Czy tak powinno sie tresowac mezczyzn?

  • Autor
    Odp.
  • cristianoo3344
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    [usunięto_link] [usunięto_link] Czy mezczyzna czasami powinien byc tak tresowany jak na zdjeciach?np za zrobienie czegos naprawde okrutnego kobiecie,za zdrade,za zniewage,za awanturowanie sie po alkoholu,za bicie itp.a moze taka tresura przydalaby sie mezczyznie zeby kobieta iala lepiej,wygodniej?

    Intro
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 241
    • Zapaleniec

    Wypowiedziałbym się na ten temat, ale widzę że że jest to pierwszy post tego użytkownika, zarejestrował się on dzisiaj i dodatkowo nie podał żadnych danych, więc po prostu oleję ten temat bo jest niepoważny 8)

    Pozdrawiam

    cristianoo3344
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    Wypowiedziałbym się na ten temat, ale widzę że że jest to pierwszy post tego użytkownika, zarejestrował się on dzisiaj i dodatkowo nie podał żadnych danych, więc po prostu oleję ten temat bo jest niepoważny 8)

    Pozdrawiam

    jestem nowy poniewaz znajoma mi dala ten adres i powiedziala ze jest to bardzo fajna strona gdzie kobiety pisza powaznie na tematy bez zartow jak to ma miejsce na innych forach,mam 33 lata wroclaw,jestem kierownikiem sklepu,lubie muzyke dobre kino itp

    iga
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 916
    • Zasłużony

    no proszę Cię – to ma być kara?
    przypuszczam, że nie jeden mężczyzna wręcz chciałby być tak 'tresowany’..

    cristianoo3344
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    no proszę Cię – to ma być kara?
    przypuszczam, że nie jeden mężczyzna wręcz chciałby być tak 'tresowany’..

    wiem,napewno niektorzy by tak chcieli,ale czy wy kobiety sadzicie ze tak powinno sie tresowac?A ty jak sobie wyobrazasz tresure mezczyzny?

    iga
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 916
    • Zasłużony

    nie wyobrażam sobie..

    cristianoo3344
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    nie wyobrażam sobie..

    ok rozumiem ze nie chcesz sie wypowiadac,dzieki za posta,pozdrawiam,

    Intro
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 241
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    mam 33 lata wroclaw,jestem kierownikiem sklepu,lubie muzyke dobre kino itp

    Skoro tak to przepraszam, po prostu jestem negatywnie nastawiony na nowych użytkowników o których nic nie wiadomo i zaczynają taką dyskusje. Wiem że to okropne, muszę nad sobą popracować.

    W takim razie wypowiem się na ten temat.

    Czy powinien być tresowany tak jak na zdjęciach? Nie
    Czy powinien być tak traktowany? Tak, jeżli sam sobie tego życzy/sprawia mu to przyjemnożć (fetysz).

    Poza tym wydaje mi się, ze żaden facet nie lubi kiedy „jest tresowany” (tak na poważnie, nie mówię tutaj o zabawach takich jak na tych fotkach). Oczywiżcie wiadomo że jesteżmy przez kobiety „tresowani” i akceptujemy to o ile robią to dyskretnie.

    cristianoo3344
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    mam 33 lata wroclaw,jestem kierownikiem sklepu,lubie muzyke dobre kino itp

    Skoro tak to przepraszam, po prostu jestem negatywnie nastawiony na nowych użytkowników o których nic nie wiadomo i zaczynają taką dyskusje. Wiem że to okropne, muszę nad sobą popracować.

    W takim razie wypowiem się na ten temat.

    Czy powinien być tresowany tak jak na zdjęciach? Nie
    Czy powinien być tak traktowany? Tak, jeżli sam sobie tego życzy/sprawia mu to przyjemnożć (fetysz).

