• Autor
    Odp.
  • vanilka125
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 547
    • Zasłużony

    Ja sie nigdy nie spotkałam z stwierdzeniem że faceci nie lubią kobiet w spodniach 😕 kiedy wszystko jest ładnie dopasowane to ja nie widze problemu w ogóle nie widze problemu żeby nie nosić spodni 😯 zresztą mojemu misiowi podobam się we wszystkim 😀

    Hamster
    Participant
    • Tematów: 63
    • Odp.: 415
    • Pasjonat

    Na wielu forach faceci wypowiadali sie te nie lubia kobiet w spodniach. Ja jestem wyjatkiem i lubie gdy kobiety chodza w spodniach niz w spodnicach.

    Hamster
    Participant
    • Tematów: 63
    • Odp.: 415
    • Pasjonat

    Czy wszyscy tak mysla?

    Hamster
    Participant
    • Tematów: 63
    • Odp.: 415
    • Pasjonat

    Naukowcy uniwersytetu wiedenskiego stwierdzili ze, akceptacja przez facetow kobiet w spodniach wzrasta z wyksztalceniem. Faceci z podstawowym wyksztalceniem sa najwiekszymi przeciwnikami kobiet w spodniach. Najwiekszymi fanami sa z wyzszym wyksztalceniem i naukowcy.

    manola
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 123
    • Zapaleniec

    Naukowcy nie patrzą, czy kobieta ma spodnie, czy spódnicę, bo są zajęci albo swoimi probówkami, albo równaniami :]

    …albo dociekaniem JAKA JEST PRAWIDŁOWOśĆ odpowiadająca za spory odsetek kobiet na żwiecie, które co rano zakładają spodnie a nie spódnicę… 🙄

    asiek
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 443
    • Pasjonat

    [usunięto_link] wrote:

    Naukowcy uniwersytetu wiedenskiego stwierdzili ze, akceptacja przez facetow kobiet w spodniach wzrasta z wyksztalceniem. Faceci z podstawowym wyksztalceniem sa najwiekszymi przeciwnikami kobiet w spodniach. Najwiekszymi fanami sa z wyzszym wyksztalceniem i naukowcy.

    serio?
    no to nieźle. zadaję się z samymi półgłówkami więc 😀

    Hamster
    Participant
    • Tematów: 63
    • Odp.: 415
    • Pasjonat

    No to głowę i spodnie do góry.

    Hamster
    Participant
    • Tematów: 63
    • Odp.: 415
    • Pasjonat

    Na innym forum czytalem niedawno, ze maz zabronil zonie chodzic w spodniach!

    Hamster
    Participant
    • Tematów: 63
    • Odp.: 415
    • Pasjonat

    I to szanowczo, bo jest persem!

    Hamster
    Participant
    • Tematów: 63
    • Odp.: 415
    • Pasjonat

    Faceci z Europy tez nie bardzo na to patrza!

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Faceci a spodnie damskie"

Przewiń na górę