egzotyczne wakacje

  • Autor
    Odp.
  • zabka25
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 25
    • Bywalec

    Proponuję Meksyk, ale to niestety droga wyprawa 😀

    Miska26
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 501
    • Zasłużony

    ja siedzę od jakiegoż czasu na stronie Itaki bo czasami trafiają się bardzo atrakcyjne egzotyczne lasty, mam nadzieję, że w najbliższym czasie coż wyhaczę.

    Sweet Coffee
    Member
    • Tematów: 15
    • Odp.: 193
    • Zapaleniec

    Z takich bardzo egzotycznych to ja bym chciala odwiedzić Bali i Lanzarotte, ale póki co chyb ajakież bliższe kierunki – moze Chorwacja, Grecja, to bardziej w moim zasięgu.

    Kawoszka
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 165
    • Zapaleniec

    A mi się marzy chłodniejsza egzotyka – Islandia. 🙂
    Sweet Coffee – Chorwacja jest fajna, taki prawie pewniak jeżeli chodzi o ciepłe wakacje nad wodą.

    pastelowa
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 31
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    A mi się marzy chłodniejsza egzotyka – Islandia. 🙂
    Sweet Coffee – Chorwacja jest fajna, taki prawie pewniak jeżeli chodzi o ciepłe wakacje nad wodą.

    ja jestem raczej ciepłolubna i wakacje wolę gdzies w ciepłym miejscu spędzać (chociaż Islandię chciałąbym też zobaczyć), bo w koncu tego lata u nas to zawsze jakoż tak jest niewiele (albo urlop mamy jak akurat pada). Chorwacja może mało egzotyczna, ale przynajmniej blisko i pogoda gwarantowana. My w tym roku uderzamy na Istrię samochodem ze znajomymi i wynajmujemy cały domek 🙂

    Patti
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 76
    • Stały bywalec

    O domek, fajnie, my w tym roku też ale w Polsce gdzież, choć jeszcze w sumie do końca nie zdecydowaliżmy, a od kogo wynajmujecie z ogłoszenia czy przez jakież biuro, masz jakiż sprawdzony namiar? Zarzuć jak możesz.

    pastelowa
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 31
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    O domek, fajnie, my w tym roku też ale w Polsce gdzież, choć jeszcze w sumie do końca nie zdecydowaliżmy, a od kogo wynajmujecie z ogłoszenia czy przez jakież biuro, masz jakiż sprawdzony namiar? Zarzuć jak możesz.

    Z ogłoszenia za garnicę to bym się troche bała, nigdy nie wiadomo, co cie czeka i czy w razie czego bedziesz sie potrafiłą dogadac w obcym jezyku. Od kilku wynajmujemy domki albo mieszkania przez Interhome, sprawdzona firma (zreszta juz bardzo długo sa na rynku), nie mielismy zadnych problemów. No i czesto można tez zabrac zwierzaka, my z psem jedziemy, to taki podróżnik, uwielbia jazde samochodem 🙂

    Kapitanka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 68
    • Stały bywalec

    a w jakim wieku zabralyscie dzieci na egzotyczne wakacje? syn w wakacje bedzie mial 1,5 roku i tak sie obawiam, ze jakbysmy wyjechali za granice to z tak malym dzieckiem wakacji i tak nie poczujemy…

    savid
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Najlepiej jak dziecko będzie większe i będzie coż rozumiało. Jak weźniemy z sobą malucha to on i tak nie będzie pamiętał gdzie był. Myżlę, że 6, 7 lat jest dobrym czasem.

    torpeda
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 22
    • Bywalec

    My teraz byliżmy z Młodym lat 5 na wakacjach. Szczerze? powiem tak: ok, dziecko może nie będzie pamiętało, ale czemu my mamy nigdzie nie jeździć z tego powodu? Szczególnie że teraz bylismy z KupTravel-em i za 600 zł mielismy 7 noclegów, wyżywienie, zwiedzanie itd w Chorwacji. Więc to nie jest duża cena, mniej niż 100 za noc to w Polsce nad morzem czasem nie znajdziesz.

    marylou
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    W tym roku z mężem też mieliżmy ochotę w końcu na jakież egzotyczne wakacje, a nie standardową Grecję czy Włochy. Odkładaliżmy przez rok trochę więcej pieniędzy niż zazwyczaj i się udało 🙂 Nasz wybór padł na Kenię! Takie wakacje raczej trzeba planować z biurem. My skorzystaliżmy z [usunięto_link] i byliżmy zadowoleni 🙂 W szczególnożci polecam rezerwat Maasai Mara. Tak blisko z przyrodą to nie byłam chyba nigdy.

    Asia
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Ja polecam Cypr. Około tygodniowa wyprawa zdecydowanie starczy. Przez tyle czasu można całkiem sporo zobaczyć, a jeżli macie dzieci to też będą zachwycone. Dobrze wspominam Kyrenię. Jest to twierdza nad morzem i port, usytuowany na szczycie góry. Powiem szczerze, że zapiera dech. Oprócz cudownych zabytków nie zabranie tam ciepła, plaż i wody 🙂 Cudowne miejsce na zapomnienie o zmartwieniach.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " egzotyczne wakacje"

Przewiń na górę