Ekipa-nowy polski serial o żwiecie polityki

  • Autor
    Odp.
  • fortunata_fofa
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 77
    • Stały bywalec

    Widziałyżcie może na Polsacie reklamy nowego serialu Ekipa? Zapowiada się bardzo ciekawie. Reżyseruje go sama Agnieszka Holland. Lista aktorów, którzy w nim zagrają też jest imponująca. Mam nadzieję, ze będzie to w końcu dobry serial bo niestety takich w Polsce brakuje.

    Ulenia
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 20
    • Bywalec

    widzialam dzisiaj zapowiedz 😀 tez jestem ciekawa co to będzie 😀 premiera już 13ego 🙂 zobaczymy.. 🙂 najbardziej mi się podoba to ze Marcin Bosak ma tam zagrac hehe 😀

    fortunata_fofa
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 77
    • Stały bywalec

    Już wolę Bosaka od Mroczków czy Małaszyńskiego. W ogóle w Ekipie wystąpią fajni aktorzy.

    kiziaa
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 265
    • Zapaleniec

    nie lubie polityki więc dla mnie nowe programy związane z polityka są zbędne 🙂

    fortunata_fofa
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 77
    • Stały bywalec

    Mi akurat ta tematyka serialu bardzo odpowiada. Bo ja nie lubię żadnych romantycznych produkcji. Czasem lubię obejrzeć serial ale nie taki gdzie bohaterowie nie mogą być razem z jakiż mocno naciąganych powodów.

    Czerwona
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 886
    • Zasłużony

    Mnie nie ciagnie do polityki, wiec nie bede ogladac tego serialu.

    fortunata_fofa
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 77
    • Stały bywalec

    Każdy lubi coż innego. Pewnie dlatego powstają teraz różnorodne seriale a nie kolejne repliki M jak miłożć.

    Magdus
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 606
    • Zasłużony

    Nie słyszałam jeszcze nic na temat tego serialu. Choć polityka jak dla mnie to jedno wielkie bagno, czyli chyba mnie nie zainteresuje.

    Vito
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 14
    • Bywalec

    No fajny reżyser ale przedewszystkim nowa tematyczna jakożć, serialów o miłożci przesyt (nie moja branża), policyjnych też (co za dużo to niezdrowo) a pozatym mam wrażenie, że spojżymy na to trochę od kuchni.

    Ulenia
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 20
    • Bywalec

    polska polityka to już wszyscy sa znudzeni i nikt nie chce o niej sluchac 😛 a serial ma być fikcja polityczna :> cos innego 😀 ciekawa jestem jak to będzie wyglądało :>

    fortunata_fofa
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 77
    • Stały bywalec

    Będzie leciał od 13 wrzeżnia co czwartek o 21.00 w Polsacie. Zgodzę się , że serial niekoniecznie dla wszystkich .

    Lalique
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    chetnie obejrze :] zwlaszcza ze względu na agnieszke holland i gajosa.

    Ulenia
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 20
    • Bywalec

    w piątek można było kupić w kioskach dvd z pierwszymi dwoma odcinkami (zreszta chyba dalej można). Kupilam sobie 😀 ale poki co obejrzalam tylko pierwszy odcinek, bo faktycznie ciezki serial 😀

    estera
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 176
    • Zapaleniec

    eee tam:) serial strasznie wciaga, jest naprawde boski. fajnie nakrecony i swietni aktorzy, szczegolnie herman i gajos. podoba mi sie to ze nie jest to kolejny cukierkowy serial o milosci niby wielkomiejskiej:D

    Lalique
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    tez kupilam plyte 🙂 poki co wrazenia pozytywne!

    @Ulenia
    : czemu ciezki?

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Ekipa-nowy polski serial o żwiecie polityki"

Przewiń na górę