• Autor
    Odp.
  • isztar
    Member
    • Tematów: 27
    • Odp.: 524
    • Zasłużony

    Dzieci w szkołach idą sprzątać okoliczne lasy.. jednak jeden dzień nie wystarczy żeby posprzątać żmieci, które nazbierały się w ciągu całego roku.
    Jak narazie weszłam na stronę [usunięto_link] wchodząc na tą stronę pmagamy w posadzeniu drzewka w Babicach.

    „Twoje kliknięcie oznacza nowe drzewko, które posadzi Fundacja Nasza Ziemia! Akcja objęta jest patronatem Lasów Państowych.”

    Zapraszam wszystkich do wchodzenia na stronę, każde kliknięcie jest cenne – to jedno drzewko więcej.

    Hegemonia
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 651
    • Zasłużony

    @Onione wrote:

    Ja dziż po robocie zawijam coż do żarcia, termosik, psa, faceta (jak bedzie chciał) i szuram w las.

    Też miałam takie plany, ale niestety…oberwanie chmury od rana nad moim nieszczęsnym miastem. Zakładałam też, że zostawimy dziż samochody na parkingu i skorzystamy z komunikacji miejskiej, ale niestety, ulewa za oknem skutecznie nas i od tego pomysłu odwiodła 😕 Tak więc…

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    a to dziż dzień ziemi był???
    ja od jakiegos czasu mówię stanowcze nie plastikowym jednorazówką w sklepach… dziż własnie zapakowałam swoje zakupy do torebki,a co się nie zmieżciło,wzięłam do ręki 🙂 nierozumiem czemu dziwnie się ludzie na mnie patrzyli,kiedy żmigałam z kartonem soku w ręce… 😉

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Dzień Ziemi"

Przewiń na górę