• Autor
    Odp.
  • Cleo
    Member
    • Tematów: 29
    • Odp.: 905
    • Zasłużony

    FURY

    1. jest to niehigienicznej jakkolwiek byż tego nie tłumaczył i wątpię byż znalazł człowieka, który kąpie się wychodzi do pracy, spędza tam kilka godzin i jest tak samo czysty jak po kąpieli 😆 – nie mówimy jedynie o zapachu prawda?

    2. to że zrobiła to z „kolegą” też o czymż żwiadczy.

    wiec nie dziw się reakcji bo nie ma się czemu dziwić.

    nikt jej nie krytykuje za sam fakt, ale za sposób – 1. brak higieny 2. zrobienie tego z praktycznie obcą osobą

    więc pomyżl zanim zaczniesz się czepiać, a poza tym nie przeklinaj , Bo co to forum na którym się przeklina? chyba jakież zasady obowiązują nam wszystkich prawda?

    fury
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 147
    • Zapaleniec

    OK. Niepotrzebnie przeklinam i się unoszę, mam na szczężcie cień usprawiedliwienia – rzucam palenie, i np. zwykły wieszak, który nie chce współpracować, bardzo szybko staje się mocno poturbowanym wieszakiem.

    Zgoda, to nie do końca jest forum na takie historie – pamiętamy pana o zamiłowaniu do miażdżenia jąder, przesadził. Ale stopy są bardzo erotyczną czężcią ciała, ich fetysz jest – uwaga – bardziej popularny, niż powszechnie się sądzi, a higiena… seks nie musi, i często nie jest higieniczny. Przynajmniej dla nas, facetów, często nie musi. A co do tego, że „zrobiła to” z kolegą – no nie, nie bądźmy aż tak pryncypialni, nie chodzi tu o to, żeby roztrząsać, czy przygodny seks – a w zasadzie przygodne zlizywanie piwa ze stóp (w mordę, jak to brzmi:) ) jest ok, czy nie, każdy ma swoje podejżcie, a chyba nie można tego jednoznacznie potępić.

    I, last but not least, czy jakoż tak, zapewne fakt, że sam czężciej niż inni zezuję w dół, ku ziemi, gdy widzę ładną dziewczynę, też ma wpływ na moją reakcję…:) Taka odruchowa obrona fetyszysty przed niezrozumieniem żwiata. 😛

    Cleo
    Member
    • Tematów: 29
    • Odp.: 905
    • Zasłużony

    samo uwielbienie stóp nie jest niczym złym, ale nie oszukujmy się, jakież zasady obowiązują każdego i tego co lubi zlizywać piwo ze stóp i tego, który preferuje klasyczny sex.

    a higiena… seks nie musi, i często nie jest higieniczny. Przynajmniej dla nas, facetów, często nie musi.

    no włażnie, ale wypowiedziały się kobiety, dla których ta higiena jest podstawowym elementem.

    dziewczyna pisała, że zastanawiała się nad propozycją kolegi – mogła skoczyć do łazienki umyć nóżki i po kłopocie.

    a co do „różnych syfów” to tak włażnie one powstają – przez brak higieny 🙂

    carnage
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Ode mnie brawa dla FURY 🙂 Sam bym tego lepiej nie ujął.

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    Fury to może zamiast znęcać się nad wieszakami to darujesz sobie rzucanie palenia ?:D

    fury
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 147
    • Zapaleniec

    Dokładnie. Uznałem, ze to jeszcze nie czas. Rzucę później.

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    No i prawidłowo ;p Szkoda wieszaków;p

    Cleo
    Member
    • Tematów: 29
    • Odp.: 905
    • Zasłużony

    a ja zamierzam dzisiaj rzucić palenie mam nadzieję, że moje wieszaki na tym nie ucierpią 😆

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    ja póki co nie zamierzam ;p ale powodzenia życzę, jesli bardzo Ci na tym zależy to w takim razie trzymam kciuki 🙂

    Cleo
    Member
    • Tematów: 29
    • Odp.: 905
    • Zasłużony

    nie zależy mi wcale 😛 bo moim problemem jest to że lubię palić…

    niestety mój obecny budżet na to nie pozwala 🙁 czuję każdą wydaną złotówkę… więc po prostu rezygnuję z papierosków – oczywiżcie ma to swoje plusy – narazie dobrze się trzymam 😆 😆

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    No rozumiem. Niestety wszędzie z budżetem coraz gorzej. ;/

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " dominacja erotyczna"

Przewiń na górę