    Poza tym wydaje mi się, ze żaden facet nie lubi kiedy „jest tresowany” (tak na poważnie, nie mówię tutaj o zabawach takich jak na tych fotkach). Oczywiżcie wiadomo że jesteżmy przez kobiety „tresowani” i akceptujemy to o ile robią to dyskretnie.

    dzieki za post,ale np chlopak zrobil przykrosc dziewczynie chce jej wynagrodzic to ona chce zeby bylo np tak jak na tym zdjeciu na sofie przez pare miut,za kare ale kobieta ma wygodnie wtedy,moze to jest troche ponizajace,ale moze nastepnym razem bedzie bardziej szanowal kobiete bo wie co mu grozi?

    sunny-007
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 49
    • Stały bywalec

    Jestem na NIE.
    1) nie można tak traktować drugiego człowieka, jak zwierze czy przedmiot (chyba, że na to sobie pozwala, jego pragnie) ale jakoż sobie tego nie wyobrażam, osobiżcie nie chciałabym tak traktować drugiego człowieka.
    2) to jest kara??… nie sądze…

    Bez urazy ale ręce mi opadają jak widzę niektóre tematy zakładane na forum..
    Ale rozumie chciałeż zaspokoić swoją ciekawożć.

    cristianoo3344
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    Jestem na NIE.
    1) nie można tak traktować drugiego człowieka, jak zwierze czy przedmiot (chyba, że na to sobie pozwala, jego pragnie) ale jakoż sobie tego nie wyobrażam, osobiżcie nie chciałabym tak traktować drugiego człowieka.
    2) to jest kara??… nie sądze…

    Bez urazy ale ręce mi opadają jak widzę niektóre tematy zakładane na forum..
    Ale rozumie chciałeż zaspokoić swoją ciekawożć.

    tez dzieki za odpowiedz,ciekawosc w znaczeniu co inne kobiety sadza o takim lub innym tresowaniu mezczyzny.

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    tresowac to sobie mozna psa…chociaz nawet i jego lepiej po prostu dobrze wychowac.

    zjecia…sa niezwykle zaalosne.

    afro_disiac
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 785
    • Zasłużony

    Ale bezsens… Bez komentarza…

    cristianoo3344
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    Ale bezsens… Bez komentarza…

    moze dla ciebie bezsens ale dla niektórych kobiet to normalne,ciekawe co bys powiedziala na miejscu kobiety ktora bije maz,awanturuje sie,pije alkohol,akobieta sluzy tylko do zamiatania i podania do stolu afacet ma ja za nic,traktuje jak nie powiem co…mysle ze taka kobieta bylaby zadowolona ze zmiany rol gdzie ona by tresowala takiego delikwenta ktory powinien sam za te szkody ktore jej wyrzadzil poddac sie tresurze zeby kobieta miala lepiej,wygodniej…

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    [usunięto_link] wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    Ale bezsens… Bez komentarza…

    moze dla ciebie bezsens ale dla niektórych kobiet to normalne,ciekawe co bys powiedziala na miejscu kobiety ktora bije maz,awanturuje sie,pije alkohol,akobieta sluzy tylko do zamiatania i podania do stolu afacet ma ja za nic,traktuje jak nie powiem co…mysle ze taka kobieta bylaby zadowolona ze zmiany rol gdzie ona by tresowala takiego delikwenta ktory powinien sam za te szkody ktore jej wyrzadzil poddac sie tresurze zeby kobieta miala lepiej,wygodniej…

    taka kobieta powinna sie czym predzej postarac sie o rozwod z orzekaniem o winie, zasadzic wysokie alimenty i puscic kutasa z torbami. dodatkowo mozna jeszcze poprosic brata czy dobrego kumpla, zeby z nim zrobili porzadek. kto podnosi reke na kobiete, nie jest godny tego, by nazywac go mezczyzna.

    podawanie plaserkow salami ani uzywanie jako podnozka nie sprawi, ze facet przestanie tluc babe.

    no wreszcie konkluzja: twoj watek jest debilny. jesli nie jest prowojacja, to ty jestes totalnym kretynem. nie osmieszaj sie wiecej.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Czy tak powinno sie tresowac mezczyzn?"

Przewiń na górę