• Autor
    Odp.
  • Catherine
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 0
    • Początkujący

    Witam. 😉
    Chciałabym zrzucić około 10kg na diecie Dukana.
    mam 16 lat i ważę 70 kg. nie wyglądam na jakąż bardzo grubą, ale i tak wiem, że jestem.
    Wiem, że osoby szczuplejsze chudną wolniej niż grube, dlatego napisałam moją sytuację.
    Jeżli chodzi o silną wolę to u mnie nie ma z tym problemu, jak chcę to mogę nic nie jeżć cały dzień, więc bez problemu.
    Zamierzam iżć na diete od wrzeżnia lub października jeszcze nie wiem, i jak myżlicie czy w około 3 miesiące schudne te 10 kg. ?
    🙂

    😉

    pumpkin
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 286
    • Zapaleniec

    Dieta Dukana jest bardzo niezdrową dietą. 10 kg w 3 miesiące schudniesz bardzo prosto, mniej radykalnymi dietami 🙂 Wystarczy kilka podstawowych zmian, takich jak więcej warzyw i owoców, wody mineralnej, dużo ryb w diecie i innych składników zawierających kwasy omega 3 (np. 2 łyżki oleju rzepakowego dziennie pokrywają zapotrzebowanie w kwasy omega-3), odstawić fast foody, słodycze, słodzone napoje. Do tego jeżć 5 posiłków co 2-3 godziny, ostatni zjadać na 3 godziny przed snem i zacząć się trochę ruszać. I bez problemu zgubisz te 10 kg 🙂

    voltera
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Pełna zgoda z tym, co mówi Catherine. Dieta Dukana może odchudzić, ale często kosztem zdrowia i postarzenia (sam Dukan stracił prawo do wykonywania zawodu – ), a 10 kilo łatwo zrzucisz po porstu skupiając się na zdrowym odżywianiu i unikając wszystkiego, co zawiera cukier.

    gosiasroczka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Jest bardzo ostra!

    gabisiula
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Dieta ta wcale nie jest ostra. To jedna z najlżejszych diet jakie stosowałam.
    Oczywiżcie jeżli ktoż żyje chlebem i makaronem to dieta może wydawać się trudna, ale na dukanie wszystko ma swoje zamienniki: chleb dukana, makaron dukana, nutella dukana i tak dalej. Można jeżć zawsze kiedy ma się tylko ochotę i tyle ile się chce. Ale tylko dozwolone produkty, których jest dużo. Jestem na diecie 3 miesiące i schudłam 17 kg. Jestem mega bardzo zadowolona!

    akerowa
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 127
    • Zapaleniec

    Na tej diecie wydaje się że wszystko jest proste, ale po pierwsze ciężko ją utrzymać i jojo uderza, a po drugie nie jest dla każdego…a juz na pewno nie dla nastolatek!

    igortreneronline.pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 60
    • Stały bywalec

    Wejdź teraz na: igortreneronline*pl i wygraj 10.000 złotych!
    Chcesz wyglądać seksownie i atrakcyjnie?
    Chcesz cieszyć się wspaniałą sylwetką?
    Chcesz pokazać wszystkim, że możesz się zmienić?
    Wejdź teraz na stronę najlepszego trenera w Polsce: igortreneronline*pl
    I przeczytaj pozytywne opinie zadowolonych klientów !
    Innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe, fachowa suplementacja.
    Dzięki nim zmiany zachodzą ekstremalnie szybko!
    Wejdź teraz na stronę najlepszego trenera w Polsce: igortreneronline*pl
    I przeczytaj pozytywne opinie zadowolonych klientów !
    Zmień się nie do poznania nawet w ciągu jednego tygodnia!
    Pozbądź się tłuszczu na zawsze, zbuduj piękna smukłą sylwetkę lub wspaniałe muskularne ciało!
    Wejdź teraz na: igortreneronline*pl i wygraj 10.000 złotych!

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Dieta Dukana."

Przewiń na górę