Deante i gra w hydraulika

  • Autor
    Odp.
  • lauren
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 44
    • Bywalec

    Ostatnio trafiłam w poszukiwaniu ładnych kranów na konkurs w którym buduje się rury [usunięto_link] Można wygrać min. owe krany których szukałam, natryski itp. Jeżeli ktoż planował z was zakupić to może pokusić się o wygranie. Ostrzegam że gra wymaga skupienia. Wykorzystuje do mojego niecnego planu zdobycia jakiejż fajnej nagrody młodszych członków rodziny (nie protestowali, nie wiem czemu) 🙂

    misss123
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Dzieki za link 🙂 Gra calkiem fajna, sporo nagrod daja jak za tak prosta gre bo az 30, wystarczy umiejetnie poukladac rurki by woda znalazla ujscie wiec nie powinno byc trudno dostac sie na liste nagrodzonych, a baterie i umywalki rzeczywiscie maja ładne 🙂 sprzydalo by sie takie odswiezenie łazienki czyms nowym 😉

    lauren
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 44
    • Bywalec

    a jak z punktacja? wczoraj probowalam i utknelam wiecznie na jednym poziomie

    misss123
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Nie zwracalam uwagi na poziomy ale tam prawie 2000 punktow mialam w grze probnej wiec teraz pasuje sie zarejestrowac by jakas nagroda mi nie uciekla 😉 cokolwiek by to nie bylo zawsze to jakas nowosc do wnetrza lazienki czy kuchni 🙂

    lauren
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 44
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    Nie zwracalam uwagi na poziomy ale tam prawie 2000 punktow mialam w grze probnej wiec teraz pasuje sie zarejestrowac by jakas nagroda mi nie uciekla 😉 cokolwiek by to nie bylo zawsze to jakas nowosc do wnetrza lazienki czy kuchni 🙂

    no to wymiatasz

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Deante i gra w hydraulika"

Przewiń na górę