak partnera. nie jak ksiezniczke.

    i z takim wlasnie mezczyzna jestem.

    afro_disiac
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 785
    • Zasłużony

    Wciąż i nadal uważam cały wątek za bezsensowny. Takie akcje, jak facet z obróżką, któremu dziewucha trzyma giry na plecach to jakaż ciężka perwera, ale jak ktoż lubi to proszę bardzo. Ale nie maja to nic wspólnego z radzeniem sobie z facetami, którzy znęcają się nad kobietami. Przepraszam, ale kompletnie beznadziejny to jest pomysł.

    cristianoo3344
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    Wciąż i nadal uważam cały wątek za bezsensowny. Takie akcje, jak facet z obróżką, któremu dziewucha trzyma giry na plecach to jakaż ciężka perwera, ale jak ktoż lubi to proszę bardzo. Ale nie maja to nic wspólnego z radzeniem sobie z facetami, którzy znęcają się nad kobietami. Przepraszam, ale kompletnie beznadziejny to jest pomysł.

    ok,dzieki ze wyrazilas swoje zdanie,pozdrawiam

    emce
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 28
    • Bywalec

    😕

    afro_disiac
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 785
    • Zasłużony

    Jak ktoż chce pogadać o tym, że faceci w XXI wieku są źle traktowani itd. to trzeba założyć konkretny wątek na ten temat i będziemy się wypowiadać. Ale ciężko znaleźć powiązanie tych zdjęć z poglądami które tu wygłaszasz. I w ogóle ciężko zacząć jakąż poważną dyskusję po zobaczeniu tych zdjęć i komentarza kolegi do nich.

    emce
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 28
    • Bywalec

    😕

    Intro
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 241
    • Zapaleniec

    Ciekaw jestem czy to rzeczywiżcie pisze emce, czy może ktoż się dorwał do jego konta…. jeżli to on, to ciekaw jestem co go „ugryzło”… może coż z jakąż kobietą poszło nie tak i chce się człowiek wyżyć, a może po prostu wyszło z niego prawdziwe oblicze 😕

    Tak czy siak, emce – jesteż żałosny 😆 i proszę bardzo, wyżyj się też na mnie, mam to gdzież, bo w internecie bluzgać każdy może jeżli czuje się anonimowy.

    Pozdrawiam

    emce
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 28
    • Bywalec

    😕

    cristianoo3344
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    Wciąż i nadal uważam cały wątek za bezsensowny. Takie akcje, jak facet z obróżką, któremu dziewucha trzyma giry na plecach to jakaż ciężka perwera, ale jak ktoż lubi to proszę bardzo. Ale nie maja to nic wspólnego z radzeniem sobie z facetami, którzy znęcają się nad kobietami. Przepraszam, ale kompletnie beznadziejny to jest pomysł.

    moze bezsensowny,dalem taki temat poniewaz jestem troche zle traktowany w pracy przez szefowa,poniza mnie,sluzacym jestem dla niej,oczywiscie w cudzyslowiu,takie pytanko czy bycie „sluzacym” kobiety to wstyd?

    emce
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 28
    • Bywalec

    😕

    cristianoo3344
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    ty chyba malo rozumiesz. mezczyzna byl zawsze plcia sluzaca kobietom a kobiety wykreowaly go na pozornie wladcza plec

    zgadzam sie troche z toba,doswiadczam tego tak naprawde w pracy kiedy wlascicielka butiku(bo tam pracuje)pokazuje az nadto kto jest szefem

    the quene
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 272
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    zgadzam sie troche z toba,doswiadczam tego tak naprawde w pracy kiedy wlascicielka butiku(bo tam pracuje)pokazuje az nadto kto jest szefem

    Beznadziejny przykład.
    Szefowie, mając pracowników na podrzędnych stanowiskach, lubią okazywać władzę. Płeć nie ma tu ŻADNEGO znaczenia.

    A przede wszystkim – gdzie są moderatorki, kiedy lecą okreżlenia pokroju „k****” wobec rozmówcy?!

    cristianoo3344
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    @the quene wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    zgadzam sie troche z toba,doswiadczam tego tak naprawde w pracy kiedy wlascicielka butiku(bo tam pracuje)pokazuje az nadto kto jest szefem

    Beznadziejny przykład.
    Szefowie, mając pracowników na podrzędnych stanowiskach, lubią okazywać władzę. Płeć nie ma tu ŻADNEGO znaczenia.

    A przede wszystkim – gdzie są moderatorki, kiedy lecą okreżlenia pokroju „k****” wobec rozmówcy?!

    widze jak inne szefowe traktuja zatrudnione w butiku kobiety a widze jak mnie traktuje szefowa,mysle ze troche przegina z tym,ja jestem tam sprzedawca a czasem mi sie wydaje ze sluzacym,ale o prace trudno to trzymam sie jej.

    Maariolkaa
    Member
    • Tematów: 34
    • Odp.: 1508
    • Maniak

    A mi się zdaje że autor postu pomylił się miedzy karą za jakież przewinienie, kłamstwo itp. a zwykła zabawą erotyczną… nie widzę w tym sensu bym miała tresować tak mojego partnera za kare… hehe 🙂

    jestem zdecydowanie na NIE… 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Czy tak powinno sie tresowac mezczyzn?"

Przewiń na górę