• Autor
    Odp.
  • Euro_chem
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 9
    • Bywalec

    Każda z nas ma inny gust i spodoba nam się coś innego, ja np: ostatnio bardzo polubiłam dekoracje wykonane ze szkła: wazony, lustra oraz elegancką porcelanę 🙂

    malakosmetyczka19
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Moim najbardziej ulubionym dodatkiem jest lustro do wizażu, w które ostatnio zainwestowałam od MakeLight. Kosztowało nie dużo, ale cieszę się z niego bardzo, ponieważ odpowiednie oświetlenie naprawdę ratuje mój makijaż

    Mieciaa90
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    To wszystko zależy jaki kto ma wystrój w domu, w jakim stylu…ja preferuje styl Ikea, który idzie w nowe trendy. Obecnie mam pełno roslinek typu sukulenty, palmy, pastelowe zasłony, poduszki i inne dodatki, generalnie proste konstrukcje bez zbędnego bałaganu i wielu nieporzebnych p****ół 😛

    franiapiskor
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 8
    • Początkujący

    Roślinki i sztuka. Dużo współczesnych malarzy zwłaszcza <3

    leksis02
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 16
    • Bywalec

    nakręciłam się na robienie samemu dekoracji, fajna zabawa i można zrobić takie których nikt inny nie będzie miał w domu, opcji jest sporo i są tańsze niż taie dizajnerskie, mam kilka urządzeń ryobi tych z serii one+, do przycinania i wkręcania niezastąpione, łatwo się z nimi pracuje i na pewno sporo ułatwiają

    RybkaWwodzie
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Dodatki do mieszkania czy domu najlepiej nie kupować na raz, wszystkie od razu, tylko rozłożyć to w czasie i co jakiś czas dokupywać coś nowego, żeby wszystkie dekory tworzyły spójną całość. Inaczej, będzie straszny bałagan stylistyczny – a o to naprawdę łatwo przy obecnym dostępie do produktów dekoracyjnych. Dobrze jest zadbać o ładne tkaniny w oknach, w formie narzut czy pościeli. One również, a nie wiem czy nie przede wszystkim, tworzą nastrój 🙂 Dobrej jakości tkaniny kupowałam ostatnio w sklepie BAWELNA-TKANINY.PL Oczywiście ponadczasowa, niezłomna IKEA również jest zawsze świetnym rozwiązaniem – tam zresztą macie gotowe pomysły w katalogach czy w aranżacjach pomieszczeń bezpośrednio w sklepie. Swoją drogą, uwielbiam chodzić po tych pokoikach ikeowskich hihihi 😀

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " dekoracje w domu"

Przewiń na górę