Gdzie można wyjechać na wakacje?

  • Autor
    Odp.
  • tomcio
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Poradźcie mi gdzie można wyjechać na wakacje z dziewczyną? Ona woli góry a ja morze. Może wybrać się i tu i tu. Jaki to koszt by był? Pozdrawiam

    Intro
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 241
    • Zapaleniec

    To zależy jak bardzo leniwi jesteżcie i czego oczekujecie. Polecam wybrać się gdziekolwiek autostopem – jako para nie będziecie mieli najmniejszego problemu ze złapaniem okazji, a koszta wychodza zerowe. Moja pierwsza wyprawa tym „żrodkiem transportu” to weekendowy wypad do Berlina na grilla pod Bramą Brandenburską. Koszt: 20zł (mandat za głupotę), ale za to wspomnienia bezcenne i w sumie najmilej wspominam włażnie samą podróż i kierowców których poznałem… fascynujące osobowożci 🙂

    tomcio
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Chciałbym żeby to był udany wypad. Ja bym wolał nad morze. Słoneczko, morze, piasek. Ja nie za bardzo lubię łazić a za to ona to chciała by się poszwendać trochę. No ja jestem leniwy. Może uda mi się ją namówić na stopa. I pewnie nad morze. Tylko jeszcze jeden problem gdzie wtedy pojechać tym stopem żeby to nie był czas stracony

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    Też uważam ,że morze to lepszy wybór w tym okresie ,szczególnie ,że takie upały. Jeżli imprezowe miasteczka to Mielno i Władysławowo(na nie imprezy też ok)koło Władka masz też plaże nudystów jeżli waz to kręci. Z tych bardziej leniwych to np. Ustka. Kołobrzeg dla dziadków 🙂
    Woda uspokaja więc na stres się przyda 🙂 i nie ma co jak pracowałem nad morzem przez 3lata, upał + chłodne powietrze doskonale działa. W górach będzie niezła parówa 😀
    Nie jedź na stopa.W tej chwili są upały i będziecie trochę ze sobą mieli bagażu jak myżlę nich Ci kobieta zasłabnie gdzież w drodze to się odechce.
    Lepiej już na miejscu robić wypady na stopa do pobliskich miejscowożci. Osobiżcie tak robiłem.
    Z gór dobry klimat ma Bukowina, Lądek zdrój. Z tych bardziej komercyjnych np, Zakopane (blisko Bukowiny).
    Poza tym są jeszcze jeziora :))

    jagoda4
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 871
    • Zasłużony

    Jak jesteżcie nieustępliwi to trzeba to podzielić.Zależy też czy wolicie gwar czy intymny spokój;)

    tomcio
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Ogólnie to wolimy spokój. Najlepiej żeby nikt nam nie przeszkadzał. Bo darcie się z rana przez pijanych ludzi to nie za bardzo chce się być w takim miejscu. Jak odpoczynek to odpoczynek 🙂

    hard-man
    Member
    • Tematów: 87
    • Odp.: 2351
    • Ekspert

    najlepiej w jakież szpiczaste góry – wow! wżciekam się gdy będę mógł coż zdobyć! :ok:

    a jak dziewczyna kręci ostro nosem – to nad morze…
    szaleję, że mogę ją namażcić jakimż olejkiem z bogatym filtrem… zwłaszcza na jej udach! :}}

    tomcio
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    hehe. dobre :D. może dam się jej skusić na jakież góry. na jakiej stronie mogę sobie obejrzeć góry i jakie tam są atrakcje?

    jagoda4
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 871
    • Zasłużony

    W górach jest wyższe ciżnienie jeżli by uczucie zmalało;)

    thomask1
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    Jedźcie do Gruzji macie i to i to :p

    jadwinia
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 17
    • Bywalec

    Jeżli góry, to dla mnie wygrywają Bieszczady 😉 ale po ostatnim wypadku postanowiłam inaczej spędzić tegoroczne wakacje i chciałabym pojechać do SPA – już prawie wszystkie koleżanki były i chcą mnie wyciągnąć i teraz im się to chyba uda 🙂 Głęboczek ma dożć fajną ofertę zabiegów z winoterapii.

    oxytocin
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    ja od męża dostałam wspólny weekend we dwoje w Rezydencji Nad Wodospadem – opcja na pełen luksus kobiecy ;))

    Hard
    Member
    • Tematów: 168
    • Odp.: 1566
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    Poradźcie mi gdzie można wyjechać na wakacje z dziewczyną? Ona woli góry a ja morze. Może wybrać się i tu i tu. Jaki to koszt by był? Pozdrawiam

    tomcio, proponuję tu:
    [usunięto_link]
    to chyba Tunezja, obecnie nie aż tak kosztowna…
    o ile z powodu rządu Tuska nie stałeż się bezrobotny 😆

    a w Polsce jedź nad Morskie Oko – sprawia wrażenie jakby się było nad morzem i są…
    to naprawdę cholernie wysokie góry… no, chyba że jesteż rasowym wspinaczem 😀

    akerowa
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 127
    • Zapaleniec

    Jest tyle opcji, że głowa mała:) Najlepszym rozwiązaniem by było gdybyż zabrał ukochaną w każdy weekend (no w senie nie każdy, ale kilka:P) w inne miejsce w Polsce. Tak, żeby i ona była zadowolona i Ty:) my często podróżujemy z pankiem, w weekendy ma promocję, mamy okazje wygodnym samochodem zwiedzić trochę naszego kraju:)

    monicca
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 68
    • Stały bywalec

    i góry i morze można fajnie połączyć (ale nie w polsce) 🙂 – wystarczy zabrać samochód, namiot i pojechać do Słoweni 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Gdzie można wyjechać na wakacje?"

Przewiń na górę