• Autor
    Odp.
  • carriebradshaw
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 52
    • Stały bywalec

    Do demakijażu jest najlepsza seria Clinique składająca się z trzech kroków. Najpierw żel do mycia, potem tonik, a potem takie mleczko nawilżające. Te kosmetyki prawie w ogóle nie pachną i nie mają alkoholu – to najważniejsze. Wszystkie te Garniery i Nivee mają alkohol, który wysusza skórę.

    nadia83
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 68
    • Stały bywalec

    świetne jest mleczko z Celii z kolagenem i żwietlikiem. Oczyszcza twarz i zmywa makijaż :). Nie uczula i nie podrażnia. Skóra jest odżwieżona i odprężona.

    emesz
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    Ostatnio czytałem o rewelacyjnym działaniu mleczka na bazie kiełków pszenicy. Jakoż naturalnego żrodka do makijażu. Zacząłem szukać i znalazłem pewnego dostawcę. Natychmiast dodałem do oferty sklepu mleczko do demakijażu włażnie na bazie tego naturalnego składnika.

    rose
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 141
    • Zapaleniec

    Ja jestem bardzo zadowolona z płynu do demakijażu oczy firmy L’oreal. Jest to jedyny płyn , który nie podrażnia moich oczu. Co do reszty to zmywam makijaż delikatnym żelem do mycia twarzy, np. Nivea albo Lirene 🙂

    Zuzanna25
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 18
    • Bywalec

    Ja nie lubię kremów do demakijażu bo mi zawsze wchodzą do oczu i pieką. Stosuję dwufazowe płyny np. ziaja, tani a dobry 🙂

    mrowka
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 764
    • Zasłużony

    ja nie bardzo lubie płynów do demakijażu albo jakies mleczka, trzeba długo trzec oczy aby zszedł tusz, tre sobie skóre- która z wiekiem wiotczeje. ja po prostu uzywam żelu do mycia skóry i wode. nie musze nic trzec wszystko ładnie schodzi.

    justy
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 126
    • Zapaleniec

    oczy zmywam płynem micelarnym . do tego myję twarz żelem do mycia clinique. (zresztą clinique ma swoje 3-kroki preparaty do pielegnacji, są swietne)

    polin
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 416
    • Pasjonat

    kiedys uzylam mleczka do demakijazu AA dio cery wrazliwej, mialam dziwne uczucie na oczach, ale sadzilam, ze po prostu zle je stralam, po 3 dniach stosowania wrecz nie moglam otworzyc oczu tak mnie bolaly, ale szybko przeszlo. jednak inne kosmetyki z tej serii mi nie szkodza.
    ja zazwyczaj tradycyjnie ziaja do oczu.

    julia2007
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 264
    • Zapaleniec

    Ja ostatnio uzywam plynu do demakijazu Bourjois.Jest super, nie tlusty, nie piecze i nie podraznia skory. Potem myje twarz pianka Iwostin, tonik, i dopiero wtedy krem do twarzy.

    annacyrana
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    Nie lubię „bawić” się z mleczkami czy tonikami. Używam chusteczek do demakijażu lub takich dla dzieci 🙂

    kolorove
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 38
    • Bywalec

    Płyn miceralny z Dermiki i żel do mycia twarzy nivea visage

    Esonero-Outlet
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    Osobiżcie używam mleczka z ziaji na przemiennie z mleczkiem Z garniera. Jestem bardzo zadowolona z działania ich obu. Dobrze zmywają makijaż i nie powodują podrażnień.

    Gramka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 54
    • Stały bywalec

    Wczeżniej uzywalam mleczka ogorkowego z Ziaji, teraz płyny micelarnego z Biodermy (różowe opakowanie), jak uda mi się go kupić w promocji.

    Pachnij_pl
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 29
    • Bywalec

    Polecam micelarny płyn do demakijażu Collistar. Przeznaczony on jest do każdego rodzaju cery. Dokładnie oczyszcza i usuwa makijaż z twarzy, oczu i ust. Zapewnia natychmiastowe nawilżenie i uspokojenie skóry. Przy pomocy jednego produktu oczyżcisz skórę twarzy oraz perfekcyjnie zmyjesz makijaż oczu. Produkt naprawdę godny polecenia.

    LauraPalmer1
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 154
    • Zapaleniec

    zdecydowanie płyny micelarne i to chyba każdy, są delikatne. ale myżlę, że najpierw i tak trzeba skórę oczyżcić pod czas mycia.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " De-makijaz"

Przewiń na górę