• Autor
    Odp.
  • Pola13
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 53
    • Stały bywalec

    Słuchajcie.Chcę od jutra zacząć golić nogi.A mam pytanie.Czy można zamiast tych kremów co używacie przed depilacja można je zastąpić mydłem? Pachy tak gole i wyglądają żwietnie jakbym nigdy w życiu włosków nie miała . Czekam na odpowiedzi.Pa,pa szybciutko piszcie .Aha i czy golicie uda? 🙄

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Ja używam żelu pod prysznic 😆 no chyba,że do wyjżcia mam 15 min wtedy samą wodą gole(to metoda dla bardziej dożwiadczonych 😆 ) zwykle golę nogi nad kolana,ale coż mnie wzięło na bermudy ostanio więc gole całe nogi 🙂 uda obowiązkowo kiedy jadę na basen 😀 ehh…ma się wprawe w goleniu… od podstawówki gole nogi 😆
    Aha! no jeżli po mdle żadnych odrażnień nie masz to może być 🙂 wszystko zalezy od tego ile Ci nóg widać…bo po co całe golić skoro widać tylko od kolana w dół.. 😆

    Czerwona
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 886
    • Zasłużony

    Mydlo strasznie wysusza skore /przynajmniej mi/ wiec polecam Ci kupic pianke.Na rynku jest duzo tanich produktow ;P
    Powodzenia

    Aha!Ja gole troszke ponad kolanko 🙂

    Pola13
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 53
    • Stały bywalec

    Dziękuje za odpowiedzi.Mam pytanie do 2 odp. dlaczego golisz uda troszkę ponad kolano jak już lepiej cale żeby lepiej wyglądało.Ja ogolę przed udami.żałujecie,ze ogoliłyżcie nogi? Piszcie!!!!! 🙂 Bo ja mam 13 lat i nie wiem czy napewno to zrobic i nie bede zalowac.a musze raczej,bo wloski mam ciemne.Aha jesli juz piszecie te odpowiedzi to poradzcie jaki krem kupic. 🙂 🙄

    Czerwona
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 886
    • Zasłużony

    Skora ponad kolanem jest latwa do podraznienie. Ja nosze zwykle spodnie lub spudnice za kolanko, wiec nie musze golic az do samej gory 😛
    A poza tym nie chcialo by mi sie, bo to duzo roboty 😉

    tu masz przydatny link w ktorym sa dostepne na rynku produkty do depilacji i recenzje dziewczyn pod kazdym z nich.Na pewno cos wybierzesz 😉

    [usunięto_link]

    Pola13
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 53
    • Stały bywalec

    Czerwona dzieki za rade :* 😀 I za link dzisiaj pjde polazic po sklepach moze cos sobie fundne do golenia.Dzieki za link zaraz tam zajze.Wiesz ja pierwszy raz sie ogole (nogi).A to wiadomosc do reszty: Zostawiajcie jeszcze odpowiedzi.Z gory dziekuje.:) Jak bedzi etaka potrzeba to odpowiem.Pa,pa :*:*:*:*:*:*:*

    Czerwona
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 886
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    Czerwona dzieki za rade :* 😀 I za link dzisiaj pjde polazic po sklepach moze cos sobie fundne do golenia.Dzieki za link zaraz tam zajze.Wiesz ja pierwszy raz sie ogole (nogi).A to wiadomosc do reszty: Zostawiajcie jeszcze odpowiedzi.Z gory dziekuje.:) Jak bedzi etaka potrzeba to odpowiem.Pa,pa :*:*:*:*:*:*:*

    Nie ma za co 😉
    Powodzenia w goleniu nozek 😛
    Ja Ci osobiscie polecam pianke, bo kremy nie za bardzo dzialaja…Zalezy na kogo..

    Pola13
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 53
    • Stały bywalec

    A jakiej ty pianki uzywasz? Moze tez bym sobie taka fundnela.Bo cos nie moge wybrac co mi pasuje.Moze to bedzie cool 🙂 Czekam na odpowiedz. :* 8) 😉

    Czerwona
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 886
    • Zasłużony

    Ja uzywam Venus.Jest tania,ładnie pachnie i nie uczula /przynajmniej mnie ;)/
    tu masz link;
    [usunięto_link]

    Pola13
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 53
    • Stały bywalec

    Dzieki za link. Wyprubuje ta pianke dzisiaj pojde do sklepu.A kolor opakowania dje jakoms roznice? Jak tak to jaka? I od ilu tak golisz nogi:)

    Czerwona
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 886
    • Zasłużony

    Zielona jest o zapachu konwali, a fioletowa- melona 😉
    Ja gole nogi od czasow gimnazjum, czyli tak 7 lat 😉
    I z tego co pamietam zawsze uzywalam tej pianki. Jest wydajna i najwazniejsze ze tania 😉 Po co przeplacac, no nie?
    😉

    Pola13
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 53
    • Stały bywalec

    Zgadza sie. Wazne,ze tania! I fajnie,ze tobie sie sprawdza.Tez jej wyprubuje. 🙂 Dziekuje ci za wszystko 🙂 Pa,pa!!! Jak jej wyprubuje to prawdopodobne jurto lub pojutrze dam znac jak mi sie sprawdzila.Pa,pa 🙂 🙄

    Pola13
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 53
    • Stały bywalec

    A ty za 5 zł kopiłaż ta piankę? Jak tak to u mnie w sklepie moze wiecej wiec w razie czego wezmę 6 zł. Odpowiedz szybko 🙂 Ps.: Pozdrawiam wszystkich.Piszcie odpowiedzi. 8)

    Czerwona
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 886
    • Zasłużony

    Lepiej wez z 8, jakby maialo zabraknac 😉
    Ja kupuje chyba za 6,50.

    Pola13
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 53
    • Stały bywalec

    Kupilam juz.Wzielam 10 zlotych.I u mnie w sklepie „Drogieri” kosztowala 5,90zl 🙂 A ty kupujesz 6,50zl.Czyli u mnie taniej 🙂 Dzisiaj pierwszy raz ogole nogi i ta pianka.Jak bedzie dobra tak jak ty mowiisz to bede ja stosowac zawsze jak ty.Dziekuje ci bardzo za rade:* Dzieki tobie wkoncu wybralam jaka pianke kupic DZIEKUJE jeszcze raz.Jestes kochana 🙂 🙄

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Czy tak tez mozna?"

Przewiń na górę